برندهای برتر داروخانه دامپزشکی

داروخانه دامپزشکی مرکزی است که در آن می‌توان انواع داروهای مورد نیاز برای حیوانات خانگی و دام و طیور را تهیه کرد. با توجه به موضوعی که این امر دارد ما در این بخش از برند آنالیز شما را با داروخانه های دامپزشکی و داروهایی که در این مراکز در اختیار صاحبان حیوانات گذاشته می‌شود، آشنا می‌کنیم. همچنین با معرفی 10 برند برتر و داروخانه معتبر در این زمینه به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین مرکز را برای دریافت خدمات داروهای دامپزشکی پیدا کنید.این مراکز با توجه به خدمات، داروها، امتیازها و موقعیت مکانی که دارند معرفی شده‌اند بنابراین شما می‌توانید به راحتی مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

داروخانه دامپزشکی

در داروخانه دامپزشکی به دوستداران حیوانات و پرورش‌دهندگان طیور یا دامداران خدمات مختلفی ارائه می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها فروش مواد غذایی مناسب برای حیواناتی مثل سگ، گربه، اسب، پرندگان زینتی و طیور صنعتی، دام و غیره می‌باشد. همچنین در این مراکز معمولاً یک دامپزشک فعالیت می‌کند که می‌توان از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های او برای درمان حیوانات استفاده کرد. برخی از این داروخانه ها به صورت آنلاین کار می‌کنند، از این رو خدمات گسترده‌تر و وسیعی را به مراجعه‌کنندگان در سراسر کشور ارائه می‌دهند.‌

در داروخانه های دامپزشکی با ایجاد یک وب‌سایت، فروش انواع داروها، آموزش انواع روش‌ها برای نگهداری حیوانات، درمان و تغذیه آن‌ها ارائه می‌شود. ضمن اینکه از این افراد می‌توانند با مراجعه به این سایت‌ها شیوه‌های بهتر برای نگهداری از حیوانات خود را آموزش ببینند.

ارائه داروهای مناسب در داروخانه دامپزشکی

در صورتی که می‌خواهید نسخه دام و حیوانات خود را که یک دامپزشک برای آن‌ها تجویز کرده است با سرعت تهیه کنید، ما در این بخش از برند آنالایز می‌خواهیم شما را با برخی داروخانه های برتر در زمینه ارائه خدمات دامپزشکی آشنا کنیم. در این داروخانه‌ ها پس از تشخیص عارضه و تجویز دامپزشک محصولات دارویی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود که درمان حیوان را با کمک آن‌ها می‌توان به خوبی انجام داد.

کادری که در داروخانه دامپزشکی هستند از تخصص و تجربه کافی در زمینه عرضه محصولات دارویی و بهداشتی و همچنین محصولات درمانی برای حیواناتی مثل سگ، گربه و دیگر حیوانات خانگی برخوردار می‌باشند. همچنین در این مراکز ساخت داروهای ترکیبی و داروهای نایاب صورت می‌گیرد و با استفاده از این داروها پیشگیری و درمان حیوانات خانگی و دام و طیور صنعتی به خوبی انجام می‌شود.

همچنین خوب است بدانید داروهای دامپزشکی از طریق داروخانه های دامپزشکی معتبر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند و دارای تاییدهای پزشکی هستند. در زمان مصرف دارو لازم است که دامپزشک به تاریخ مصرف آن نیز دقت کند و در صورت تخلف و یا نامعتبر بودن دارو باید گزارش آن را به اداره دامپزشکی شهرستان مربوطه فرستاده تا رسیدگی‌های لازم در اسرع وقت صورت بگیرد.

واکسن دامپزشکی

یکی از محصولات مهمی که در داروخانه دامپزشکی ارائه می‌شود واکسن است که برای سالم نگه داشتن حیوانات و طیور لازم است که برنامه واکسیناسیون به خوبی توسط دامپزشکان در نظر گرفته شود. با توجه به نوع بیماری‌های رخ داده در منطقه شناخت واکسن مناسب برای حیوانات یک امر بسیار مهم است که باید با مراجعه به داروخانه دامپزشکی خیلی فوری واکسن مورد نیاز برای حیوانات را تهیه کرد.

در رابطه با اصلی‌ترین وظیفه دامپزشکان می‌توان گفت که آن‌ها وظیفه حفظ و حراست از حقوق مصرف‌کنندگان را بر عهده دارند. در این زمینه نظارت روی تاریخ مصرف داروها و پیشگیری از ورود داروهای قاچاق و داروهایی که فاقد مجوز لازم هستند، امر بسیار مهمی است که باید اداره دامپزشکان بر روی آن نظارت کافی داشته باشند.

معرفی برخی از داروهای دامپزشکی

برخی از داروهای رایج دام که در داروخانه های دامپزشکی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند، شامل موارد زیر هستند:

 • پورگایتو: از دارهای رایج دام می‌باشد که در درمان یبوست دام استفاده می‌شود.
 • پودر دایراستاپ: کمک به درمان اسهال ساده و میکروبی
 • اریتوماتیسین: کمک به درمان بیماری فرمن تنفسی و عفونت سینوزیت.
 • ارس مولتی ویت، مولتی ویتامین: قرص مولتی ویتامین مولتی ویتامین برای اینکه بتوان جلوی عوارضی که در اثر کمبود ویتامین ایجاد شده‌اند و همچنین برای افزایش تولید شیر، تخم مرغ و گوشت می‌توان از آن استفاده کرد.
 • آنتی اسیدور: کمک به درمان بیماری اسیدوز و درمان گوساله‌هایی که به دلیل اسهال یا سخت زایی، زمین‌گیر هستند.
 • ارس رهیدراتان (ORS): برای جبران بیماری های عفونی که منجر به کمبود آب و الکترولیت شده‌اند و برای درمان اسهال و استرسی که به علت واکسیناسیون و حمل و نقل در دام وجود دارند، می‌توان استفاده کرد.‌
 • آمپروکوکس: آمپرولیوم ۲۰% برای پیشگیری و درمان بیماری کوکسیدیوز در دام.
 • کانی یون سوپر مینرال: برای این که جلوی مرگی که در اثر گنده خواری و لیسیون اجسام خارجی به وجود آمده است گرفته شود، همچنین به منظور رفع اسپاسم عضلانی از آن استفاده می‌کنند.‌
 • با سیویتاس: درمان عفونت های باکتریایی و عفونت هایی که در برابر پنی سیلین مقاومت دارند.

سخن پایانی

پس از آشنایی با داروخانه های دامپزشکی و انواع داروهایی که در این مراکز عرضه می‌شود، ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر از بهترین مراکز فروش داروهای دامپزشکی را به شما معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید با توجه به شرایط خود بهترین مرکز و داروخانه دامپزشکی را برای دریافت خدمات انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های پزشکی

جستجو در داروخانه دامپزشکی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>