برندهای برتر هایلایت مو

هایلات مو به معنی ساده یعنی برجسته نشان دادن و روشن کردن مو است‌. در واقع شما با درخشنده کردن برخی از تارهای مو یا تکه‌هایی از مو می‌توانید زیبایی فوق‌العاده‌ای را در چهره خود ایجاد کنید. البته فراموش نکنید که تنها این روش را متخصصین رنگ و مش و یا برخی از آرایشگران ماهر می‌توانند انجام دهند.پس اگر می‌خواهید زیباترین هایلایت را داشته باشید در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز با ما همراه شوید تا بتوانید با ۱۰ برند برتر از معتبرترین مراکز انجام هایلات آشنا شوید.‌ سپس با بررسی خدمات مو، موقعیت مکانی و امتیازات هر مرکز بهترین گزینه را برای مراجعه انتخاب نمایید.

انواع هایلات مو چیست؟

شما برای انجام هایلایت کردن مو می‌توانید دو روش را انتخاب کنید

  • هایلایت با کلاه
  • هایلایت با فوم

در انجام هر دو روش لازم است تا آرایشگر قسمت‌های هایلایت شده را 3 درجه روشن‌تر از رنگ موی طبیعی خود فرد رنگ کند. البته امروزه روش‌های مختلف دیگری برای هایلایت کردن مو وجود دارد که معروف‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

سان لایت مو

یکی از روش‌های جالبی که آرایشگران برای هایلایت مو به کار می‌برند سان لایت مو یا همان طراحی مو شبیه به خورشید است. معمولاً این روش برای موهایی به کار می‌رود که رنگ آن‌ها تیره هستند.

مون لایت مو

این روش کاملاً برعکس سان لایت است. یعنی برای انجام مون لایت باید قسمت پایین مو بلوند شود. البته این روش زیاد مورد علاقه خانم‌ها قرار ندارد.

مووی لایت مو

این روش ‌هایلایت مو کاملاً فانتزی می‌باشد به همین دلیل مووی لایت مو بیشتر مورد استقبال نوجوانان قرار گرفته است. در انجام این روش از هایلایت مو معمولاً آرایشگر قسمت پایین مو را به صورت تکه‌های مساوی با استفاده از رنگ‌های شاد و فاناری رنگ می‌کند.

البته توجه داشته باشید که در انجام مووی لایت مو آرایشگر از رنگ‌های شامپویی استفاده می‌کند به همین دلیل این نوع هایلایت ماندگاری زیادی ندارد.

هاف لایت مو

خوب است بدانید که هاف لایت به معنی رنگ کردن مو به صورت نیمه روشن است. یعنی نیمی از موها بلوند می‌شوند و نیمی دیگر همچنان تیره باقی خواهد ماند. در انجام هاف لایت مو شما می‌توانید نصف موهای خود را با دکلره روشن کنید و نصف دیگر را به صورت رنگ طبیعی موهای خود باقی بگذارید.

استروبینگ لایت مو

این نوع تکنیک هایلایت مو نه تنها باعث بلوند شدن مو می‌شود بلکه می‌تواند موها را درخشنده‌تر و پرپشت‌تر از حالت عادی نشان دهد. امروزه استروبینگ یک روش کاملاً مدرن است که توانسته طرفداران زیادی را به دست آورد.

معمولاً آرایشگران برای انجام این روش سعی می‌کنند به طور حرفه‌ای موهای شما را به شکل سایه روشن نشان دهند تا خطای دید باعث زیبایی هر چه بیشتر موهای شما شود.

آمبره مو

اومبره یا همان آمبره یکی از جدیدترین روش‌های هایلایت مو است که یک موج زیبایی را در بین موها ایجاد می‌کند. در حقیقت آمبره تنها نوک موها را بلوند می‌کند و به ترتیب با نزدیک شدن به ریشه مو رنگ تیره‌تری به کار می‌رود.

معمولاً برای انجام آمبره در روزهای گرم سال از بلوند روشن استفاده می‌شود و در روزهای سرد سال از رنگ‌های سرد مثل رنگ خاکستری استقبال می‌شود.

بالیاژ مو

یکی از جدیدترین روش‌های هایلایت مو که نه با فویل انجام می‌شود نه با کلاه روش بالیاژ مو است‌. در واقع بالیاژ یعنی بلوند کردن مو در هوای آزاد می‌باشد که باعث طبیعی نشان دادن مو می‌شود. در انجام این روش نوک موها روشن شده و ریشه‌ها تیرگی خود را حفظ می‌کنند. هر چقدر که موها بیشتر رشد کنند قطعاً بالیاژ مو زیبایی فوق‌العاده‌تری پیدا خواهد کرد.

سامبره مو

سامبره تقریباً مانند آمبره است با این تفاوت که در انجام این نوع هایلایت مو از رنگ‌های جذاب‌تری استفاده می‌شود. امروزه سالن‌های آرایشی این روش را به عنوان یک تکنیک مدرن معرفی کرده‌اند؛ چون به طور کاملاً طبیعی یک روشنی خاصی را در نوک موها به وجود می‌آورد.‌

سخن پایانی

اگر چه رنگ کردن مو با استفاده از دکلره می‌تواند تا اندازه‌ای سلامی پوست و مو را به مخاطره بیاندازد؛ ولی امروزه بیشتر خانم‌ها تمایل دارند چهره خود را با انجام نمونه‌های مختلفی از هایلایت مو تغییر داده و جذاب‌تر کنند. پس قبل از انتخاب رنگ و مش مورد علاقه خود حتماً سال آرایشی مطمئنی را پیدا کنید تا بتوانید با مهارت یک آرایشگر متخصص زیباترین هایلایت را انجام دهید.‌

از طرفی همیشه با پرداخت هزینه‌های مناسب سعی کنید از رنگ، پودر دکلره و مواد آرایشی باکیفیتی استفاده کنید تا کمترین آسیب به پوست و موی شما وارد شود. بر همین اساس ما در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز تصمیم گرفته‌ایم تا با معرفی ۱۰ برند برتر بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه را با اجرای جدیدترین روش‌های هایلایت مو در اختیار شما قرار دهیم. از این رو شما در کمترین زمان و به راحتی بهترین سالن‌های آرایشی را برای دریافت خدمات هایلایت مو انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در هایلایت مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>