برندهای برتر میکروپیگمنتیشن

امروزه استفاده از روش‌های آرایش دائم یا نیمه دائم از جمله روش میکروپیگمنتیشن بسیار رونق پیدا کرده است. به طوری که از این روش می‌توان برای ایجاد فرم زیبا در تمامی اجزاء صورت از جمله ابروها استفاده کرد.حال اگر شما هم تمایل دارید در خصوص این روش زیبایی اطلاعات بیشتری داشته باشید لازم است بدانید ما در برند آنالیز همراه شما هستیم تا بیشتر شما را با این روش زیبایی آشنا کنیم. ضمن اینکه در انتها 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز، در کمترین زمان بهترین گزینه را برای انجام این کار به صورت کاملاً حرفه‌ای انتخاب کنید.

میکروپیگمنتیشن چیست؟

یکی از روش‌های رایج که امروزه برای آرایش دائم یا نیمه دائم مورد استفاده قرار می‌گیرد، روش میکروپیگمنتیشن است. این روش جدید که جهت زیبا کردن اعضای مختلف صورت به کار می‌رود با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. ضمن اینکه می‌توان گفت تا حدی شبیه به تاتو است. به طور کلی باید بدانید مردان و زنان می‌توانند از این روش جهت شکل دادن به ابروها، خط رویش مو، لب‌ها، چشم و غیره استفاده کند و نتیجه آن تا چند سال برای آن‌ها ماندگار خواهد بود.

روش انجام میکروپیگمنتیشن

در خصوص چگونگی انجام شدن میکروپیگمنتیشن باید توجه داشته باشید که این روش با نفوذ رنگ‌های معدنی بدون حساسیت به زیرپوست و با استفاده از سوزن‌های خیلی نازک و باریک صورت می‌گیرد. در واقع این رنگ‌ها به دومین لایه از پوست وارد شده و به صورت کاملاً طبیعی و ملایم جلوه‌ای خاص به ابرو، چشم و لب‌های شما خواهند داد.

مهم‌ترین تفاوت روش میکروپیگمنتیشن با تاتو این است که در روش میکروپیگمنتیشن از پیگمنت هایی استفاده می‌شود که با جوهر تاتو تفاوت دارد.

نمونه‌هایی از انواع میکروپیگمنتیشن

همان‌طور که گفته شد میکروپیگمنتیشن برای اجزای مختلف صورت انجام می‌شود که اگر بخواهیم آن‌ها را نام ببریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میکروپیگمنتیشن ابرو

ابروها در واقع جزو اجزای اصلی در صورت هستند که در زیبایی چهره شما تأثیر زیادی دارند. به طوری که طراحی درست آن‌ها می‌تواند چهره را بازتر نشان بدهد و چشم‌ها را بالا ببرد. کسانی که از داشتن ابروهای کم پشت و خالی رنج می‌برند می‌توانند از روش میکروپیگمنتیشن جهت اصلاح آن‌ها استفاده کنند. همچنین افرادی که ابروی خود را به‌کلی از دست داده باشند هم با این روش می‌توانند ابرو ‌جدید را از پایه طراحی نمایند. بنابراین می‌توان گفت این روش یکی از خدمات ابرو است که طرفداران زیادی دارد.

میکروپیگمنتیشن خط چشم

یکی دیگر از انواع میکروپیگمنتیشن ها برای خط چشم است که از این روش جهت ایجاد ظاهری جذاب در چشم و خط رویش مو استفاده می‌شود. به طور کلی ضخامت و رنگی که برای این روش استفاده می‌کنند بسته به سلیقه هر فرد متفاوت بوده و قابل تغییر می‌باشد.

میکروپیگمنتیشن لب

دیگر میکروپیگمنتیشن استفاده شده برای برجسته و پرتر نشان دادن لب بوده که افراد با لب‌های باریک می‌توانند از این روش استفاده کنند. حتی اگر فردی بر اثر حوادث فرم لب‌های خود را از دست داشته باشد می‌تواند با این روش آن را اصلاح کند.

چه افرادی میکروپیگمنتیشن انجام می‌دهند؟

با وجود آن چه بیان شد وقتی شما قصد انجام میکروپیگمنتیشن را داشته باشید، لازم است تا به افراد باتجربه در این زمینه مراجعه کنید. از آنجایی که این روش جزو فرایندهای پزشکی و درمانی نمی‌باشد پس حتی افرادی که سابقه پزشکی ندارند می‌توانند میکروپیگمنتیشن را یاد گرفته و آن را انجام دهند. بنابراین حتماً بررسی کنید که فرد موردنظر، در دوره‌های تخصصی شرکت کرده و مهارت لازم را کسب نموده است.

تفاوت روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

یکی دیگر از روش‌هایی که جهت آرایش نیمه دائم ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد میکروبلیدینگ است. حال اگر بخواهیم تفاوت این روش را با میکروپیگمنتیشن مورد بررسی قرار دهیم باید دقت کنید که در فاکتورهای مختلفی از جمله ابزار مورد استفاده، میزان نفوذ رنگ، میزان طبیعی شدن ابروها، دوره بهبود، هزینه و مدت ماندگاری این دو روش با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد.

سخن پایانی

و اما در انتها اگر شما هم قصد دارید برای تغییر فرم صورت خود از روش میکروپیگمنتیشن استفاده کنید لازم است به بهترین کلینیک‌های زیبایی مراجعه نمایید تا بتوانید این خدمات را به صورت تخصصی دریافت کنید. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر به عنوان کلینیک معتبر و متخصص را در زمینه انجام میگروپیگمنتیشن به شما معرفی می‌کنیم تا شما به راحتی بتوانید یکی از بهترین کلینیک‌ها را بسته به موقعیت مکانی خود ، سلیقه شخصی‌تان، نوع خدمات ارائه شده در هر یک از این مراکز زیبایی و آرایشگاه، میزان رضایتمندی مشتریان و بسیاری موارد مهم دیگر انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در میکروپیگمنتیشن

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>