برندهای برتر کنسرو گربه

کنسرو گربه یک غذای تر برای گربه است که به صورت کنسرو شده و قوطی ارائه می‌شود. در واقع این محصول برای دارندگان گربه مزایای بسیاری دارد، پس شما می‌توانید برای نگهداری و تأمین نیازهای بدن گربه از این غذای تر استفاده کنید.

بر همین اساس ما در این بخش از برند آنالیز علاوه بر توضیحات بیشتر در مورد انواع کنسروهای گربه به معرفی ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در زمینه ارائه بهترین کنسروهای گربه پرداخته‌ایم. ضمن اینکه شما می‌توانید متناسب با دسته‌بندی این فروشگاه‌ها بر اساس موقعیت مکانی برای خرید حضوری، امکان خرید آنلاین، امتیازی که مشتریان به این مراکز داده‌اند و همچنین نوع محصولات، معتبرترین و باکیفیت‌ترین کنسروهای گربه را به راحتی تهیه کنید.

اهمیت خرید غذای گربه

اگر چه نگهداری گربه خصوصاً بچه گربه یک تجربه دوست داشتی است؛ اما تغذیه گربه جزو مهم‌ترین فاکتورهایی است که برای سلامتی و طول عمر او اهمیت بسیاری دارد. از این رو کنسرو گربه می‌تواند تمام احتیاجات به غذا، مواد مغذی و بسیاری ویتامین‌های لازم را تأمین کند؛ زیرا این دسته از غذاهای کنسروی گاهی اوقات با ویتامین‌های مختلفی به صورت غنی شده عرضه می‌شوند، پس ضمن سیر کردن گربه می‌تواند نقش مهمی در رشد پت خانگی شما داشته باشد. ‌

کنسرو گربه چیست؟

به طور کلی تمام شرکت‌های تجاری که در زمینه تولید غذاهای حیوانات فعالیت دارند‌ غذای گربه را به دو صورت تهیه می‌کنند.

  • غذای خشک گربه
  • غذای تر گربه

که در این میان غذای تر به دو حالت کنسروی یا همان قوطی و یا به شکل پوچ یا همان کیسه‌ای بسته بندی می‌شود. بر همین اساس به غذای آبکی گربه که درون قوطی‌های پلمپ شده قرار دارد، کنسرو گربه گفته می‌شود. البته گاهی اوقات افرادی که از گربه‌های مختلف نگهداری می‌کنند، این نوع غذای لذیذ را به عنوان تشویقی گربه و جهت تربیت او به کار می‌برند.

ترکیبات کنسروهای گربه

معمولاً این نوع غذاهای صنعتی حاوی مقدار زیادی گوشت خالص هستند، بنابراین یک کنسرو برای گربه می‌تواند سرشار از پروتئین باشد. از آنجایی که گربه ها مجبور هستند تا همیشه گوشت مصرف کنند، بنابراین لازم نیست تا در غذاهای آن‌ها مواد دیگری مانند کربوهیدات ها، حبوبات و یا سبزیجات وجود داشته باشد.

به همین دلیل غذاهای تر می‌تواند بهترین خوراک برای گربه ها باشد؛ زیرا به راحتی پروتئین مورد نیاز آن‌ها را فراهم می‌کند و مانع از اضافه وزن و سنگین شدن گربه می‌شود. همچنین اگر یک کنسرو برای گربه را با قیمت پایینی تهیه کردید، حتماً به مقدار گوشت و یا کیفیت مواد درون آن شک کنید.

مزایای غذای کنسروی برای گربه

انواع غذاهای خشک گربه اگر چه قیمت پایین‌تری نسبت به غذاهای تر دارند؛ ولی گربه ها بعد از خوردن چنین غذاهایی باید مقدار زیادی آب بنوشند؛ چرا که این غذاها فاقد آب هستند و می‌تواند حیوان را به مشکلات کلیوی دچار کنند.

از طرفی در چنین غذاهایی برای ماندگاری در هوای آزاد مقدار قابل توجهی رنگ و مواد نگهدارنده افزوده می‌شود. هر چند که کنسروها هم دارای مواد افزودنی و نگهدارنده هستند اما باید گفت که انواع کنسرو گربه و پوچ گربه به صورت آبکی عرضه می‌شوند، بنابراین ضمن تأمین غذای گربه می‌توانند نیاز آب بدن گربه را برطرف کنند. البته توجه داشته باشید که این گروه از غذاهای صنعتی قیمت بالایی دارند و نیازمند صرف هزینه های زیادی هستند.

نحوه استفاده از کنسروهای گربه

برای مصرف کردن کنسروهای گربه یا همان سوپ گربه نیاز به جوشاندن آن نیست، پس می‌توانید بعد از خرید آن درب قوطی را باز کنید و محتویات کنسرو را درون ظرف غذای گربه بریزید. البته اگر می‌خواهید باقیمانده آن را نگهداری کنید، لازم است تا آن را برای مدت کوتاه در یخچال و مدت بلند در فریزر قرار دهید. فراموش نکنید که بهتر است غذای سرد شده را برای گربه‌های بیمار و یا گربه‌های پیرتر کمی گرم کنید.

سخن پایانی

و اما در آخر باید گفت غذاهای تر به دلیل داشتن ۸۰ درصد ترکیبات آبکی می‌توانند غذای خوشمزه‌تری برای گربه ها باشند. از طرفی این نوع کنسروها چون حالتی نرم و پخته شده دارند به عنوان یک غذای مناسبی برای بچه گربه‌هایی است که هنوز دندان ندارند.

بنابراین اگر می‌خواهید از مراکزی معتبر بهترین برندهای کنسرو گربه را تهیه کنید می‌توانید با ما در این بخش از برند آنالیز همراه شوید تا با معرفی 10 برند برتر و فروشگاه مورد اعتماد در این زمینه شما را راهنمایی کنیم. در این صورت شما می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مراکز عرضه کننده غذاهای خشک و تر گربه را با توجه به بودجه مالی، انتخاب نوع برند و دیگر امتیازات و خدماتی که مرکز مورد نظرتان دارد، انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در کنسرو گربه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز