برندهای برتر اپیلاسیون

اپیلاسیون بدن یک روش محبوب و پرطرفدار در میان خانم‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌باشد که در کاهش رشد موهای زائد تأثیر زیادی دارد. انجام اپیلاسیون بدن باید با رعایت نکات بهداشتی صورت گیرد، زیرا در غیر این صورت موجب بروز مشکلات زیادی خواهد شد. بنابراین با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی روش اپیلاسیون می‌پردازیم و شما را با روش‌های مختلف آن آشنا می‌کنیم تا مناسب‌ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کنید.ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین خدمات را از تخصصی‌ترین مراکز زیبایی و آرایشگاه و سالن‌های زیبایی دریافت کنید.

اپیلاسیون بدن چیست؟

اپیلاسیون یک تکنیک تأثیرگذار برای داشتن پوستی شفاف و صاف می‌باشد که موجب کاهش رشد موهای زائد بدن شده و برای انجام آن باید به مراکزی که نکات بهداشتی در آن‌ها به خوبی رعایت می‌شوند، مراجعه کرد. زیرا در غیر این صورت موجب انتقال بیماری‌های زیادی خواهد شد. اما لازم است بدانید اپیلاسیون روش‌های گوناگونی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

از بین بردن موها با شیو کردن

اپیلاسیون با روش شیو کردن یکی از ارزان‌ترین و راحت‌ترین راه های از بین بردن موهای زائد می‌باشد که ممکن است موجب تحریک پوست یا ایجاد جوش در آن شود. در این روش ریشه‌های مو تراشیده خواهند شد.

یکی از مزایای اپیلاسیون بدن با روش شیو کردن این است که هنگامی که بر روی پوست تیغ کشیده می‌شود، عمل لایه برداری هم صورت می‌گیرد. بنابراین می‌توان گفت این کار موجب می‌شود تا سلول‌های مرده‌ای که بر روی پوست قرار دارند، از میان رفته و در نتیجه پوست نرم‌تر شود.

از بین بردن موها با کرِم‌های موبر

از جمله روش‌های موقتی که برای از بین بردن موهای بدن می‌توان از آن استفاده کرد، کرم‌های موبر هستند. این کرم‌ها فقط موهای روی سطح پوست را از میان خواهند بود و همچنین احتمال برگشت مو در این روش به داخل پوست خیلی کم است. برای انجام اپیلاسیون با کرم‌های موبر باید پوست را به خوبی شناسایی کرد. زیرا در صورتی که پوست شما دارای حساسیت باشد ممکن است موجب بروز مشکلاتی بر روی پوست شود.

اپیلاسیون بدن با الکترولیز

از جمله روش‌های متفاوت و بسیار خوبی که می‌توان برای از بین بردن موهای زائد بدن از آن استفاده کرد، الکترولیز می‌باشد که به عنوان یک روش درمانی تأثیرگذار برای موهای زائد به شمار می‌آید. در فرایند الکترولیز با استفاده از یک سوزن ریزی که وارد فولیکول مو می‌شود. در واقع در این روش با کمک جریان برق ریشه‌های مو سوزانده شده و از این طریق بین خواهند رفت.

اپیلاسیون با موم انداختن یا وکس

موم انداختن یکی از روش‌های دیگری است که برای از بین بردن موهای صورت و بدن و اپیلاسیون بدن می‌توان از آن استفاده کرد‌. در این روش لایه‌های روی پوست از بین خواهند رفت.

البته باید دقت کرد که پوست اطراف چشم چون بسیار نازک است و در آن غدد چربی وجود ندارد، بنابراین اپیلاسیون در این قسمت‌ها باید با ملایمت انجام شود. انداختن موم یا وکس برای بدن مشکلی به وجود نمی‌آورد ولی برای پوست صورت گزینه چندان مناسبی نخواهد بود.

اپیلاسیون با لیزر

لیزر از جمله روش‌های تأثیرگذار و مؤثری است که می‌توان برای موهای زائد از آن استفاده کرد. در این زمینه خوب است بدانید لیزرهای قدیمی موجب می‌شوند که پوست تیره‌تر شده و بر روی موهای روشن تأثیر چندان زیادی ندارد. اما امروزه با استفاده از لیزرهای مدرن هر نوع پوست و مویی را می‌توان لیزر کرد.

این نکته را هم خوب است یادآور شویم پس از اینکه با لیزر مو زدایی انجام می‌شود، ممکن است مو در پوست باقی بماند. ولی این موها پس از ۴ تا ۶ روز ریخته شده و با در نظر گرفتن نوع لیزر احتمال دارد که پوست تا میزان زیادی جوانسازی شود چون کلاژن‌های جدیدی را خواهد ساخت.

پس لیزر یک شیوه تأثیرگذار برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌باشد و همچنین در چین و چروک هایی که روی پوست وجود دارند را از بین خواهند برد. بنابراین این شیوه به عنوان مؤثرترین روش برای اپیلاسیون بدن شناخته می‌شود.

فواید اپیلاسیون با لیزر

برای از بین بردن موهای زائد در نواحی مختلف بدن مانند صورت، چانه، پشت، بکینی، زیر بغل و پشت می‌توان از لیزر استفاده کرد. لیزر دارای مزایای مختلفی است که از جمله این مزایا می‌توان به مواردی مانند دقت زیاد، سرعت بالا و دائمی بودن آن اشاره کرد.

سخن پایانی

در صورتی که قصد دارید برای از بین بردن موهای زائد خود اقدام کنید، بهتر است که برای به دست آوردن نتیجه مطلوب به مراکز معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه کنید. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز شما را با 10 برند برتر در زمینه انجام انواع روش‌های اپیلاسیون بدن آشنا می‌کنیم تا با توجه به سایر خدمات زیبایی این مراکز، هزینه‌های موردنظر، امتیازاتی که دارند و همچنین موقعیت مکانی و شرایطی که دارید، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید‌.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در اپیلاسیون

بر اساس محله ها



بر اساس امکانات

بر اساس امتیاز








  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>