برندهای برتر ژلیش ناخن

ژلیش ناخن یک نوع لاک موقت می‌باشد که از آن می‌توان به عنوان یک روش بلند مدت در کنار طراحی مد و لباس خود استفاده کرد. ژلیش کردن ناخن در مقایسه بالاک‌های معمولی از ماندگاری بیشتری برخوردار می‌باشد و مدت زمان پاک شدن آن دیرتر خواهد بود. برای انجام این روش لازم است که از دستگاه ال ای دی یا یو وی استفاده شود.حال اگر می‌خواهید در این زمینه بیشتر بدانید ما در این قسمت از برند آنالیز شما را با ژلیش ناخن و ویژگی‌های آن و انواع مختلفی که دارد، همچنین با تفاوت آن با لاک معمولی و عوارض و ماندگاری آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید برای انجام خدمات ناخن بهترین مرکز را انتخاب نموده و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

ژلیش ناخن چیست؟

این روزها در کنار روش‌های زیبایی مانند اکستنشن، لیفت مژه، کاور ناخن، مانیکور، کاشت ناخن و … ژلیش ناخن با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است و این موارد از جمله تکنیک‌های بسیار محبوب برای خانم‌هایی هستند که به دنبال استایل شیک و زیبا می‌باشند. ژلیش در واقع نوعی لاک کلاسیک می‌باشد که آن را با اکریلیک شبیه به ژل مخلوط کرده و استفاده می‌کنند و به عنوان نوعی لاک موقت به کار برده می‌شود که نسبت به لاک های دائمی از دوام و کارایی بیشتری برخوردار می‌باشد.

در این روش ماده‌ای به نام لاک ژل که در واقع نام برند آن می‌باشد و معمولاً با آن ژلیش شناخته می‌شود. لازم است بدانید این ماده در طی سه مرحله بر روی ناخن‌ها قرار می‌گیرد که شامل ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل است و امکان استفاده از آن بر روی ناخن‌های کاشته شده هم وجود دارد.

فرق ژلیش ناخن با لاک معمولی چیست؟

ژلیش برخلاف لاک معمولی با هوای معمولی، خشک نمی‌شود و برای خشک‌کردن، باید آن را زیر نور لامپ مخصوص قرار داد تا به حالت جامد درآورده شود. پس از گذشت مدت زمان مشخصی که لاک ناخن‌ها در زیر نور لامپ ال ای دی یو وی قرار می‌گیرد، لاک خشک می‌شود و سپس در صورتی که نیاز باشد یک لایه دیگر هم از لاک ژلیش بر روی ناخن‌ها استفاده شود، مجدداً می‌توان آن‌ها را در معرض لامپ‌ها گذاشت تا خشک شود.

عوارض ژلیش کردن ناخن

خانم‌هایی که دارای ناخن‌های حساس و ضعیف هستند، بهتر است که از ژلیش ناخن استفاده نکنند. چون این نوع لاک به شکل چهار لایه بر روی ناخن‌ها قرار می‌گیرد و بنابراین جلوی رسیدن اکسیژن کافی به ناخن‌ها را می‌گیرد. همچنین پیشنهاد می‌شود که در برخی مواقع به ناخن‌ها استراحت کافی داده شود و بعد از زدن لاک جدید ناخن‌ها از نظر سلامت به خوبی بررسی شوند.

از طرفی افرادی که دائماً از لاک های معمولی استفاده می‌کنند هم لازم است مدتی به ناخن‌های خود استراحت کافی بدهند تا اکسیژن کافی به آن‌ها برسد بعد از ژلیش استفاده کنند. یکی از نکات دیگری که در این زمینه باید به آن دقت کرد این است که هرگز نباید با استفاده از وسایل تیز و برنده و یا وسایلی مانند سوهان این لاک را از روی ناخن‌های خود پاک کرد. زیرا این کار موجب آسیب شدید به ناخن‌ها خواهد شد.

در صورت استفاده از برندهای معتبر ژلیش و استفاده درست از آن‌ها این نوع لاک عوارض کمتری برای شما خواهند داشت. همچنین پس از هر بار پاک کردن ژلیش ناخن بهتر است که به ناخن‌های خود روغن‌های تغذیه‌کننده بزنید.

ماندگاری ژلیش ناخن

همان‌گونه که گفته شد، ‌ژلیش ناخن از ماندگاری بسیار بالایی در مقایسه بالاک‌های معمولی برخوردار می‌باشد و دارای دوام بسیار خوبی است. ماندگاری این نوع لاک از یک ماه بیشتر است. بنابراین در صورتی که در یک ماه قصد دارید در چندین جشن عقد و عروسی شرکت کنید، بهتر است که از این نوع لاک استفاده کرد.

انواع ژلیش ناخن

با توجه به نوع انجام لاک ژل‌ها بر روی ناخن‌ها می‌توان گفت که این نوع لاک دارای دو دسته هستند. لاک ژل سه مرحله‌ای که دارای یک ژل بیس و پایه بوده و سپس یک ژل رنگی و یک تاپ ژل بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد و لازم است که ترتیب اجرای آن به همین صورت باشد. لاک ژل‌های یک مرحله‌ای که فقط از یک لایه ژل رنگی برای آن استفاده می‌شود و به بیس یا تاپ ژل نیازی ندارد.

سخن پایانی

از آنجایی که ژلیش روی ناخن یک کار تخصصی می‌باشد، پس بهتر است که این کار توسط آرایشگاه و ناخن کار حرفه ای انجام شود. در صورتی که به دنبال بهترین آرایشگاه و ناخن کار برای انجام ژلیش هستید، با کمک برند آنالیز شما می‌توانید با 10 برند برتر در این زمینه آشنا شده و با کسب اطلاع از ویژگی‌های آن‌ها از خدماتی که در مراکز کاشت ناخن تخصصی ارائه می‌شود، بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید هر یک از این مراکز تخصصی ژلیش ناخن را بررسی کرده و با نمونه کارهای آن‌ها آشنا شوید و با توجه به موقعیت مکانی خود، خدمات این مراکز زیبایی و آرایشگاه، تعرفه‌ها و بسیاری موارد دیگر یکی را برای انجام این کار انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در ژلیش ناخن

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>