برندهای برتر ابزار کیک و شیرینی پزی

ابزار کیک و شیرینی پزی را باید با دقت زیادی خریداری کرد تا از کیفیت لازم برخوردار باشند. با این حال اگر قصد خرید این لوازم را دارید ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با مهمترین و پرکاربردترین ابزار و وسایلی که برای پخت کیک و شیرینی در خانه نیاز است آشنا کنیم. همچنین شما می‌توانید از طریق ۱۰ برند برتر و مرکز معتبری که در اینجا به شما معرفی کرده‌ایم، یکی از این فروشگاه‌ها را با در نظر گرفتن نوع امتیازات، تنوع محصولات، قیمت‌ها، خدمات و موقعیت مکانی که دارند انتخاب کرده و برای خرید لوازم مربوط به شیرینی و کیک پزی به آن مراجعه کنیم.

شما می‌توانید خرید قالب کیک ارزان، وسایل مورد نیاز برای تزیین کیک با خامه، صفحه شیرینی پزی، پالت شیرینی پزی و خرید قالب کیک ارزان، خرید ابزار فوندانت و … را از میان این مراکز فروش انجام دهید.

خرید ابزار کیک و شیرینی پزی

برای اینکه بتوان کیک و شیرینی های خوشمزه ای پخت، ابزار کیک و شیرینی پزی لازم خواهند بود. افرادی که آشنایی زیادی با پخت کیک و شیرینی پزی ندارند، ممکن است تصور کنند که برای این کار فقط به ابزاری مثل همزن، ظرف و یا فر نیاز دارند، ولی باید گفت که لوازم و ابزار کیک و شیرینی پزی دارای طیف گسترده هستند و تنوع زیادی دارند. ما در ادامه این مطلب شما را با برخی از انواع وسایل و ابزار پرکاربرد و متداول برای پختن کیک و شیرینی آشنا می‌کنیم.

لوازمی که برای پخت کیک و شیرینی به کار برده می‌شوند، برای پختن انواع شیرینی‌ها دارای اهمیت زیادی هستند. در صورتی که از لوازم بی‌کیفیت و نامناسب استفاده شود، کیک و شیرینی که در نهایت پخته می‌شود ممکن است چندان خوب از آب درنیاید. اگر شما نیز می‌خواهید آشپزی انواع کیک و شیرینی را انجام دهید، به وسایل پرکاربرد زیر نیاز پیدا می‌کنید.

خرید قالب شیرینی پزی

اصلی ‌ترین وسیله‌ای که برای شیرینی پزی به کار برده می‌شود، قالب‌ها هستند. قالب‌ها دارای طرح های گوناگونی می‌باشند و در شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند. این ابزار کمک می‌کند تا شما بتوانید فرم نهایی کیک و شیرینی خود را انتخاب کنید. انتخاب قالب‌ها بر اساس سلیقه و کاری که با آن انجام می‌شود صورت می‌گیرد.

از نمونه قالب های کیک و شیرینی می‌توان قالب لوف، مافین و قالب های کمربندی را نام برد. زمانی که می‌خواهید یک قالب خریداری کنید باید به نوع آن دقت کنید. معمولاً قالب های سیلیکونی و تفلونی به دلیل کیفیت بالاتری که دارند در مقایسه با دیگر قالب ها از قیمت بیشتری برخوردار می‌باشند.

خرید همزن برقی و دستی

از وسایل کاربردی دیگری که برای شیرینی پزی و پخت کیک به کار برده می‌شود، هم زن است. در پخت کیک و شیرینی طرز صحیح هم زدن مواد بسیار مهم می‌باشد و بر روی نتیجه پایانی کار مؤثر خواهد بود. در بازار دو نوع همزن دستی و برقی وجود دارد که شما می‌توانید برای سریع‌تر انجام دادن کارها و همچنین صرفه‌جویی در زمان و نوع برقی آن را خریداری کنید.

خرید کپسول کاغذی

برای اینکه مواد کیک یا شیرینی شما به قالب نچسبد و جدا کردن آن به راحتی انجام شود، کپسول های کاغذی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که استفاده از آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی کیک و شیرینی‌تان را از قالب جدا کنید. این کپسول‌ها برای پختن کاپ کیک کاربرد زیادی دارند.

خرید الک ماسوره و قیف

با کمک الک می‌توان مواد خرد شده را جدا کرد. الک نقش زیادی در سبک کردن آرد شیرینی پزی دارد. برای شیرینی پزی به صورت تخصصی به ماسوره و قیف نیاز می‌باشد. با کمک قیف و ماسوره می‌توان تزیین کیک و شیرینی را به خوبی انجام داد.

خرید لیسک و فرچه

از دیگر وسایل کاربردی که برای کار شیرینی پزی استفاده می‌شوند می‌توان به لیسک و فرچه اشاره کرد. لیسک را می‌توان برای هم زدن مواد کیک به کار برد. جهت جدا کردن قالب کیک و شیرینی و دیگر ظروفی که برای پختن کیک به کار برده می‌شوند، از فرچه استفاده می‌شود. این وسیله‌ها از جنس سیلیکون ساخته می‌شوند، به همین دلیل شستشوی آن‌ها به راحتی صورت می‌گیرد.

خرید کاتر یا قالب برش

از دیگر وسایل و ابزار شیرینی پزی که برای برش دادن خمیر شیرینی و کوکی به کار برده می‌شود کاتر برش است. این وسیله در اندازه های مختلفی ساخته می‌شود و به منظور شکل دهی به شیرینی های می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. انتخاب قالب برش را می‌توان متناسب با سلیقه خود در طرح های مختلف مانند دایره، گل، ستاره و قلب انجام داد. با کمک این قالب ها می‌توان به راحتی خمیر را برش داد چون جنس آن‌ها از فلز است.

خرید وردنه

به منظور ورز دادن خمیر شیرینی و یا صاف کردن آن برای اینکه به ضخامت دلخواه برسد، شما می‌توانید از وردنه استفاده کنید. از رایج ترین نمونه‌های آن می‌توان به وردنه چوبی اشاره کرد.

سخن پایانی

پس از آشنایی با انواع ابزار کیک و شیرینی پزی در این بخش از برند آنالیز ما شما را با ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر آشنا می‌کنیم. در این مراکز شما لیست لوازم قنادی را مشاهده می‌کنید و پس از اینکه با نام وسایل خامه کشی کیک و دیگر لوازم کیک و شیرینی پزی آشنا شدید، با دریافت قیمت کاردک خامه کشی، قیمت پایه گردان کیک، قیمت پالت خامه کشی و… به راحتی و در کمترین زمان نسبت به خرید این وسایل و ابزار مورد نیاز خود اقدام کنید.

جستجو در ابزار کیک و شیرینی پزی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>