برندهای برتر جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت

جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت یک روش ساده برای رفع چین و چروک صورت و از بین بردن جای جوش و حتی درمان زگیل بدون جراحی با کمترین عوارض می‌باشد. همچنین این روش می‌تواند برای درمان و جوانسازی قسمت‌های دیگری از بدن نیز مفید باشد. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم با ما در برند آنالیز همراه باشید تا صحبت‌هایی بیشتری در مورد کاربرد پلاسما جت بر پوست داشته باشیم.ضمن اینکه ما در انتهای این مقاله 10 برند برتر و مرکز معتبر را در زمینه ارائه خدمات جوانسازی پوست به شما معرفی می‌کنیم. بنابراین اگر به دنبال بهترین کلینیک های زیبایی پوست هستید می‌توانید با بررسی هر یک از این مراکز زیبایی و آرایشگاه بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. لازم است بدانید این مراکز بر اساس خدمات پوست و زیبایی، موقعیت‌های مکانی، امتیازات و بسیاری موارد دیگر قابل بررسی و گزینش هستند.

جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت چگونه است؟

دستگاه پلاسماجت یک وسیله الکترونیکی است که به راحتی می‌تواند با روشی جدید با نام تخلیه پلاسما در سطح پوست کشش ایجاد کند و با تولید کلاژن باعث جوانسازی و از بین رفتن چین و چروک در قسمت‌های مختلف پوست شود. در واقع پلاسما جت یک روش غیرتهاجمی است که برای بازسازی تمام پوست بدن می‌تواند کاربرد داشته باشد؛ ولی بیشترین استفاده از آن برای بلفاروپلاستی یا همان رفع چروک اطراف چشم و همچنین درمان افتادگی پلک بالا است.

مزایای پلاسما جت

عمده مزیت جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت کشیده شدن سطح پوست خصوصاً در قسمت صورت می‌باشد؛ اما غالباً از دیگر مزایای پلاسما جت می‌توان به دوره درمان با پلاسماجت تنها در دو جلسه، درمان افتادگی پلک بدون جراحی، افزایش خاصیت کشسانی در هر سطحی از پوست اشاره کرد. ضمن اینکه این روش امروزه برای درمان لک، جای زخم و رفع هر نوع ضایعه بر روی پوست نیز کاربرد دارد.

پلاسما جت برای چه جاهایی استفاده می‌شود؟

از آنجایی که این دستگاه دارای ۸ شدت متفاوت می‌باشد، بنابراین یک پزشک متخصص می‌تواند جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت را در هر ناحیه‌ای از بدن اجرا نماید. بنابراین مطابق با مقدار چین و چروک، بزرگ بودن زگیل، مقدار افتادگی پلک و بسیاری فاکتورهای مهم دیگر شدت دستگاه را تعیین نماید و استفاده‌های زیادی از این دستگاه داشته باشد.

کاربردهای دستگاه پلاسما جت

مهم‌ترین استفاده‌هایی که می‌توان با دستگاه پلاسما جت انجام داد عبارت‌اند از:

 • پلاسما جت برای لک صورت
 • درمان جای زخم و جای جوش با پلاسما
 • از بین بردن فیبروم و همانژیوم با پلاسما
 • درمان سیاهی دور چشم با پلاسما
 • درمان ترک های پوستی با پلاسما
 • درمان پف زیر چشم با پلاسما

نحوه جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت

این روش از بازسازی پوست توسط بی حسی موضعی صورت می‌گیرد و تنها فرد به‌ دلیل برخی جرقه‌های دستگاه یک گرمای مختصری را احساس خواهد کرد. بنابراین همان جرقه‌ها باعث ایجاد واکنش در سطح پوست و تولید کلاژن می‌شوند که این روش بسته با نوع درمان در یک یا چند جلسه انجام شود.

چه کسانی نباید از پلاسما جت استفاده کنند؟

به طور کلی افرادی که باردار هستند و یا دارای بیماری صرع، وجود مفصل فلزی در بدن، باتری قلب، التهاب مداوم، زخم های پوستی، سرطان و همچنین ناراحتی های استخوانی می‌باشند نمی‌توانند کاندید انجام جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت باشند.

عوارض پلاسما جت

در انجام این روش تنها عوارض جانبی ایجاد ورم و قرمزی پوست می‌باشد که پس از گذشت ۲ تا ۳ روز رفع خواهد شد. البته در زمان پلاسما جت اطراف چشم، زمان بهبود بیشتر طول می‌کشد که در این مدت نباید فرد آرایش صورت داشته باشد.

ماندگاری بازسازی پوست با دستگاه پلاسما جت

ماندگاری جوانسازی پوست با پلاسما حدوداً دو سال می‌باشد و فرد می‌بایست پس از گذشت دو سال مجدداً این درمان را تکرار کند.

مراقبت های پس از درمان با پلاسما جت

بعد از انجام جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت حتماً از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم آفتاب خودداری کنید تا ۲۴ ساعت موضع را شستشوی ندهید. استفاده از کرم بعد از پلاسما جت را هرگز فراموش نکنید و سعی کنید که به محل درمان، مواد شیمیایی مانند مواد آرایشی تماس نداشته باشد.

سخن پایانی

از آنجایی که بازسازی پوست با دستگاه پلاسما جت یک روش درمانی بدون لیزر ‌ و بدون عمل جراحی است، بنابراین توجه داشتن به تجهیزات کافی مرکز و همچنین داشتن مهارت کافی نیروهای درمانی بسیار اهمیت دارد. بنابراین همین موضوع انتخاب یک مرکز تخصصی با داشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های پلاسما جت را با حساسیت‌هایی روبه‌رو ساخته است.

ما در این بخش از برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز تخصصی جوانسازی پوست با پلاسما جت سعی کرده‌ایم تا متناسب با نیاز شما بهترین مراکز را در این زمینه معرفی کنیم تا شما به راحتی بتوانید بهترین‌ها را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در جوانسازی پوست با دستگاه پلاسما جت

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
کلینیک زیبایی رز
کلینیک زیبایی رز

تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


 • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • >
 • >>