برندهای برتر تاتو ابرو

تاتو ابرو مانند اصلاح ابرو و لمینت ابرو، روشی برای زیباتر کردن ابروها می‌باشد که دارای سابقه زیادی است. بنابراین ما در این قسمت از برند آنالیز به معرفی تتو ابرو و انواع روش‌های آن پرداخته‌ایم و شما می‌توانید با کسب اطلاع از هر یک از روش‌های تتوی ابرو نسبت به انجام این روش زیبایی ابروها اقدام کنید. ضمن اینکه در انتهای این مقاله 10 برند برتر و سالن زیبایی تخصصی را در زمینه انجام تاتو ابرو به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید مرکز دلخواه خود را برای دریافت بهترین خدمات زیبایی انتخاب کنید.بنابراین شما می‌توانید این مراکز را بر اساس موقعیت مکانی، خدمات موردنظر، امتیازبندی آن‌ها و بسیاری موارد دیگر مورد بررسی و انتخاب قرار بدهید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

تاتو ابرو چیست؟

از جمله روش‌هایی که برای پر کردن ابرو و همچنین دادن حالات زیباتر به آن به کار برده می‌شود، تاتو ابرو است. در این روش از رنگ مخصوص تاتو استفاده می‌کنند و این کار را با کمک یک سوزن مخصوص انجام می‌دهند که آن را به صورت مستقیم وارد پوست ناحیه ابرو می‌کنند.

تتوی ابرو دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد، اما این مدل بستگی به فرم صورت فرد و نحوه اجرای آن دارد که البته در این روش سلیقه شخصی هم به میزان زیادی مؤثر است. تاتوی ابرو برای از بین بردن نواقص ابرو و همچنین زیباتر کردن ابروها کاربرد زیادی دارد. ضمن اینکه امروزه این کار با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم:

انواع روش‌های تتوی ابرو

تاتوی معمولی (قدیمی)

این روش از تاتو ابرو به علت اینکه از زمان‌های گذشته در کشور ما انجام شده است، برای مردم یک روش شناخته شده می‌باشد. ولی ممکن است هنوز افراد زیادی وجود داشته باشند که در مورد این روش اطلاعات کافی ندارند. بنابراین خوب است بدانید این روش دارای محدودیت‌هایی مانند از دست رفتن حالت طبیعی و مصنوعی شدن آن‌ها می‌باشد که البته امروزه کاربرد بسیار کمی دارد.

میکروپیگمنتیشن

در این روش با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن و کارتریج که به جای سوزن به کار برده می‌شود، ریزدانه‌های رنگی در فضای میان اپیدرم و درم پوست منتقل می‌شوند و از این طریق این نواحی رنگ می‌گیرند. لازم است بدانید این روش دارای کمترین میزان تخریب بافت است.

هاشور ابرو

هاشور ابرو در واقع نوعی تاتو ابرو است که به جای یک دست استفاده کردن رنگ به شکل ترسیمی تار موی ابرو به کار برده می‌شود و برای افرادی که دارای ابروهای کم پشت و پراکندگی زیاد هستند، گزینه مناسبی خواهد بود. این روش دائمی بوده و ظاهری طبیعی به ابروها می‌دهد.

سایه ابرو

این روش به تاتوی معمولی شباهت دارد و تنها فرقی که با آن دارد، رنگ روشن‌تر آن نسبت به رنگ تاتو است. بنابراین ابروهایی که با استفاده از روش سایه پر می‌شوند از ظاهری طبیعی‌تر نسبت به ابروهای تاتو برخوردار هستند. البته خوب است بدانید که سایه ابرو در مقایسه با تاتو ابرو ماندگاری کمتری دارد. در این میان سایه‌ها دارای انواع مختلفی است که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: مدل دائمی ساده، مدل طبیعی و مدل مخملی

شیدینگ

این روش از تتوی ابرو روشی سایه روشن بوده و موهایی که در ناحیه تاج ابرو هستند، دارای تراکم کمی می‌باشند. ضمن اینکه موهای قسمت انتهایی ابرو تراکم بیشتری دارند. این روش بیشتر برای افرادی که به دنبال ابروهای فانتزی هستند و می‌خواهند ابروهای پرپشتی داشته باشند مناسب است.‌

میکروبلیدینگ

یکی از بهترین و پرطرفدارترین خدمات ابرو روش میکروبلیدینگ است. در صورتی که این روش هم‌زمان با روش شیدینگ به کار برده شود به ابروها حالت سایه روشن خواهد داد.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو نوعی از روش تاتو به شمار می‌آید که در این روش بر روی تاج ابرو طراحی‌های طبیعی صورت می‌گیرد. برخلاف تاتوی معمولی در روش فیبروز ابرو، رنگ، وارد لایه سطحی پوست می‌شود و در قسمت عمق پوست نفوذ ندارد. این روش دارای ماندگاری حدود یک ماه تا یک سال می‌باشد.

مراقبت های بعد از تاتو کردن ابرو

پس از انجام تاتو بر روی ابروها لازم است که مراقبت های پس از آن را رعایت کرد. بنابراین برای مراقبت پس از تاتو کردن لازم است که:

 • تا سه روز پس از تاتو از حمام رفتن خودداری کنید.
 • به مدت ۳ ماه بعد از انجام این روش زیر نور خورشید قرار نگیرید.
 • تا زمان بهبودی کامل از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • از خاراندن محل و ناحیه تاتو شده خودداری کنید.

سخن پایانی

برای اینکه تاتو ابرو دارای نتیجه‌ای مطلوب باشد، باید این کار را در مراکز معتبر و زیر نظر آرایشگران حرفه‌ای متخصص انجام داد. بنابراین در این قسمت از برند آنالیز شما را با ۱۰ برند برتر و آرایشگران حرفه‌ای در زمینه تتوی ابرو آشنا می‌کنیم تا با توجه به خدمات این برندها و بررسی شرایط مکانی خود بتوانید یک نمونه را به عنوان بهترین سالن زیبایی برای انجام تتوی ابرو انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در تاتو ابرو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • >
 • >>