برندهای برتر قفس پرندگان

قفس پرندگان باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد تا بتوان با کمک آن به خوبی از پرندگان نگهداری کرد. بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی قفس پرنده ها و نکات مهم برای خرید قفس پرنده می‌پردازیم. ضمن اینکه در انتهای این بخش ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که در زمینه فروش قفس پرندگان فعالیت می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی، امتیازات، محصولات و خدماتی که این مراکز دارند گزینه مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و به آن مراجعه نمایید.‌

خرید قفس پرندگان

امروزه اکثر افراد از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند. در این میان یکی از انواع حیوانات خانگی که در تمامی دنیا دارای طرفداران زیادی می‌باشد، انواع پرندگان هستند. این حیوانات معمولاً خطری برای انسان‌ها ندارند و موجب برآورده شدن نیازهای عاطفی صاحبان خود می‌شوند.

پرندگان مختلفی در تمامی دنیا وجود دارند که می‌توان از آن‌ها به عنوان یک حیوان خانگی در خانه نگهداری کرد و هر کدام از آن‌ها دارای قوانین خاص مربوط به خود برای تولیدمثل هستند. اما یکی از مهم‌ترین مواردی که برای نگهداری از پرنده باید به آن دقت کرد، قفس پرندگان و اندازه قفس می‌باشد. همچنین پرندگان باید برای شرایط داخل قفس فاکتورهای مختلفی داشته باشند. به همین دلیل در ادامه به مهم‌ترین نکات در این زمینه می‌پردازیم.

اندازه قفس پرنده

در صورتی که شما می‌خواهید از یک پرنده در خانه نگهداری کنید، باید تا آن جایی که برای شما ممکن است، یک قفسه بزرگ برای او انتخاب کنید. اما باید فضای قفس و میله متناسب با پرنده طراحی شده باشند. به گونه‌ای که فضای خالی بین میله‌ها برای پرندگان کوچک مناسب نخواهد بود؛ اما لازم است پرنده در قفس دارای فضای ممکن باشد‌. به گونه‌ای که فضای موردنیاز برای پرواز کردن به سمت لانه را داشته باشد. اگر پرنده شما اجازه خروج از قفس را ندارد، بهتر است که قفس‌های کوچک برای مسافرت یا قفس خواب برای او تهیه کنید.

توجه به ظاهر قفس برای پرنده

یکی از موارد مهم دیگری که در هنگام انتخاب قفس باید به آن دقت کرد، ظاهر قفس می‌باشد. قفس‌های استوانه‌ای برای اکثر پرندگان مناسب نیستند. چون این نوع قفس‌ها کوچک به نظر می‌رسند.

همچنین ممکن است پرنده در آن احساس امنیت نداشته باشد. همچنین برای پرندگانی که کوچک هستند طول قفس باید از ارتفاع آن بیشتر باشد. چون آن‌ها می‌خواهند در آن پرواز کنند. برای طوطی‌ها هم بهترین قفس، آن‌هایی هستند که ارتفاع بیشتری دارند. زیرا ارتفاع زیاد برای آن‌ها به منزله این است که فضای بازی بیشتری در اختیار دارند چرا که این نوع پرنده ها معمولاً از میله‌ها بالا و پایین می‌شوند.

کیفیت قفس پرندگان

باید توجه کنید که قفسی که برای پرنده خود خریداری می‌کنید، دارای کیفیت مناسبی باشد. قفس‌هایی که با کیفیت بالا ساخته می‌شوند، دارای مواد ایمن‌تری هستند. همچنین در این میان قفس‌هایی که با جنس فولاد ساخته می‌شوند، بسیار ایمن هستند و نسبت به قفس‌های پلاستیکی یا سیمی دارای طول عمر بیشتری خواهند بود.

جهت و فضای بین میله‌های قفس

فضای میان میله‌ها یا سیم‌ها برای امنیت پرندگان و حیوانات خانگی بسیار مناسب مهم خواهد بود. در صورتی که فضای میان میله‌ها مناسب نباشد، ممکن است سر یا نوک پرنده میان میله‌ها گیر کند و در نتیجه موجب شکستگی قسمت‌های مختلف بدن پرنده خواهد شد.

پرندگانی مثل طوطی باید دارای قفس‌هایی با جهت میله‌های افقی باشند تا پرنده امکان بالا و پایین پریدن از دو طرف قفس را داشته باشد. همچنین پرندگانی که از نوک خود برای بالا رفتن از میله‌های قفس استفاده نمی‌کنند، چندان مهم نیست که میله‌های قفس آن‌ها دارای چه جهتی باشد.

امنیت قفس پرنده

برای خرید قفس مناسب برای پرنده خانگی خود باید دقت کنید که قفس‌هایی که پیچیده یا پیچیده به نظر می‌رسد را تهیه نکنید. همچنین لازم است درباره قفس و دیگر نواحی که احتمال گیرکردن پرنده در آن‌ها وجود دارد، در نظر گرفته شوند.

همچنین قفسی که برای پرنده خانگی خود تهیه می‌کنید، باید به گونه‌ای باشد که امکان تمیز کردن آن به راحتی وجود داشته باشد. ضمن اینکه باید بتوانید سینی آن را خیلی راحت از قفس جدا کنید. قفس پرنده را به گونه‌ای انتخاب کنید که پرنده بتوانند به راحتی در آن بازی کند و درب آن را نتواند راحت باز کند.

سخن پایانی

حال که با ویژگی‌های مختلف یک قفس مناسب برای پرنده خانگی خود آشنا شدید، ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر مرکز تخصصی را به شما معرفی می‌کنیم که در زمینه فروش انواع قفس پرندگان فعالیت می‌کنند. بنابراین شما این امکان را دارید تا این مراکز را به راحتی و در کمترین زمان مورد بررسی قرار داده و با مراجعه به بهترین فروشگاه، می‌توانید بهترین خرید را تجربه کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در قفس پرندگان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
فروشگاه دانه سرا

تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>