برندهای برتر سوراخ کردن گوش و پیرسینگ

سوراخ کردن گوش و پیرسینگ امروزه به روش‌های مختلفی انجام می‌شود به طوری که افراد می‌توانند از گوشواره‌ها به عنوان یکی از زیباترین زیورآلات استفاده کنند. با توجه به اینکه پیرسینگ گوش از نظر محل سوراخ شدن متفاوت هستند؛ بهتر است فرد قبل از اقدام به پیرسینگ ‌گوش درباره این امر اطلاعات دقیقی به دست آورد.ما در برند آنالایز سعی کرده‌ایم شما را با این موضوع بهتر آشنا کنیم. ضمن اینکه در انتهای این مقاله 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی هر یک از مراکز بهترین گزینه را برای خدمات مراکز زیبایی خود انتخاب نمایید.

آشنایی با انواع پیرسینگ گوش

با وجود اینکه گوشواره‌ها جزو زیورآلات بسیار دوست داشتنی هستند و تنها به وسیله سوراخ کردن گوش می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، مشاهده می‌شود که امروزه پیرسینگ گوش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. حتی بعضی از آقایان که تمایل دارند از گوشواره استفاده کنند اقدام به سوراخ کردن و پیرسینگ گوش می‌کنند. حال در خصوص انواع مختلف پیرسینگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

نرمه گوش

یکی از پرطرفدارترین انواع پیرسینگ، سوراخ کردن نرمه می‌باشد که میزان درد کمتری داشته و در نهایت مدت درمان و بهبود آن نیز کوتاه‌تر می‌باشد. سوراخ کردن این محل گوش می‌تواند فقط یک سوراخ باشد یا به ۲ یا ۳ سوراخ افزایش پیدا کند که برای این محل معمولاً از گوشواره‌های آویز حلقه‌ای و غیره استفاده می‌شود.

سوراخ کردن پهنای نرمه گوش

دیگر روش پیرسینگ، سوراخ کردن پهنای نرم می‌باشد به طوری که در این نوع پیرسینگ، سوزن مورد استفاده برای سوراخ کردن گوش به جای اینکه به طور عمودی نرمه را سوراخ کند در پهنای نرمه وارد شده و بعد از طی فاصله مشخص از نرمه گوش خارج می‌شود.

سوراخ کردن لاله گوش

از دیگر روش‌های پرسینگ گوش، می‌توان به سوراخ کردن لاله گوش اشاره کرد که در این روش بخش میانی لبه بیرون گوش سوراخ می‌شود. دقت کنید از آن جایی که لاله گوش عصب‌هایی دارد به طور حتم سوراخ کردن این قسمت می‌تواند دردناک‌تر بوده و نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشد.

سوراخ کردن حلزونی

سوراخ کردن حلزونی نیز در قسمت غضروفی و فرورفتگی گوش انجام شده که به دلیل وجود غضروف دردناک است و نیاز به مراقبت طولانی دارد. برای این قسمت معمولاً از گوشواره‌های میخی یا سوزنی استفاده می‌شود.

نحوه انجام پیرسینگ گوش

برای اینکه قسمتی از گوش سوراخ شود به طور کلی چند روش متفاوت وجود دارد. در واقع این روش‌ها بسته به محل سوراخ متفاوت بوده و با توجه به این امر می‌توان از بی‌حسی موضعی استفاده کرد. از جمله این موارد می‌توان به سوراخ کردن گوش با تفنگ گوش سوراخ کن، سوراخ کردن گوش با سوزن، سوراخ کردن گوش با دو سوزن و سوراخ کردن غضروف گوش اشاره کرد.

انتخاب بهترین مراکز سوراخ کردن گوش

با توجه به آنچه بیان شد حالا اگر شما هم قصد پیرسینگ گوش را دارید باید دقت کنید که به هیچ عنوان در منزل این کار را انجام ندهید؛ زیرا این کار باید با ابزار مخصوص و تخصصی و در مراکز زیبایی و آرایشگاه انجام شود و در صورتی که پیرسینگ‌ گوش به درستی انجام نشود و اصول بهداشتی رعایت نگردد ممکن است عفونت کرده و مشکلاتی به وجود بیاورد. با این حال برای انتخاب آرایشگاه یا کلینیک مناسب نیز باید از نظافت و بهداشت عمومی آن سالن اطمینان کامل داشته باشید.

هزینه پیرسینگ گوش

در خصوص قیمت و هزینه سوراخ کردن گوش و پیرسینگ باید دقت کنید که این هزینه با توجه به موقعیت سوراخ و همچنین مرکزی که شما برای انجام این کار انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود. به طور کلی با وجود این که پیرسینگ نرمه گوش از همه راحت‌تر است قیمت ارزان‌تری دارد. سخت‌ترین این روش سوراخ کردن غضروف گوش بوده که در نتیجه قیمت بیشتری نیز دارد.

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد به طور حتم انتخاب کلینیک و آرایشگاه مجاز برای سوراخ کردن گوش بسیار مهم و حیاتی است. با این حال ما در برند آنالیز سعی کرده‌ایم 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه معرفی کنیم تا شما بتوانید به راحتی برای انتخاب بهترین کلینیک پیرسینگ گوش، لب، بینی، ابرو، لثه و… اقدام کنید. لازم است بدانید هر کدام از این برندها ویژگی‌های مختص به خود را دارند که شما می‌توانید با بررسی هر کدام بهترین‌ها را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در سوراخ کردن گوش و پیرسینگ

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>