برندهای برتر دامن و شلوار زنانه

دامن و شلوار زنانه از جمله پوشاکی می‌باشند که هنگام انتخاب آن‌ها باید به نکات مختلفی دقت کرد. اگر می‌خواهید با انواع دامن و شلوار زنانه آشنا شوید ما در این بخش از برند آنالیز شما را با این پوشاک بیشتر آشنا می‌کنیم. و اما اگر به دنبال بهترین مراکز خرید این نوع پوشاک زنانه هستید خوب است بدانید ما در پایان این بخش ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با توجه به موقعیت مکانی و امتیازات و خدماتی که این مراکز دارند، بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای خرید دامن و شلوار زنانه به صورت حضوری یا اینترنتی به آن مرکز مراجعه کنید.

خرید دامن کوتاه راسته

دامن‌های کوتاه راسته برای خانم‌هایی که به استایل کلاسیک علاقه دارند، انتخاب مناسبی می‌باشد. قد این دامن‌ها تا سر زانو است و دارای برش‌های منظمی هستند که کاملاً فیت  و راست به تن می‌مانند. از این دامن‌ها می‌توان برای مناسبت‌های رسمی استفاده کرد. ضمن اینکه دامن‌های کوتاه راسته را می‌توان با شومیزهای جذب به تن کرد. در صورتی که این دامن‌ها با یک رنگ مخالف خود پوشیده شوند، به خانم‌ها ظاهری شیک و رمانتیک می‌دهند. همچنین برای داشتن ظاهر کلاسیک می‌توان این دامن‌ها را با بلوز سفید ست کرد.

خرید دامن‌های میدی

دامن‌های میدی کمی پایین‌تر از زانو هستند و دامن‌های میدی با کمر بلند موجب کشیده‌تر دیده شدن اندام خانم‌ها می‌شوند. این نوع دامن‌ها را می‌توان با انواع مختلف کفش‌های پاشنه بلند و نیم بوته‌ای پاشنه دار و پاشنه کوتاه پوشید.

خرید دامن‌های ماکسی

قد دامن‌های ماکسی تا قوزک پا است و در برخی مواقع ممکن است قد آن‌ها بلندتر نیز باشد. این دامن‌ها معمولاً کمی گشاد و آزاد بوده و برای استایل های راحت تابستانی می‌توان از دامن‌های ماکسی طرح دار استفاده کرد. دامن‌های ماکسی با توجه به اندازه ای که دارند، برای ست کردن آن‌ها باید از بالاتنه‌های جذب استفاده کرد.

خرید دامن جین

دامن‌های جین را می‌توان با انواع مدل های لباس ست کرد. خانم‌هایی که به مدل های کلاسیک علاقه‌مند هستند، دامن جین را می‌توانند با بلوز سفید ست کنند. همچنین پوشیدن این نوع دامن‌ها با تیشرت و بلوزهای شلوغ و طرح دار نیز جذابیت زیادی به استایل خانم‌ها می‌دهد.

دامن‌های کوتاه کلوش

دامن‌های کوتاه کلوش برای خانم‌هایی با هر فرم بدنی مناسب می‌باشند. زیرا از قسمت پایین کمر گشاد هستند. بنابراین برای اندامی مناسب خواهند بود. همچنین دامن‌های کوتاه کلوش همواره روی مد هستند و برای مناسبت‌های گوناگون می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

خرید شلوار راسته

شلوارهای راسته دارای گشادی ثابتی در تمام قسمت‌ها می‌باشند. این مدل برای شلوار های پارچه ای و جین به کار برده می‌شود. همچنین می‌توان گفت برای خانم‌هایی با اندازه‌های مختلف شلوارهای راسته مناسب می‌باشند. به ویژه برای افرادی که دارای پایین تنه درشت‌تری هستند، پوشیدن شلوار راسته گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

خرید شلوار چسبان

شلوارهای چسبان همان‌طور که از نامش پیداست در تمامی بخش‌ها تنگ و چسبان هستند. این مدل شلوارها برای خانم‌هایی که دارای اندام متناسب هستند، بهترین گزینه خواهند بود.

خرید شلوار زنانه دمپا گشاد

مدل شلوارهای دمپا به گونه‌ای است که از قسمت زانو به بعد گشاد هستند. مدل های مختلف این شلوارها دارای میزان گشادی مختلفی می‌باشند. پوشیدن این شلوارها موجب می‌شود تا قد خانم‌ها بلندتر به نظر برسد. بنابراین برای افراد کوتاه قد، شلوار دمپا زنانه یک مدل بسیار مناسبی خواهد بود. همچنین می‌توان گفت شلوار زنانه دمپا گشاد هم برای افراد لاغر و هم برای خانم‌های چاق انتخاب مناسبی خواهد بود.

خرید دامن شلواری

از انواع شلوار های بلند و راحت زنانه می‌توان به دامن شلواری اشاره کرد که ظاهری بین دامن و شلوار دارد. برای خنک شدن در تابستان این نوع شلوارها انتخاب بسیار خوبی هستند. همچنین برای خانم‌هایی که دارای اندام چاق می‌باشند، پوشیدن دامن شلواری گزینه درستی است. زیرا علاوه بر راحتی موجب لاغرتر نشان دادن اندام آن‌ها می‌شود.

سخن پایانی

پس از آشنایی با انواع دامن و شلوار زنانه در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و فروشگاه مورد اعتماد را به شما معرفی می‌کنیم که در زمینه انواع دامن و شلوار زنانه فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید از میان این مراکز، گزینه‌ای را که با شرایطتان متناسب‌تر است انتخاب کرده و برای خرید دامن و شلوار زنانه به آن مراجعه کنید.

جستجو در دامن و شلوار زنانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>