برندهای برتر اجاره بیلبورد

از جمله رسانه‌ها و ابزارهای مهم برای اطلاع رسانی و معرفی خدمات و کالاها، بیلبوردهای تبلیغاتی می‌باشند. حال اگر شما هم قصد دارید با بیلبورد تبلیغاتی بیشتر آشنا شده و در خصوص موارد استفاده آن اطلاعات بیشتری به دست آورید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.همچنین شما می‌توانید در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر را در زمینه خدمات بیلبوردهای تبلیغاتی مشاهده نموده و سپس با توجه به موقعیت مکانی خود، خدمات ارائه شده، خدمات مورد نظرتان و همچنین امتیازاتی که مرکز مورد نظر دارد، یکی از این مراکز برتر و تخصصی را برای انجام این خدمات انتخاب نمایید.

بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از مؤثرترین تبلیغات محیطی هستند که نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی تأثیر و قدمت بیشتری دارند. به طور کلی باید بدانید بیلبورد تبلیغاتی در حقیقت تمامی تابلوهای بزرگی است که اغلب آن را در کنار خیابان‌ها، جاده‌ها و اتوبان‌ها مشاهده می‌کنید.

با این حال می‌توان گفت مهم‌ترین امری که موجب می‌شود عابران و افراد به این تبلیغات توجه ‌کنند بزرگی صفحه بیلبورد نبوده بلکه نوع طراحی و پیام ارائه شده در آن است که تأثیرگذاری زیادی دارد.

بخش‌های مهم بیلبورد تبلیغاتی

همان‌طور که گفته شد بیلبوردهای تبلیغاتی جزو پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات محیطی هستند که از حدود قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. این بیلبوردها به طور کلی سه بخش مجزا دارند که شامل عکس، شعار، نام یا لوگو و شماره تماس می‌شود.

همچنین نکته مهم دیگری که در خصوص بیلبورد تبلیغاتی باید بدانید این است که این نوع تبلیغ باید در ادامه تبلیغات پیشین شما باشد. در واقع این امر موجب سودمند شدن تبلیغات شما خواهد شد، زیرا اگر در مورد محصولاتی برای نخستین بار تبلیغات بر روی بیلبورد انجام شود شاید چندان جذاب نباشد.

نکات مهم در طراحی بیلبورد

حال با وجود آنچه بیان شد لازم است بدانید در طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی نکاتی حائز اهمیت است که مهم‌ترین آن به شرح زیر می‌باشد:

داشتن طراحی ساده

قابل فهم و ساده بودن، یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی بیلبورد است. به طوری که مشاهده می‌شود اکثراً تبلیغات ساده و خلوت بیشتر مخاطبان را به خود جلب می‌کند. همچنین لازم است بدانید رانندگان تنها بین ۵ تا ۱۰ ثانیه زمان دارند که مفهوم تبلیغ شما را مشاهده کنند بنابراین باید پیام سریعاً به آن‌ها منتقل شود.

تمرکز بر روی هدفی خاص

با وجود اینکه امکان نوشتن شعار طولانی برای بر روی بیلبورد تبلیغاتی وجود ندارد و وجود چند شماره تماس نمی‌تواند جذاب باشد. پس باید عمده تمرکز بر روی لوگو، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و یا شعار تبلیغاتی باشد.

استفاده از رنگ‌های متضادی

از آنجایی که رنگ‌های پررنگ که دارای کنتراست بالایی هستند نگاه بیشتری را به خود جلب می‌کنند به طور حتم استفاده از آن بر روی بیلبوردها مناسب‌تر خواهد بود. به طوری که رنگ‌های ملایم و کمرنگ اگرچه ممکن است برای تبلیغ در مجله‌ها خوب به نظر برسند؛ اما استفاده از آن در فضای بیرون جلب توجه نمی‌کنند.

استفاده از قلم خوانا

برای اینکه نوشته‌های روی بیلبورد به راحتی خوانده شوند لازم است از فونت ضخیم و پررنگ استفاده شود. بنابراین قلم‌های نازک و فونت‌های کم رنگ به هیچ عنوان برای این بیلبوردها مناسب نیستند؛ زیرا از فاصله دور قابلیت خواندن ندارند.

در نظر گرفتن مخاطبی عام و خاص

نکته دیگر در طراحی بیلبورد این است که باید پیام آن همگانی باشد. به طوری که پیام روی آن باید برای همه افراد تداعی کننده بوده و تنها نباید به مخاطب خاصی فکر شود.

استفاده از بیلبورد تبلیغاتی در چه مکان‌هایی مناسب است؟

به طور کلی بهترین مکان نصب بیلبوردها که معمولاً به صورت افقی نصب می‌شوند میادین، بزرگراه‌ها، پایانه‌ها و اتوبان‌ها است. هر چند که مکان‌های دیگری از قبیل چراغ راهنمایی، ایستگاه های اتوبوس، راه آهن، ترمینال ها و تمامی محیط های خارجی که بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند نیز جزو مکان‌های مناسب برای نصب این ابزارهای تبلیغاتی به شمار می‌روند.

سخن پایانی

و اما در آخر با وجود آنچه گفته شد درمیابیم که جهت انتخاب یک بیلبورد مناسب برای بازاریابی و تبلیغات مؤثر لازم است نکاتی مد نظر طراح قرار بگیرد. حال اگر به دنبال شناخت بهترین برندها و بهترین شرکت‌ها در این زمینه هستید؛ می‌توانید با ما در این بخش از برند آنالیز همراه شوید تا با شناخت و بررسی 10 برند برتر، بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. در واقع ما در برند آنالیز سعی کرده‌ایم بهترین مراکز را به شما معرفی کرده تا شما جهت سفارش بیلبورد تبلیغاتی به راحتی بتوانید مرکز مورد نظرتان را پیدا کنید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در اجاره بیلبورد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>