برندهای برتر کاور ناخن

کاور ناخن یکی از روش های کاشت ناخن می‌باشد که برای بالا بردن مقاومت ناخن طبیعی استفاده می‌شود. در واقع این روش از کاشت ناخن یا همان لمینت ناخن بدون بهره‌گیری از فرمر و یا همان تیپ گذاری انجام می‌شود و عمدتاً موادی مانند ژل یا پودر به طور مستقیم سطحی از ناخن را کاور می‌کند.بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ما در این بخش از برند آنالیز ضمن معرفی چندین برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه به آموزش کاور ناخن با ژل و مدل‌های دیگر پرداخته‌ایم تا شما به تمام تکنیک‌های اجرای این روش از زیباسازی ناخن دست یابید‌. بعلاوه اینکه بتوانید با بررسی هر یک از این مراکز زیبایی و آرایشگاه تخصصی، بهترین مرکز را برای دریافت بهترین خدمات ناخن پیدا و انتخاب کنید.

کاور ناخن چیست؟

این روزها علاوه بر اجرای مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن مصنوعی و البته ژلیش ناخن همچنان روش دیگری با نام کاور ناخن طبیعی وجود دارد که از آن با نام لمینت ناخن هم یاد می‌کنند. این روش توسط ژل و یا اکرلیک و البته مواد پیشرفته‌تری مانند فایبر گلاس به صورت زیرسازی، مواد گذاری، سوهان کشی و رفع ناهمواری‌های موجود انجام می‌شود.

بنابراین به طور مستقیم سطح مشخصی از ناخن طبیعی را می‌پوشاند و آن را برجسته و زیباتر از حالت طبیعی نشان می‌دهد. همچنین خوب است بدانید که عمدتاً این کاور در صورت تمایل به راحتی توسط استون و یا موادی مانند پاک کننده ژل پولیش از سطح ناخن پاک خواهد شد. در واقع این روش برای افزایش دادن مقاومت ناخن های طبیعی و بالا بردن ماندگاری لاک ناخن به کار می‌رود؛ اما در اجرای آن تیپ گذاری و یا هیچ نوع فرمری مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بنابراین قد ناخن شما هیچ تغییری نخواهد کرد.

انواع کاور ناخن

این مدل از کاشت ناخن در روش های مختلفی مانند:

 • کاور  با ژل
 • کاورکرن ناخن هلویی
 • کاورناخن با پودر یا همان اکرلیک
 • کاور  ساده
 • کاور مناسب وضو
 • کاور طبیعی
 • کاورهای ناخن فایبرگلس
 • کاورهای ناخن سیلک

انجام می‌شود که عمدتاً تکنیک اجرای تمامی آن‌ها به یک صورت می‌باشد و تنها مواد پوشش‌دهنده کاورهای ناخن در نوع و کیفیت با یکدیگر تفاوت خواهند داشت، هر چند که در اجرای هیچ کدام از این مدل‌ها تیپ مصنوعی استفاده نمی‌شود.

فرق کاور با کاشت ناخن چیست؟

تفاوت میان کاشت ناخن با انواع کاورهای ناخن تنها در اضافه کردن تیپ مصنوعی و افزایش دادن قد و اندازه ناخن طبیعی در اجرای کاشت ناخن است. در صورتی که در اجرای کاور ناخن یک ناخن کار حرفه ای موادی مانند پودر، ژل و یا هر نوع مواد دیگری را به طور مستقیم بر روی ناخن دست و یا ناخن پا پوشش می‌دهد و اندازه ناخن اضافه و یا کم نخواهد شد.

مزایای کاور کردن ناخن

کاور معمولاً یک لایه محافظتی است که به طور کلی سطح ناخن طبیعی را پوشش می‌دهد و ضمن ایجاد زیبایی و براقی ناخن همچنان مانع از ترک خوردگی و یا شکستگی ناخن می‌شود. بنابراین کسانی که ناخن های آن‌ها رشد طبیعی ندارند و یا به علت ترک خوردگی، داشتن لک و شاید هم بیماری‌های دیگر فاقد ناخن‌هایی زیبا هستند و یا اینکه با جویدن ناخن همیشه ناخن‌هایی پوسته پوسته دارند؛ انجام یکی از مدلهای کاور برای ناخن، گزینه مناسبی برای آن‌ها به حساب می‌آید.

معایب کاور ناخن

چنانچه ناخن کار شما به تمام نکات اساسی اجرای کاورهای ناخن آشنایی نداشته باشد قطعاً اثر سوهان کشیدن می‌تواند باعث نازک شدن، شکستن و حتی صدمات جدی به ناخن طبیعی شما شود. بنابراین این موضوع می‌تواند سبب ایجاد دردهای مداوم و غیرقابل تحمل بعد از کاور شدن ناخن نیز شود.

سخن پایانی

این روزها برای بیشتر افراد خصوصاً خانم‌ها داشتن ناخن های زیبا و جذاب می‌تواند بسیار خوشایند باشد، بنابراین همیشه به دنبال روش های متنوعی هستند تا با کمترین عوارض جانبی مانند ابتلا به عفونت، کبودی ناخن، بیماری‌های قارچی و حتی ایجاد حساسیت یکی از مدل‌های کاشت ناخن را مورد استفاده قرار بدهند؛ اما همیشه در انتخاب یک مرکز تخصصی کاشت ناخن با داشتن ناخن کار حرفه ای تردید دارند.

پس اگر می‌خواهید اجرای کاورهای ناخن را به نحو احسن در بالاترین کیفیت در سالن های تخصصی زیبایی انجام دهید ما در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز معتبر را در زمینه انجام لمینت ناخن به شما معرفی می‌کنیم تا بر اساس منطقه دلخواه، امتیاز سالن زیبایی و همچنین خدمات مورد نیاز خود بهترین مرکز تخصصی کاور ناخن را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در کاور ناخن

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>