برندهای برتر گریم داماد

گریم داماد باید متناسب با قد، وزن و همچنین فرم اصلی چهره او انجام شود تا بتواند در شب عروسی جلوه بی‌نظیری نسبت به دیگر آقایان داشته باشد. البته توجه به برخی نکات دیگر می‌تواند حالت طبیعی‌تری در صورت داماد پدید آورد که ما در این بخش از برند آنالیز به توضیحات مختصری در مورد این مسئله می‌پردازیم. ضمن اینکه در پایان این بخش 10 برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی هر یک از این مراکز زیابیی و آرایشگاه بهترین گزینه را برای زیباتر شدن در رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان انتخاب کنید.

گریم داماد چیست؟

از آنجایی که آقایان همانند خانم‌ها به زیبای و آراستگی نیاز دارند بنابراین یک میکاپ جزئی با مواد آرایشی که چرب و براق نباشد در کنار تمیز کردن ابروها و خارج کردن آن‌ها از حالت شلوغی و درهم‌ریختگی قطعاً می‌تواند زیبایی فوق‌العاده‌ای را به مردان خصوصاً دامادها ببخشد، بر همین اساس به اجرای مراحلی اعم از:

  • پاکسازی پوست
  • اصلاح صورت آقایان
  • مرتب کردن ابروهای مردان
  • استفاده جزئی از مواد آرایشی و بهداشتی

گریم مردانه گفته می‌شود‌؛ زیرا انجام این روش می‌تواند به‌سادگی عیوب چهره فرد را بپوشاند و برخی از ویژگی‌های ظاهری فرد را برجسته کند.

گریم حرفه ای داماد

یک آرایشگر ماهر برای انجام گریم حرفه ای داماد ابتدا توجه خود را بر روی جوانسازی و پاکسازی پوست فرد متمرکز می‌کند که البته این کار باید در چندین جلسه قبل از روز عروسی انجام شود. برخی از آقایان به دلیل داشتن موهای زائد بر روی گونه‌های خود معمولاً چهره نازیبا و نامرتبی دارند. پس لازم است تا در زمان گریم حتماً اصلاح موی گونه‌ها با کمک وکس یا روش‌های دیگر اصلاح صورت مردانه با دقت انجام شود.

اگر داماد تمایلی به داشتن ته ریش داشته باشد می‌بایست مدل مناسبی را از قبل برای خود انتخاب نماید. البته دیدن ژورنال‌های مختلف و یا نمونه کارهای گریم داماد سالن موردنظر می‌تواند کمک بسزایی در انجام این کار داشته باشد.

گریم صورت داماد

دقت کنید که مدل ابروهای آقایان تأثیر بسیاری در زیبایی چهره آن‌ها دارد پس، از آرایشگر خود بخواهید تا با کوتاه کردن بلندی‌های ابرو و کمی مدل دادن به ابرو حالت زیبایی را به این عضو از صورت بدهد‌.

مهم‌ترین بخش از گریم صورت داماد ایجاد سایه‌روشن‌های مناسب در صورت می‌باشد که این کار به معنای زرق و براق دادن به صورت نیست، بلکه با استفاده از برخی تکنیک‌ها می‌توان بینی آقایان را کوچک‌تر از حالت عادی نشان داد. یا پوشش مناسبی بر روی جای جوش، آکنه‌ها و لک‌های صورت مردان اجرا نمود و در پایان توسط پودر فیکس این حالت را در چهره فرد ثابت نگه داشت‌.

گریم داماد برای عروسی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در گریم حرفه ای داماد برای عروسی باید به آن توجه داشت فرم صورت داماد و توجه داشتن به قد و وزن داماد می‌باشد. همیشه آرایشگر برای انجام این کار باید مدل مویی را انتخاب کند که با چهره فرد متناسب باشد و بیش از اندازه داماد را بلندتر و یا کوتاه‌تر از حالت عادی نشان ندهد.

قطعاً برنزه کردن صورت داماد و یا روشن کردن پوست او می‌تواند چهره‌ای غیرطبیعی برای آقایان ایجاد کند‌ پس ثابت نگه داشت رنگ پوست داماد می‌تواند نکته بسیار مهمی‌ می‌باشد‌. پر رنگ کردن لب ها از حالت معمولی نیز زیبایی خاصی را در چهره آقایان به وجود می‌آورد ولی نباید این پر رنگ شدن باعث جلب توجه شود.

گریم داماد ایرانی

در روزهای قدیم ایران بیشتر آقا دامادها ترجیح می‌دادند تنها با پوشیدن کت و شلوار و زدن شانه‌ای به موهای خود پای سفره عقد بنشینند؛ اما امروزه با رواج یافتن عکس‌های آتلیه و زیبایی گریم عروس خانم‌ها غالباً چهره دامادها باید تناسبی با عروس‌ها داشته باشد.

بر همین اساس استفاده از گریم داماد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است‌ و بیشتر دامادهای ایرانی سعی می‌کنند روزها و یا شاید ماه‌ها قبل از برگزاری مراسم عروسی سالن پیکانه‌اش مردانه خود را رزرو کند.

سخن پایانی

اگر چه گریم داماد به پیچیدگی گریم عروس نمی‌باشد؛ اما گریم حرفه ای داماد شامل تکنیک‌های خاصی است که هر آرایشگاه مردانه ای نمی‌تواند آن را به نحو احسن انجام دهد.

پس اینکه کدام سالن می‌تواند بهترین گریم حرفه ای داماد را انجام دهد شاید سؤال خیلی از شماها باشد، به همین دلیل ما در ادامه این بخش از برند آنالیز سعی کرده‌ایم تا با معرفی ۱۰ برند برتر و سالن حرفه ای در زمینه گریم تخصصی داماد شما را راهنمایی کنیم تا با بررسی خدمات زیبایی آقایان و شرایط مکانی هر یک از این مراکز بهترین شب زندگی خود را در زیباترین استایل سپری کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در گریم داماد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>