برندهای برتر میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو می‌تواند به صورت دائمی و طبیعی ابروها را پرحجم‌تر و زیباتر از حالت قبل نشان دهد؛ اما اینکه چگونه این روش اجرا می‌شود و فرق آن با میکروپیگمنتیشن چیست؟ و یا اینکه تا چه مدت ماندگاری خواهد داشت؟ مجموعه سوالاتی است که شما می‌توانید در این بخش از برند آنالیز به پاسخ آن برسید.همچنین اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی برای این کار هستید لازم است بدانید ما در پایان این بخش، 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در زمینه انجام میکروبلیدینگ به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بر اساس خدمات ابرو و پارامترهای موردنظر خود بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه را برای این کار انتخاب کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبیلدینگ یکی از ۳ تکنیک مورد استفاده در هاشور ابرو است که توسط یک دستگاه به شکل قلم و به همراه رنگ‌دانه‌های مخصوص انجام می‌شود. در واقع در نوک دستگاه میکروبلیدینگ چند ردیف سوزن ریز وجود دارد که می‌توانند در قسمت‌های خالی ابرو خط ‌هایی به شکل تار مو و کاملاً طبیعی و ظریف را طراحی کرده و حالتی پرپشت و پررنگ در ابروهای شما ایجاد کنند. بنابراین با استفاده از میکروبلیدینگ در ابرو می‌توانید فرم جدیدی در چهره خود داشته باشید و زیبایی خود را دو چندان کنید.

تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با میکروبلیدینگ چیست؟

اگر چه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هر دو روش‌هایی برای تاتو یا همان هاشور ابرو به حساب می‌آیند؛ اما غالباً میکروبلیدینگ توسط قلم بلید که ساده و فاقد موتور برقی است انجام می‌شود. در این روش تنها با فشار دادن و کشیدن سوزن بر سطح پوست، طرح‌هایی از تار مو در قسمت‌هایی از ابرو به وجود می‌آید.

لازم است بدانید که این خطوط در لایه زیر پوست با استفاده از رنگ‌های مخصوص فیکس می‌شود که عمدتاً ماندگاری کمتری نسب تبه روش میکروپیگمنتیشن خواهد داشت. اما برای انجام میکروپیگمنتیشن از قلم دیجیتال استفاده می‌شود که خطوطی عمیق‌تری را در سطح پوست به وجود می‌آورد. بر همین اساس هاشور ابرو در این مدل ماندگاری بالاتری خواهد داشت. هر چند که استفاده از میکروبلیدینگ طبیعی‌تر و زیبایی بیشتری دارد و غالباً قیمت میکروبلیدینگ ابرو ارزان‌تر می‌باشد.

چه کسانی نمی‌تواند میکروبیلدینگ انجام دهند؟

دقت کنید خانم‌هایی که باردار هستند و یا پوست صورت آن‌ها دارای اگزما و جوش‌های چرکی است و یا ناراحتی‌های پوستی دارند بهتر است از انجام میکروبلیدینگ ابرو اجتناب کنند؛ چون احتمال خونریزی در سطح پوست این افراد زیاد است بنابراین سبب می‌شود تا نتیجه کار کیفیت لازم را نداشته باشد.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

با توجه به کیفیت مواد، ساختار قلم بلید و همچنین میزان مهارت آرایشگر می‌تواند زیباسازی ابرو به روش میکروبلیدینگ به اندازه ۶ تا ۳۶ ماه ماندگار باشد که در این مدت لازم است به مدت ۴ تا ۸ هفته بعد مورد ترمیم قرار بگیرد. البته اگر کیفیت انجام این کار بالا باشد شما می‌توانید به مدت ۶ تا ۱۲ ماه بعد برای ترمیم میکروبلیدینگ اقدام نمایید.

نکاتی مهم قبل از انجام میکروبلیدینگ

 • یک هفته قبل از اجرای این روش از انجام وکس ابرو و یا اصلاح ابرو خودداری کنید.
 • در صورت لیفت ابرو تا مدتی از انجام میکروبلیدینگ ابرو منصرف شوید.
 • از دو هفته قبل پوست خود را آماده کنید و از تابش نور خورشید دور نگه دارید.
 • از یک هفته قبل غالباً از انجام پاکسازی پوست و هر نوع اسکراب یا فیشال اجتناب کنید.
 • چند هفته قبل از انجام این روش سعی کنید ویتامین A، ویتامین E و یا فرآورده‌هایی که رتینول دارند استفاده نکنید.

مزایای میکروبلیدینگ برای ابرو

از جمله مهم‌ترین مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما با اجرای این روش می‌توانید به حالت کاملاً طبیعی دارای ابروهایی پرحجم و حالت دار شوید.
 • در اجرای میکروبیلدینگ به دلیل استفاده از ماده بی‌حسی درد بسیار کمی احساس می‌شود.
 • میکروبلیدینگ به شکل نیمه دائم است یعنی در مدت زمان مشخص شده‌ای با حمام رفتن و یا حتی شنا کردن پاک نمی‌شود‌.
 • همیشه تارهای ابرو مرتب و اصلاح شده هستند.
 • چهره شما همیشه زیبا و آرایش شده نشان داده می‌شود.
 • هر هفته مجبور به پرداخت هزینه‌ برای اصلاح ابرو نیستید.

سخن پایانی

اگر چه میکروبلیدینگ ابرو یک راه مطمئن و همیشگی برای زیباسازی ابرو می‌باشد؛ اما گاهی اوقات بر اثر بی‌تجربگی تاتو کار و یا عوارض میکرو ابرو و شاید هم آلودگی سوزن‌های قلم میکرو فرد دچار عفونت‌های پوستی و نامتقارن بودن ابروها شود.

بنابراین بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با 10 برند برتر و مرکز تخصصی و حرفه‌ای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در این بخش از برند آنالیز آشنا شوید تا بتوانید متناسب با منطقه موردنظر خود، خدمات درخواست شده و البته بررسی امتیاز کلینیک و یا سالن آرایش و زیبایی موردنظر به راحتی بهترین مرکز تخصصی را برای این کار انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در میکروبلیدینگ

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>