برندهای برتر لباس دست دوم

شاید خرید لباس دست دوم نسبتاً کاری شرم‌آور باشد؛ اما در حقیقت این کار یک خرید اخلاقی است که باعث حفاظت از محیط زیست خواهد شد. البته تهیه لباس های دست دوم نیز فواید دیگری برای جوامع مختلف دارد که در این مقاله از برند آنالیز درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. از طرفی در پایان متن با معرفی ۱۰ برند برتر از بزرگ ترین فروشندگان لباس دست دوم در کشور سعی کرده‌ایم تا شما را در خرید این محصولات یاری کنیم. لازم است بدانید این مراکز از نظر موقعیت‌های مکانی، خدمات و محصولات مختلف، فرش اینترنتی و همچنین امتیاز کاربران در اختیار شما قرارگرفته‌اند تا بتوانید بهترین گزینه را با توجه به شرایط و نیاز خود انتخاب کنید.

 لباس دست دوم

بسیاری از ما تصور می‌کنیم که خرید لباس های استفاده شده و به نوعی دست دوم کاری شرم‌آور است. شاید حتی پوشیدن این نوع لباس‌ها را به دور از جایگاه اجتماعی خود بدانیم، مطمئناً اگر بهترین و زیباترین لباس هم در این فروشگاه‌ها پیدا کنیم هرگز آن را نمی‌خریم؛ چون این نوع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه متعلق به انسان‌های دیگری بوده است، بنابراین از استفاده مجدد آن‌ها ممکن است که ما و شما احساس خجالت داشته باشیم.‌

خرید و فروش لباس های دست دوم

اما حقیقت امر این است که امروزه بسیاری از جوامع به صورت مجازی و یا حقیقی خرید لباس دست دوم خارجی را تشویق و تبلیغ می‌کنند. بیشتر کشورها خرید این نوع لباس های کار کرده را بهترین روش برای خرید پوشاک می‌دانند، بنابراین هر روز افراد زیادی به فروشگاه های پوشاک دست دوم رفته و با یک قیمت مناسب چند دست لباس تهیه می‌کنند. شاید باور نکنید؛ اما تعدادی از ورزشکاران و بازیگران حتی مدل‌ها و طراحان لباس جزء مشتریان اصلی مزون لباس دست دوم هستند. این افراد نه تنها از کار خود احساس شرم ندارند بلکه با تنوع لباس های خود بارها در جمع‌های رسمی و جلوی دوربین ظاهر می‌شوند.

خریدار لباس دست دوم زنانه

با توجه به بالا رفتن قیمت پوشاک و یا حتی با افزایش حس تنوع طلبی، بنابراین فروشگاه های تاناکورا یا همان مراکز فروش لباس های دست دوم بازار گرمی را به خود اختصاص داده‌اند. این نوع فروشگاه‌ها با پخش کردن شماره تلفن خریدار لباس دست دوم در هر ساعتی از روز انواع پوشاک دست دوم شما را خریداری می‌کنند. سپس با شستشو و ضدعفونی کردن آن‌ها دوباره مورد استفاده افراد دیگری قرار می‌دهند‌. این کار در سراسر دنیا رواج پیدا کرده است‌ و همیشه در برخی مغازه‌ها چندین رگال لباس دست دوم را خواهید یافت‌.

علت فروش لباس های دست دوم چیست؟

اگر چه این لباس‌ها کاملاً به صورت قاچاق وارد ایران می‌شوند؛ اما در واقع جایی که لباس دست دوم می‌خرند و یا می‌فروشند کاملاً کاری قانونی انجام می‌دهند. پس با خیال راحت می‌توانید در این نوع فروشگاه هر نوع پوشاکی از قبیل:

  • لباس زنانه دست دوم
  • لباس مردانه دست دوم
  • لباس بچگانه دست دوم
  • لباس ورزشی دست دوم
  • لباس زمستانه دست دوم

و هر نوع لباس دیگری را پیدا کنید‌. البته این کار به علت‌های مختلفی رواج پیدا کرده است. از جمله این عوامل عبارتند از:

 حفظ محیط زیست

این روزها کسی نیست که در حفاظت محیط زیست دخالت نداشته باشد؛ ولی شاید تصور آن برایتان مشکل باشد بزرگ ترین قدمی که می‌توانید برای حفظ محیط زیست بردارید استفاده از لباس های دست دوم دیگران می‌باشد؛ چون امروزه در بسیاری از کشورها هر سال چندین هزار تن لباس دفن می‌شود که این موضوع می‌تواند سلامتی افراد یک جامعه را به خطر بیاندازد. به همین دلیل با استفاده مجدد از برخی لباس های دست دوم ما می‌توانیم تا حدودی از بروز چنین شرایطی جلوگیری کنیم.

خرید اخلاقی

مطمئناً برای تهیه انواع پوشاک، کارگرانی هستند که ساعت‌ها با حقوق و مزایای بسیار پایین شبانه‌روز تلاش می‌کنند. پس اگر ما بتوانیم بخش بزرگی از پوشاک تولیدی آن‌ها را به صورت لباس های دست دوم و قیمت پایین استفاده کنیم، قطعاً به طور غیر مستقیم به این نوع کارگران کمک خواهیم کرد.

تنوع استایل

این روزها طراحان لباس های داخلی اگر چه سعی می‌کنند لباس‌هایی با طراحی‌های جدید وارد بازار کنند؛ اما با یک نگاه کلی تقریباً تمامی لباس‌ها طرح مشابهی دارند. در صورتی که لباس های دست دوم طرح متفاوت و رنگ‌های متنوعی خواهند داشت. پس اگر به دنبال یک استایل جدید در بین دوستان خود هستید مطمئناً خرید لباس های دست دوم ظاهر زیبایی را به شما می‌بخشد‌. از طرفی شما با دامنه خرید متنوعی رو به رو هستید‌ پس به علت مناسب بودن قیمت لباس های دست دوم شما به راحتی می‌توانید در هر فصلی با یک استایل جدیدی ظاهر شوید‌.

سخن پایانی

در زمان خرید لباس دست دوم شاید در ابتدا مجذوب قیمت‌های مناسب آن‌ها شوید؛ اما با گشت و گذار در بین رگال های پوشاک دست دوم خواهید دید چه کیفیت بالا و تنوع زیادی در این نوع لباس‌ها وجود دارد. البته برخی فروشگاه‌ها این اجناس را به صورت کیلویی عرضه می‌کنند.

پس چنانچه تمایل زیادی به خرید و فروش لباس های دست دوم دارید بهتر است قبل از جستجوی کانال خرید و فروش لباس های دست دوم، همچنین گشتن به دنبال پیج فروش لباس های دست دوم سری به مراکز بزرگ وارد کننده لباس های دست دوم بزنید. البته ما در وب سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم نام ۱۰ برند برتر و معروف از مراکز پخش لباس های دست دوم را به شما معرفی کنیم. بنابراین شما به سادگی می‌توانید بهترین‌ها را برای خرید انتخاب کنید.

جستجو در لباس دست دوم

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>