برندهای برتر میکرونیدلینگ

روش میکرونیدلینگ یک روش غیرتهاجمی بدون لیزر و بودن عمل جراحی است که با ایجاد سوراخ‌های ریز و تحریک کلاژن سازی برای بازسازی و ترمیم پوست در نواحی مختلف بدن قابل استفاده می‌باشد‌، البته باید این روش در دوره‌های زمانی مختلفی صورت بگیرد تا نتیجه مطلوبی را نشان دهد. پس با ما در برند آنالیز همراه باشید تا در مورد این روش نوین بیشتر صحبت کنیم.ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز معتبر را در زمینه ارائه خدمات میکرونیدلینگ به شما معرفی می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید هر یک از مراکز زیبایی و آرایشگاه را بر اساس موقعیت مکانی، خدماتی که ارائه می‌دهند، امتیازاتی که دارند و بسیاری پارامترهای دیگر موردبررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

روش میکرونیدلینگ چیست؟

سال‌هاست که بسیاری از افراد خصوصاً خانم‌ها برای داشتن پوستی شاداب و بدون چین و چروک و همچنین برای رفع جای جوش و لک، راه‌های مختلفی را به صورت سنتی و یا درمان‌های پزشکی امتحان می‌کنند‌ که میکرونیدلینگ از جمله این روش‌ها برای بازسازی پوست به شمار می‌آید. در واقع روش میکرونیدلینگ جزو مدرن‌ترین روش‌های جوانسازی پوست می‌باشد که غالباً برای رفع سلول‌های مرده پوست، درمان جراحت‌های پوستی، رفع جای جوش و لک بسیار کاربرد دارد.

نحوه انجام میکرونیدلینگ چگونه است؟

در اجرای این مدل جوانسازی پوست معمولاً از یک نوع دستگاه که دارای چند ردیف سوزن بسیار ریز است استفاده می‌شود، به این صورت که سوزن‌ها با سطح پوست تماس پیدا می‌کنند و سوراخ‌های بسیار ریزی را در پوست ایجاد می‌کنند تا مواد و یا سرم های مخصوصی بتوانند به راحتی به عمق پوست نفوذ کرده و اثرات خود را اعمال نمایند. البته به خاطر داشته باشید که این نوع روش درمانی به دو صورت قابل اجرا می‌باشد.

روش سنتی

برای اجرای روش سنتی میکرونیدلینگ پوست از یک دستگاه درمارولر استفاده می‌شود. این دستگاه دارای یک غلتک با تعداد زیادی سوزن‌های ریز از جنس تیتانیوم است.

روش با دستگاه

در این روش میکرونیدلینگ از یک دستگاه مخصوص با نام درماپن استفاده می‌شود که نسبت به دستگاه غلتکی سرعت بیشتر و نتیجه بهتری را ایجاد می‌کند.

کاربرد میکرونیدلینگ

از آنجایی که پیری زودرس و ایجاد چین و چروک پوست خصوصاً در صورت و دست‌ها بر اثر کاهش تولید کلاژن اتفاق می‌افتد. بنابراین پزشک معالج سعی می‌کند تا روزنه‌ها و سوراخ‌هایی زیادی را در قسمت پوست موردنظر ایجاد کند و تولید کلاژن و مواد دیگری مانند الاستین را افزایش دهد.

با این حال می‌توان گفت روش میکرونیدلینگ صورت برای درمان چین و چروک صورت در اطراف لب، روی بینی، در اطراف چشم، درمان جای جوش و آکنه و همچنین کاهش ترک های پوستی در ران، شکم و بازو بر اثر حاملگی و یا تغییر وزن بسیار کاربرد دارد.

مراقبت های قبل از میکرونیدلینگ

برای اینکه سرم ها و ویتامین‌های مفید بتوانند به خوبی در سوراخ‌های سطح پوست نفوذ کنند و اثربخشی زیادی از خود نشان دهند می‌بایست قبل از این روش حتماً سطح پوست را به خوبی تمیز و پاکسازی کنید.‌ البته این نکته را نیز به یاد داشته باشید که از ۳ هفته قبل استفاده از هیچ گونه اسکراب و لایه بردار را انجام ندهید.

مزایای میکرونیدلینگ Microneedling

در زمینه مزایایی که این روش دارد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این روش برخلاف لیزر برای هر نوع پوستی قابل استفاده می‌باشد.
  • نسبت به سایر روش‌های درمانی جوانسازی پوست قیمت پایین‌تری دارد.
  • برای قسمت‌های مختلف بدن مانند مو، ابرو، روی بینی، اطراف چشم، اطراف لب، ران، بازو و… قابل استفاده می‌باشد.

عوارض روش میکرونیدلینگ

شایع‌ترین عوارض این روش تورم، حساسیت های پوستی، عفونت های سطحی و همچنین کبودی پوست بر اثر خونریزی می‌باشد‌. البته اگر سوزن‌ها با فشار وارد پوست شوند احتمال تیرگی پوست نیز وجود دارد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم این روش را در خانه انجام ندهید و از محیط‌های استریل شده و سوزن‌های یکبار مصرف در مراکز تخصصی پزشکی بهره ببرید.

دوره درمان با میکرونیدلینگ

معمولاً برای رسیدن به نتیجه مطلوبی از این روش پیشرفته می‌بایست در فواصل زمانی ۴ تا ۶ هفته انجام سوزن زدن و تحریک کلاژن تکرار شود که این تکرار بسته به نوع سطح پوست، میزان چین و چروک و… می‌تواند بین ۳ تا ۶ جلسه متغیر باشد.

سخن پایانی

اگر می‌خواهید در کنار استفاده از مزایای روش میکرونیدلینگ دچار عوارض جانبی این روش از جوانسازی نشوید و در کمترین جلسات و استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها به راحتی ترمیم و بازسازی پوست خود را انجام دهید، بهتر است با برند آنالیز همراه باشید تا از خدمات 10 برند برتر و مرکز معتبر در زمینه آشنا شوید و بتوانید مطابق با خدمات پوست و زیبایی موردنظر خود یکی از برجسته‌ترین مرکز تخصصی میکرونیدلینگ ابرو، صورت، پوست و… را انتخاب نموده و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در میکرونیدلینگ

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>