برندهای برتر فروش باکس حمل ونگهداری

فروش باکس حمل و نگهداری حیوانات خانگی موجب می‌شود تا بتوان از این حیوان به خوبی نگهداری کرده و آن‌ها را جابجا کرد. بنابراین اگر قصد دارید این وسیله را برای حیوان خانگی خود تهیه کنید ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با باکس حمل و نگهداری حیوانات و کاربردهایی که این جعبه دارد آشنا کنیم.

سپس با معرفی 10 برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید پس از مطالعه امتیازات، خدمات، تنوع محصولات، قیمت‌ها، موقعیت مکانی و… این مراکز، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید و برای خرید باکس حمل و نگهداری حیوان به آن مراجعه نمایید.

باکس حمل حیوانات

باکس حمل و نگهداری حیوانات خانگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. در صورتی که حیوانات خانگی با پتو یا کارتون حمل شوند برای آن‌ها ریسک زیادی دارد. چون این حیوانات به ویژه گربه‌ها در زمان ترس یا هیجان از خود رفتارهای بسیار سریعی را نشان خواهند داد و شاید نشان دادن عکس‌العمل سریع برای صاحبان آن‌ها در مقابل این رفتارها ممکن نباشد.

همچنین نمی‌توان برای حمل و نگهداری حیوانات خانگی از سبدهای پیک‌نیک استفاده کرد. چون دارای درب های محکم نیستند و ممکن است ناخن حیوانات در درز‌های این سبدها گیر کند و موجب صدمه رساندن به آن‌ها شود.

به همراه داشتن پد در زمان استفاده کردن از باکس حمل و نگهداری حیوانات خانگی نیز امری مهم می‌باشد‌. چون ممکن است حیوانات در زمان ترس کنترل ادرار خود را در باکس از دست بدهند. پس در صورتی که در باکس حمل و نگهداری حیوانات پد بدهید، تمیز کردن باکس راحت‌تر خواهد بود.

ضرورت خرید باکس حیوانات

باکس حمل و نگهداری حیوانات خانگی مثل سگ یک جعبه است که با کمک آن می‌توان حیوانات را جابجا کرد. همچنین از این باکس می‌توان برای آموزش حیوانات در منزل نیز استفاده کرد. با کمک این باکس می‌توان حیوان را به راحتی حمل کرده و آن را به هر مکانی که می‌خواهید با خود به همراه داشته باشید. فروش باکس حمل و نگهداری حیوانات خانگی در انواع مختلف انجام می‌شود. بنابراین برای خرید باکس حیوانات لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.

در زمان حمل و نقل حیوانات خانگی مثل سگ در ماشین باید نکات ایمنی زیادی را رعایت کرد. پس استفاده از باکس و همچنین کمربند ایمنی ویژه برای حیوانات بسیار مهم می‌باشد. چون در برخی مواقع سگ‌ها ممکن است در صورت مشاهده چیزی خود را به خارج از ماشین پرتاب کنند و یا ممکن است در هنگام ترمز یا دور زدن شدید ماشین، ناخودآگاه از پنجره به بیرون پرتاب شوند.

انواع باکس حمل حیوانات

باکس‌های حمل و نگهداری حیوانات خانگی دارای انواع مختلفی هستند که برای ساخت آن‌ها از متریال های مختلفی استفاده می‌شود. هر کدام از مدل‌ها و جنس‌های باکس حمل و نگهداری حیوانات برای اهداف مختلفی طراحی شده‌اند. از طریق خرید این باکس‌ها می‌توان نیازهای خود را برطرف کرد. اما دانستن این که هر کدام از این باکس برای چه هدفی مناسب هستند، بسیار مهم می‌باشد. به طور کلی در رابطه با انواع دسته بندی باکس حیوانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باکس حمل سگ پلاستیکی
 • باکس حمل سگ قفس فلزی
 • باکس حمل سگ ساکی و یا کوله‌ای
 • باکس حمل سگ چوبی

 

فروش باکس حمل و نگهداری حیوانات برای کاربردهای مختلف

هنگامی که یک سگ در باکس نگهداری سگ قرار می‌گیرد در آن احساس راحتی و امنیت خواهد کرد. این باکس را می‌توان برای آموزش مفید سگ در خانه نیز استفاده کرد. همچنین در زمان حمل و نقل و جابجایی سگ نیز کاربرد زیادی دارد.

هنگامی که یک سگ در باکس نگهداری سگ قرار می‌گیرد در آن احساس راحتی و امنیت خواهد کرد. این باکس را می‌توان برای آموزش مفید سگ در خانه نیز استفاده کرد. همچنین در زمان حمل و نقل و جابجایی سگ نیز کاربرد زیادی دارد.‌ در این میان لازم است بدانید فروش باکس حمل و نگهداری حیوانات برای کاربردهای مختلفی صورت می‌گیرد. این کاربردها عبارت‌اند از:

 • به عنوان لانه‌ای امن برای حیوانات پراسترسی که تازه وارد محیط جدید شده‌اند.
 • برای آموزش دستشویی رفتن به توله‌ ها
 • برای حمل و نقل و جابجایی حیوان مانند (سفر، ویزیت دامپزشک و …)
 • برای نگهداری حیوان برای مواقعی که صاحبش به او توجه نمی‌کند.

ابعاد باکس سگ

هنگام خرید باکس سگ اندازه آن مسئله بسیار مهمی است. بنابراین سعی کنید این باکس نه زیاد بزرگ باشد و نه کوچک. در واقع نباید آنقدر بزرگ باشد که پت شما در آن به راحتی بچرخد، بازی و جنب و جوش کند. بنابراین باید در حدی باشد که از سر تا دم او را در بربگیرد.

از نظر اندازه عرضی باید به اندازه عرض حیوان در زمانی که روی پای خود نشسته است باشد. بنابراین با استفاده از این دو اندازه می‌توانید به راحتی سایز مناسبی را برای باکس سگ خود خریداری کنید. از طرفی اگر اندازه باکس خریداری شده برای سگ خیلی کوچک باشد، امکان گردش و بازی سگ در آن وجود ندارد.

سخن پایانی

پس از اینکه مطالب مربوط به باکس حمل و نگهداری از حیوانات را مطالعه کردید، در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و پت شاپ معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که در زمینه فروش باکس حمل و نگهداری حیوانات فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید از میان آن‌ها گزینه مناسب را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در فروش باکس حمل ونگهداری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


2
پت شاپ هاپ هاپ

تهران,خیابان شریعتی,بعد از خیابان مطهری,کوچه نوبخت,پلاک...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید

 • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>