برندهای برتر آبکش، کاسه، سطل

یکی از مهم‌ترین وسایلی که باید در هر آشپزخانه‌ای وجود داشته باشد ست کاسه و آبکش استیل و پلاستیکی است. در واقع آبکش، سطل، کاسه و آبچکان جزو لوازمی هستند که افراد خانواده در ابتدا به وجود آن اهمیت نمی‌دهند.

ولی این وسایل در مهارت یک بانوی خانه دار نقش مؤثری خواهند داشت.پس در ادامه این مطلب از وب‌سایت برند آنالیز با ما همراه شوید تا انواع کاسه، سطل و آبکش‌های استیل و پلاستیکی را به شما معرفی کنیم. همچنین شما در پایان متن می‌توانید با ۱۰ برند برتر از معتبرترین تولیدکنندگان و مراکز فروش ظروف آشپزخانه خصوصاً ست آبکش استیل و پبلستیک آشنا شوید.

بنابراین آن امکان برایتان فراهم شده تا بتوانید با بررسی خدمات، محصولات، موقعیت مکانی، امتیازات و دیگر موارد این چنینی، بهترین گزینه را برای مراجعه حضوری یا غیرحضوری انتخاب نموده و خریدی رضایت بخش را تجربه کنید.
ست کاسه و آبکش استیل
ساده ترین وسیله استیلی که در اغلب آشپزخانه‌ها دیده می‌شود یک آبچکان ساده است.

معمولاً آبچکان ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در بالای سینک قرار می‌گیرند هر چند که امکان استفاده از آبچکان های استیل در کنار سینک به عنوان آبکش برای خشک شدن ظروف مختلف هم وجود دارد. اما امروزه تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه همواره کوشیده‌اند تا تنوع زیادی را در طراحی و تولید آبکش‌های فلزی خصوصاً ست کاسه و آبکش استیل پیاده کنند.

چرا که محیط آشپزخانه نیازمند لوازم پرکاربردی است که بتواند بهترین شرایط را برای درست کردن غذا فراهم آورد. بنابراین آبکش‌های استیل به دلیل استحکام بالا و زیبایی منحصر به فردی که دارند توانسته در بین سایر وسایل ضروری آشپزخانه در طرح و ابعاد مختلف مورد استفاده زیادی قرار بگیرد.

سال‌هاست که در طبخ غذاهای ایرانی از آبکش بیشتر برای تهیه برنج استفاده می‌شود.
خرید آبکش و کاسه استیل
دقت کنید که آبکش یک ظرف گود شبیه به کاسه است که به دلیل داشتن سوراخ‌های یکدست می‌تواند کارایی متفاوتی نسبت به کاسه داشته باشد. معمولاً آبکش‌ها از جنس پلاستیک، چوب و یا مواد دیگری مثل استیل هستند؛ ولی در حقیقت ست کاسه و آبکش استیل در بین سایر گزینه‌های نام برده از مقاومت بالا و زیبایی بیشتری برخوردار است‌.

از طرفی می‌توان کاسه، آبکش و سطل استیل را با نمونه‌های مختلفی از قابلمه‌های طوسی ست کرد.

خوب است بدانید که ظروف استیل عمدتاً ضد زنگ هستند و به دلیل داشتن پایه‌های فلزی استفاده راحت‌تری نسبت به آبکش‌های پلاستیکی و سایر آبکش‌های فلزی دیگر مثل آبکش‌های روحی خواهد داشت.
بهترین آبکش و آبگیر استیل
از آنجایی که از ست کاسه و آبکش استیل و نمونه‌های مختلفی از آبگیر استیل برای صاف کردن مواد غذایی متنوع استفاده می‌شود، بنابراین بهتر است همیشه آبکش‌ها دارای یک کاسه زیر باشند تا از پخش شدن آب درون آبکش در محیط اطراف جلوگیری شود‌.
کاربرد لگن و سبد استیل
امروزه بیشتر تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه تلاش دارند تا متناسب با سایز و مدل آبکش‌های استیل حتی آبکش‌های پلاستیکی نیز سبد یا یک سطل مناسب طراحی و عرضه نمایند؛ چرا که در بیشتر موارد از آبکش‌های استیل برای نگهداری میوه‌جات و سبزیجات درون یخچال استفاده می‌شود.

پس لازم است تا یک سطل یا کاسه‌ای مناسب سایز آبکش در زیر آن قرار بگیرد تا نظم و ترتیبی را درون یخچال ایجاد کند.
مدل و ابعاد متنوع آبکش‌های استیل
نکته جالبی که در خرید انواع ست کاسه و آبکش استیل وجود دارد درباره کاربری این وسایل ضروری در محیط آشپزخانه می‌باشد‌.

معمولاً برخی از آبکش‌ها برای نگهداری مواد خوراکی خشک مانند حبوبات درون کابینت به کار می‌روند و برخی نمونه‌های دیگر در کنار سینک نصب شده و عمدتاً به عنوان آبگیر استفاده می‌شوند‌. از این رو سعی کنید ست کاسه و آبکش استیل را به صورت مجموعه‌های چندتایی تهیه کنید. چرا که آبکش، سطل و کاسه استیل غیر قابل انعطاف هستند و باید در سایزهای متنوعی مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر آبکش‌های مورد نظر شما دارای پایه‌های فلزی باشند قطعاً کاربری بهتر و راحت‌تری از این وسیله خواهید داشت.
دیگر انواع آبکش سطل و کاسه
خوب است بدانید علاوه بر نوع استیل انواع ست‌های چوبی و پلاستیکی نیز در بازار موجود هستند که در ابعاد گوناگون و رنگ‌های مختلفی به فروش می‌رسند.

همچنین انواع سبد نظم دهنده، آبکش و تشت ست پلاستیکی نیز از دیگر محصولات موجود در بازار است که در نهایت تنوع عرضه می‌شوند.

سخن پایانی

چنانچه قصد دارید تا جدیدترین مدل آبکش، سطل و کاسه استیل را تهیه کنید بهتر است به سراغ مدل‌هایی بروید که متناسب با هر آبکش یک کاسه وجود دارد. البته همیشه به دنبال برندهایی باشید که محصولات باکیفیتی را ارائه می‌دهد و در استفاده طولانی مدت دچار زنگ زدگی و یا پوسیدگی نمی‌شود.

از این رو ما سعی کرده‌ایم در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر از جمله معتبرترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان انواع لوازم استیل و پلاستیکی مربوط به آشپزخانه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کمترین زمان باکیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و جدیدترین ظروف آشپزخانه را با بالاترین کارایی تهیه نمایید.

جستجو در آبکش، کاسه، سطل

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>