برندهای برتر قفسه و کمد اداری

قفسه و کمد اداری برای نگهداری مدارک، اوراق و دیگر لوازم مهم در محیط کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع قفسه فایل های اداری بیشتر برای بایگانی زونکن ها به کار می‌رود. بنابراین با توجه به اهمیت این نوع تجهیزات اداری سعی کرده‌ایم در این بخش از مقالات برند آنالیز به توضیح هر چه بیشتر این محصولات بپردازیم و شما می‌توانید با موارد مهمی در خصوص خرید انواع فایل و قفسه اداری آشنا شوید.

سپس در پایان متن ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را معرفی کرده‌ایم، بنابراین شما این امکان را در اختیار دارید تا متناسب با شرایط و موقعیت مکانی خود بهترین برند کمد اداری و قفسه را انتخاب کنید.

قفسه و کمد اداری

یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که در ادارات و شرکت‌های مختلف برای ایجاد نظم در محیط کار، ضرورت بسیار زیادی دارد، قفسه‌ها و کمدهای اداری هستند. این نوع وسایل می‌توانند از تعداد زیادی اسناد و پرونده به خوبی نگهداری کنند، همچنین مانع از سردرگمی کارمندان شوند. از طرفی یک کمد اداری شیک می‌تواند زیبایی خاصی را در فضای کار سازمان‌ها و نهادهای مختلف به وجود آورد.

امروزه بیشتر تولیدکنندگان این نوع لوازم اداری سعی می‌کنند برای استفاده بهینه از فضاهای اداری، خلاقیت بالایی را به کار بگیرند. ضمن اینکه در طراحی و تولید انواع فایل چوبی، فلزی، کمد زونکن اداری و غیره بهترین های بازار فروش را خلق کنند.

انواع قفسه و کمد اداری

شاید تا به حال در برخی از ادارات، قفسه‌هایی را به صورت کشویی دیده باشید، معمولاً این نوع قفسه‌ها در ابعاد و طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. یک قفسه اداری بسته به کاربری‌های فراوان و سلیقه مشتریان می‌تواند در طرح‌های متفاوتی ساخته شود؛ اما معمولاً قفسه‌های اداری بیشتر به صورت فلزی در بازار وجود دارد. البته امروزه قفسه و کمدهای چوبی و پلاستیکی هم طراحی و ساخته می‌شوند؛ ولی با توجه به قیمت فایل اداری ام دی اف و تنوع زیادی که در قفسه‌های MDF به وجود آمده است، بنابراین بیشتر افراد تمایل دارند تا کمد بایگانی محل کار خود را از نوع ام دی اف انتخاب کنند.

ویژگی های قفسه و کمدهای اداری

دقت کنید که قفسه‌ها از هر جنسی که باشند در بیشتر اوقات لازم است تا هم ردیف میز قرار بگیرند. پس بسته به نیاز مشتری انواع قفسه‌های اداری می‌تواند در مدل های ۲ قفسه، ۳ قفسه، ۴ قفسه و هر تعداد قفسه دیگری مورد استفاده قرار بگیرند. معمولاً قفسه‌ها و کمدهای اداری زیاد باز و بسته می‌شوند، به همین دلیل مهم‌ترین ویژگی این نوع تجهیزات اداری مجهز بودنشان به ریل های تمام بازشو و کشوهای نیمه باز شو می‌باشد.

جالب است بدانید که برخی از قفسه و کمدهای اداری در قسمت زیرین خود مجهز به چرخ هستند، پس به راحتی می‌توان آن‌ها را در هر قسمتی از محیط کار، جا به جا نمود. یکی از موارد مهمی که در کمدهای اداری وجود دارد تعبیه قفل بر روی درب ها و کشوهای آن‌ها است، در حقیقت یک کمد قفل دار کوچک می‌تواند کارایی بیشتری از یک قفسه و کمد اداری بدون قفل داشته باشد.

خرید کتابخانه اداری

طراحی زیبا و فوق‌العاده قفسه و کمد اداری گاهی اوقات سبب می‌شود تا این نوع تجهیزات در ادارات و شرکت‌ها به یک کتابخانه اداری تبدیل شوند.‌ استفاده از این نوع قفسه‌ها و کمدها نه تنها برای نگهداری اوراق، مدارک و کتاب های مختلف به کار می‌رود، بلکه می‌تواند دکوراسیون بسیار زیبایی را در طراحی داخلی سازمان‌ها و شرکت‌ها پدید آورد. امروزه با استفاده از روکش های MDF می‌توان تنوع بیشتری در این نوع تجهیزات و دکوراسیون ها ایجاد کرد.

خرید قفسه و کمدهای اداری

در هنگام خرید قفسه فایل و کمد اداری بیشتر افراد تصور می‌کنند که تنها قفسه و کمد اداری فلزی مقاومت بالایی دارد، در صورتی که خرید کمد اداری چوبی می‌تواند از مقاومت و مرغوبیت خوبی برخوردار باشد. حتماً کمد و قفسه موردنظر خود را متناسب با نیازتان خرید کنید، سعی نکنید با تهیه قفسه‌های بزرگ و کمدهایی با تعداد کشوی زیاد، محیط اطراف خود را شلوغ کنید.

سخن پایانی

با توجه به متعدد بودن انواع قفسه و کمد اداری بهتر است طرح کمد اداری خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که دارای یک قفل مرکزی بوده و جهت کنترل تمام کشوها به کار رود‌. در این راستا شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با جدیدترین قفسه‌ها و کمدهای اداری با چندین مرکز فعال در این زمینه ارتباط برقرار کنید، به همین دلیل ما در وب سایت برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه کار را برای شما آسان‌تر کرده‌ایم، پس شما می‌توانید متناسب با منطقه و نیاز خود هر یک از این برندها را انتخاب کنید.

جستجو در قفسه و کمد اداری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>