برندهای برتر لاغری با دستگاه لیزر

امروز روش‌های زیادی برای کاهش وزن و لاغری وجود دارد که یکی از این روش‌ها لاغری با لیزر است. این روش دارای فواید بسیار زیادی بوده و نتایج آن را بلافاصله پس از لیزر کردن می‌توان مشاهده کرد.بنابراین با توجه به استقبال خوبی که این روش در میان متقاضیان دارد ما نیز سعی داریم در این بخش از برند آنالیز شما را با انواع خدمات لاغری با لیزر آشنا کنیم تا با مطالعه این مقاله با اطلاعات کافی برای لاغری با دستگاه لیزر اقدام کنید. ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز بتوانید بهترین مرکز را با توجه به شرایط خود انتخاب نموده و به آن مراجعه نمایید.

لاغری با لیزر

افرادی که از اضافه وزن و چربی اضافی در بدن خود رنج می‌برند به دنبال روش‌های مختلفی برای از بین بردن چربی‌های بدن خود هستند که یکی از این روش‌ها لاغری با لیزر می‌باشد.‌ این روش که از آن برای حذف چربی‌های اضافی بدن استفاده می‌شود، نخستین بار در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید. عملکرد این روش به این گونه است که لیزر سلول‌های چربی را مورد هدف قرار داده و با گرم کردن آن‌ها به ساختار سلول‌های چربی آسیب وارد می‌کند.

اما برای اینکه به پوست آسیبی وارد نشود، در این روش از مکانیسم‌های خنک‌کننده برای اطمینان خاطر استفاده می‌شود چرا که در زمان انجام این روش ممکن است فرد احساس گرمازدگی داشته باشد. در این میان خوب است بدانید روش لاغری با لیزر کاملاً بدون درد می‌باشد.

لیزر استرابری برای لاغری با لیزر

درمان لاغری با لیزر دارای انواع مختلفی می‌باشد که از آن برای رفع چاقی‌های موضعی استفاده می‌شود. ممکن بسیاری از افراد که می‌خواهند بدن خود را با لیزر لاغر کنند، در همان مراحل اولیه شاهد تأثیر این روش باشند.‌ یکی از روش‌های لاغری با دستگاه لیزر که برای آب کردن چربی‌های اطراف شکم و پهلو و زیر چانه استفاده می‌شود لیزر استرابری است که برای آب کردن چربی‌های این نواحی مناسب بوده و استفاده از آن در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش تأثیرات بسیار زیادی دارد. به گونه‌ای که می‌توان با استفاده از این روش تا ۱۰ کیلوگرم در ماه وزن کم کرد.

دستگاه لیزر استرابری با یک تکنولوژی سطح پایین کار می‌کند و نخستین بار در کشور انگلستان تولید شده است. این دستگاه هم اکنون در مطب‌های جراحی پلاستیک استفاده می‌شود و به شکل یک کمربند است که در آن لیزرهای قرمز رنگ وجود دارد و در اطراف کمر، ران و یا بازو بسته می‌شود.

عملکرد لیزر استرابری

عملکرد دستگاه نیز این گونه است که به‌اندازه‌ی ۹ تا ۱۳ میلی‌متر به پوست نفوذ خواهد کرد و شرایطی فراهم می‌کند که بدون آسیب وارد کردن به سلول‌ها با چربی‌ها ارتباط برقرار کند. سپس سلول‌های چربی خالی شده و با آزاد شدن اسیدهای چرب در میان سلول‌های لنفاوی با دفع ادرار موجب چربی سوزی خواهد شد.

لاغری با لیزر به روش استرابری غیرتهاجمی و دائمی بوده و فرد لازم است که پس از عمل به میزان ۱۲ ساعت ورزش کند. همچنین برای اینکه این روش نتیجه بهتری داشته باشد، باید غذاهایی مانند گوشت یا ماهی کبابی و سبزیجات و میوه‌ها به رژیم غذایی افزوده شود و از خوردن مواد غذایی مانند کیک، سیب‌زمینی و الکل پرهیز کنید.

روش لیپو لیزر برای لاغری با لیزر

لیپو به معنی شکستن سلول چربی است که با استفاده از روش‌های مختلف انجام می‌شود. در روش لیزر لیپولیز با استفاده از یک فیبر نوری لیزر به بافت‌ها ورود می‌کند و چربی‌های اضافی بدن شکسته شده و با استفاده از تابش اشعه لیزر چربی‌ها به شکل نیمه مایع درآمده و خیلی راحت از بدن خارج می‌شوند.

از این روش می‌توان برای حذف چربی‌های اطراف شکم، پهلوها، ران و همچنین چربی‌های زیر چانه استفاده کرد. این روش درمانی موجب می‌شود تا بیش از 20 درصد از چربی‌هایی که در منطقه مشخص قرار دارند، کاهش پیدا کنند و تا جایی که وزن بدن حفظ شود، دارای نتایج دائمی باشد. البته باید ذکر کرد که این روش برای افرادی که دارای چربی‌های بیش از حد هستند، ممکن است تأثیر چندان زیادی نداشته باشد.

همچنین می‌توان گفت روش لیپولیزر غیرتهاجمی بوده که از آن برای حذف چربی‌های سرسخت استفاده می‌کنند و باعث می‌شود تا فرد اندامی لاغر داشته باشد. لیپولیز با استفاده از گرما و دستگاه لیزر برای از بین بردن سلول‌های چربی کار می‌کند.

سخن پایانی

با وجودی که روش لاغری با دستگاه لیزر دارای تأثیر زیادی برای کاهش چربی‌ها می‌باشد، اما اگر این روش در مراکز زیبایی و آرایشگاه معتبر و تخصصی انجام نشود، ممکن است عوارض زیادی داشته باشد.

بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز شما را با ۱۰ برند برتر در زمینه لاغری با لیزر به صورت تخصصی آشنا می‌کنیم تا برای استفاده از این روش‌های لاغری بهترین برند را متناسب با شرایط و موقعیت مکانی خود، خدمات ارائه شده هر مرکز، امتیازاتی که دارند و بسیاری موارد دیگر انتخاب کنید و شاهد نتایج تأثیرگذار آن باشید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لاغری با دستگاه لیزر

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>