برندهای برتر لیزر موی صورت آقایان

لیزر موی صورت آقایان یک راه‌کار مطمئن برای رفع موهای زیرپوستی و دشواری‌های اصلاح صورت می‌باشد. بنابراین اگر شما هم جزو آقایانی هستید که با تیغ زدن صورت، استفاده از ماشین‌های اصلاح و یا روش‌های دیگری مانند وکس کردن صورت مشکل دارید می‌توانید در این بخش با ما در برند آنالیز همراه شوید تا با چگونگی حذف موهای زائد صورت با لیزر آشنا شوید.ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی و در کمترین زمان این مراکز را مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای دریافت خدمات زیبایی آقایان حرفه‌ای و تخصصی لیزر درمانی دریافت نمایید.

لیزر موی صورت آقایان چیست؟

از بین بردن موهای اضافه صورت توسط دسته‌هایی از پرتو نور را لیزر موی صورت می‌گویند که غالباً یک راه‌حل مناسب برای حذف ۵۰ تا ۶۰ درصد ریش و سبیل مردانه است‌.

انجام این کار تنها در ده جلسه هر بار به مدت پانزده دقیقه صورت می‌گیرد، بنابراین امروزه این روش در بین آقایان به محبوبیت زیادی دست یافته است؛ اما باید گفت که لیزر نمی‌تواند به طور ۱۰۰ درصد موهای صورت آقایان را از بین ببرد و نیاز است تا هر سال یک تا دو بار تکرار شود.

نحوه عملکرد لیزر موهای صورت آقایان

خوب است بدانید که دستگاه لیزر یک وسیله‌ای الکترونیکی است که با تابش یکسری نورهای متمرکز شده به فولیکول‌های مو ساختار آن‌ها را تخریب می‌کند و مانع از رشد مجدد مو می‌شود.

مزایای لیزر موهای صورت مردان

انجام لیزر موی صورت آقایان می‌تواند شامل مزیت‌های زیادی از قبیل:

 • کاهش موهای دائمی صورت
 • درمان سریع و کارآمد التهاب کاذب ریش و جوش‌های قرمز بعد از اصلاح
 • کاهش موهای زیرپوستی
 • شکل دادن به ریش در مدل‌های مختلف
 • احساس راحتی بیشتر در تغییرات آب و هوایی

موارد منع لیزر موهای صورت

دقت کنید که لیزر به طور مستقیم بر روی رنگ‌دانه‌های ریشه مو تأثیرگذار است پس افرادی که دارای موهای بلوند، سفید و بور هستند نمی‌توانند از فرآیند لیزر نتیجه مطلوبی به دست آورند.

مراقبت های قبل از لیزر موی صورت

حتماً قبل از انجام لیزر صورت خود را شیو یا همان اصلاح کنید تا لیزر به خوبی بتواند در زمان کوتاهی فولیکول‌های مو را تخریب کند‌. سعی کنید جلسات لیزر را در فصل زمستان انجام دهید؛ زیرا قبل از لیزر موی صورت آقایان باید پوست صورت حداقل سه هفته از آفتاب مستقیم به دور باشد تا تغییر رنگی در پوست صورت وجود نداشته باشد‌. در واقع بهترین لیزر صورت، زمانی رخ می‌دهد که شما پوستی روشن با ریش و سبیل مشکی رنگ داشته باشید.

عوارض لیزر ریش صورت

اگر چه لیزر موهای صورت، نیاز شما را به شیو کردن‌های مداوم برطرف می‌کند؛ اما اگر انجام این کار توسط افراد بی‌تجربه صورت بگیرد قطعاً علاوه بر سوختگی در سطح پوست ممکن است لکه های سیاهی بعد از لیزر بر روی پوست به وجود آید و از طرفی رشد موهای زائد به خوبی متوقف نشود. البته تا حدودی این روش درد و سوزش هم دارد که غالباً بسته به حساسیت پوست می‌تواند متفاوت باشد.

مراقبت های بعد از لیزر صورت

از آنجایی که لیزر ریش و سبیل، آسیب‌های خفیفی را به پوست وارد می‌کند پس بعد از انجام لیزر سعی کنید ورزش نکنید و تا حد ممکن از تعریق کردن پرهیز کنید تا پوست به طور کامل بهبود یابد.

مراقب باشید تا گرمای زیاد به پوست برخورد نکند؛ چرا که پوست بعد از لیزر کمی حالت سوختگی دارد پس رسیدن گرما به سطح پوست مطمئناً آزاردهنده خواهد بود، بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم تا ۴۸ ساعت پس از لیزر صورت، از قرار گرفتن در آفتاب، رفتن به حمام آب داغ و مکانی شبیه به حمام مانند سونا و جکوزی جدا خودداری کنید.

شکل دادن به ریش با لیزر

جالب است بدانید که همیشه لیزر موی صورت آقایان برای از بین بردن موهای زائد صورت نیست. بلکه گاهی مردان این روش را برای رفع ضخامت و زبری ریش و سبیل به کار می‌برند و سعی می‌کنند تا با کمک لیزر موهای صورت بتوانند مدل‌های زیبایی را به خط ریش‌ها و خط گردن بدهند‌.

سخن پایانی

قطعاً لیزر موهای صورت آقایان اگر در مرکز تخصصی و زیر نظر افراد با مهارت انجام بگیرد یک راهکار بسیار عالی برای حذف موهای زائد صورت به شمار می‌آید. پس به شما توصیه می‌کنیم با کمک ما در برند آنالیز با 10 برند برتر و بهترین مراکز زیبایی و آرایشگاه در زمینه لیزر بدن آقایان آشنا شوید تا مطابق با محل سکونت خود و خدمات مورد نیازتان بتوانید بهترین مرکز تخصصی لیزر موی صورت آقایان را انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لیزر موی صورت آقایان

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • >
 • >>