برندهای برتر کاشت ناخن ژله ای یا پودری

کاشت ناخن ژله ای یا پودری یکی از خدمات زیبایی ناخن است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. از این رو نه تنها بسیاری از افراد این کار را در خانه انجام می‌دهند بلکه برخی از خانم‌های دیگر که نسبت به انجام این کار حساسیت بیشتری دارند و می‌خواهند یک کار خاص و فوق‌العاده زیبا را داشته باشند به مراکز زیبایی و آرایشگاه تخصصی کاشت ناخن مراجعه می‌کنند.پاما اگر برای کاشت ناخن مدل ژله ای یا پودری تردید دارید ما در این بخش از برند آنالیز شما را با این 2 نمونه کاشت ناخن آشنا کرده و تفاوت‌های هر یک را بیان می‌کنیم. ضمن اینکه در انتهای این مقاله 10 برند برتر و مرکز تخصصی را به شما معرفی می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید بهترین مرکز را با توجه به موقعیت مکانی، خدمات مختلف، امتیازاتی که هر مرکز دارد و بسیاری موارد دیگر بررسی و انتخاب کنید.

کاشت ناخن

این روزها بیشتر خانم‌های جوان برای زیباسازی ناخن های دست و پا و حتی برای پوشاندن عیوبی که بر روی ناخن های آن‌ها وجود دارد به سمت روش‌های مختلف خدمات ناخن از قبیل کاور ناخن، کاشت ناخن، ژلیش ناخن و… روی آورده‌اند‌ و سعی دارند تا زیباترین مدل کاشت ناخن ژله ای یا پودری را انتخاب کنند.

 کاشت ناخن ژله ای چیست؟

اگر می‌خواهید بدانید کاشت ناخن ژله ای چیست، لازم است بدانید در مراحل کاشت ناخن ژله ای کوتاه یا کاشت ناخن ژله ای بلند غالباً ماده‌ای به کار می‌رود که از قبل آماده شده است و توسط دستگاه ویوو بر روی ناخن میکس می‌شود. بنابراین این ماده حالت شفاف، ظریف و نازک دارد؛ اما با تمام این زیبایی و جذابیت، معمولاً در برابر ضربه‌های احتمالی و یا قرار گرفتن در آب و هوای خشک، دچار ترک خوردگی و یا شکستگی می‌شود‌.

پس در بین کاشت ناخن ژله ای یا پودری قطعاً انتخاب کاشت ناخن ژله ای برای کسانی مناسب است که در آب و هوای مرطوب زندگی می‌کنند و در طول روز فعالیت‌های چندانی با دستان خود انجام نمی‌دهد.

کاشت ناخن پودری چیست؟

در کاشت ناخن پودری در ابتدا ناخن مصنوعی توسط چسب ناخن روی قسمتی از سطح ناخن طبیعی چسبیده می‌شود، سپس بر روی آن مواد ضد قارچ به همراه پودر کاشت نیز به کار می‌رود و در نهایت ناخن ها همگی، سوهان کشیده و به مقاومت و زیبایی فراوانی می‌رسند، پس در بین کاشت ناخن ژله ای یا پودری می‌توان گفت کاشت ناخن پودری به دلیل داشتن مقاومت بالا همچنان گزینه مناسبی برای هر فردی خواهد بود.

 کاشت ناخن ژله ای بهتر است یا پودری؟

امروزه بیشتر افراد از سالن های زیبایی این سؤال را دارند که کدام یک از کاشت ناخن ژله ای یا پودری بهتر است؟ در واقع با توجه به دوام بالا، زیبایی و البته عدم هوا گرفتگی زیر ناخن غالباً بهترین کاشت ناخن، کاشت ناخن پودری معرفی شده است، به طوری که ۸۰ درصد از متقاضیان، کاشت ناخن پودری را انجام می‌دهند.

البته فراموش نکنید که در سالن های زیبای حدود ۱۵ درصد از خانم ها و دخترهای جوان به اجرای ناخن ژله ای تمایل دارند چون در زمان بسیار سریع‌تری انجام می‌شود و از زیبایی بیشتری برخوردار است‌‌. البته به خاطر داشته باشید چون کاشت ناخن ژله ای بی رنگ و یا رنگی همچنان ظرافت و زیبایی بیشتری دارد، غالباً با هزینه بالاتری انجام می‌شود.

تفاوت کاشت ناخن ژله ای با پودری

در انتخاب کاشت ناخن باید گفت در مدل های جدید کاشت ناخن ژله ای نسبت به کاشت ناخن پودری اگر چه زیبایی و ظرافت بیشتری وجود دارد؛ اما غالباً ناخن ژله ای دوام کمتری خواهد داشت، از طرفی بسیار حساس است و در اثر وارد آمدن فشار و یا کمبود رطوبت، زیبایی خود را از دست می‌دهد.

در صورتی که ناخن پودری یا همان اکریلیک ضمن داشتن زیبایی، تنوع، مقاومت و ماندگی بالا به مدت حداکثر ۶ ماه در اثر وارد آمدن ضربه و یا انجام فعالیت‌های روزمره همچنان زیبایی خود را حفظ می‌کند و غالباً به عنوان کاشت مادر، قابل ترکیب شدن با کاشته‌ای دیگر می‌باشد.

پس در مقایسه کاشت ناخن ژله ای یا پودری می‌توان چنین گفت که ناخن پودری در هر شرایط آب و هوایی ماندگاری دارد و ارزان‌تر است در صورتی که ناخن ژله ای تنها در آب و هوای مرطوب و شرجی به مدت ۱ تا ۲ ماه دوام خواهد داشت و  به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

سخن پایانی

امروزه در کاشت ناخن ضمن توجه به زیبایی و اجرای طرح‌های متنوع، بیشتر از هر موضوعی بحث مقاومت ناخن  کیفیت مواد و ماندگاری بالا مطرح است‌ که این موضوع تنها به انتخاب یک مرکز ناخن کار حرفه ای و میزان مهارت ناخن کار بستگی دارد.

پس اگر به دنبال بهترین ناخن کارها و مراکز کاشت تخصصی ناخن هستید ما در برند آنالیز شما را با 10 برند برتر در این زمینه آشنا می‌کنیم تا شما بتوانید با بررسی نحوه کار هر یک از این مراکز، نوع تخصص آن‌ها، موقعیت مکانی خود و دیگر شرایط موردنظر خود، بهترین‌ها را انتخاب کرده و از خدمات آن‌ها رضایت کامل را داشته باشید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در کاشت ناخن ژله ای یا پودری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>