برندهای برتر اتو

یکی از لوازم کاربردی در هر منزل اتو است که از آن برای از بین رفتن چین و چروک استفاده می‌شود. بنابراین اگر قصد خرید اتوی خوب برای جهیزیه نوعروس را دارید و یا می‌خواهید اتوی قدیمی خود را با یک محصول خوب و مناسب عوض کنید؛ ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با نکات مهم در زمینه خرید اتو آشنا کنیم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر در این زمینه به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین اتو را پس از دریافت قیمت و بررسی مشخصات آن انتخاب و خریداری کنید.

شما می‌توانید هر یک از این مراکز را با در نظر گرفتن موقعیت مکانی، خدمات فروش آنلاین، امتیازات و ویژگی‌هایی که دارند، انتخاب کنید و خریدی لذت بخش را تجربه نمایید.
اتو و کاربردهای آن
اتوها برای صاف کردن لباس‌ها به کار می‌روند و موجب مرتب‌تر شدن و زیباتر شدن لباس‌ها می‌شوند. علاوه بر این اتو کردن لباس‌ها سبب از بین رفتن باکتری‌هایی که بر روی پارچه‌ها وجود دارند، نیز می‌شود. در سراسر دنیا اتو بخار، یکی از انواع اتو هایی است که دارای محبوبیت زیادی برای مصارف خانگی می‌باشد.

تقریباً هر فردی برای خانه خود، اتوی مناسب را با در نظر گرفتن بودجه و ویژگی‌هایی که اتو دارد خریداری می‌کند. در بازار برندهای مختلفی وجود دارند که تولیدکننده‌ی این دستگاه مهم و پرکاربرد می‌باشند بنابراین ممکن است برای بسیاری از افراد انتخاب کردن برند مناسب یک اتو کار سختی باشد. پس ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با برخی از نکات مهم در زمینه خرید اتو آشنا شوید و بهترین‌ها را انتخاب کنید.
جنس کف اتو
در زمان خرید اتوی یکی از نکات مهمی که باید در نظر گرفته شود، جنس کف اتو می‌باشد. زیرا این قسمت به لباس‌ها کشیده می‌شود و آن‌ها را صاف می‌کند. پس باید به آن توجه اساسی داشت. جنسی که برای کف اتوها در نظر گرفته می‌شود، معمولاً از استیل، تیتانیوم و یا سرامیک می‌باشد. جنس استیل برای اتوهایی مناسب است که از نوع خشک هستند. چون استیل دارای چسبندگی زیادی است و بهتر است که در معرض بخار قرار نگیرد.

اتو هایی که دارای کف سرامیک و یا تیتانیوم هستند، معمولاً به پارچه‌های مختلف و نازک نمی‌چسبند و بر روی لباس‌ها هیچ اصطکاکی به‌جا نمی‌گذارند. همچنین خوب است بدانید کف های سرامیک و تیتانیوم دارای مقاومت بسیار زیادی در مقابل پوسیدگی هستند.
قدرت اتو بخار
از دیگر نکات مهم در زمینه انتخاب اتوی مناسب، توجه کردن به توان یا قدرت الکتریکی این دستگاه است. اتو هایی که دارای توان بالاتری هستند دارای عملکرد بهتری می‌باشند. اتوبخارها دارای المنت‌هایی هستند که توان آن‌ها بین ۹۰۰ تا ۳۰۰۰ وات می‌باشد.

به هر اندازه که قدرت اتو بالاتر باشد سریع‌تر گرم می‌شود و در اتو بخار آب سریع‌تر به بخار تبدیل خواهد شد. در واقع باید گفت این کار سبب کاهش زمان اتو کشی می‌شود. پس اتو هایی که دارای قدرت بالاتری هستند برای افراد شاغل که باید اتو کشی خود را با سرعت بالاتری انجام دهند، گزینه مناسبی محسوب می‌شوند.
طراحی کفی اتو
یکی دیگر از نکات مهمی که در زمینه خرید اتو باید به آن دقت کرد، طراحی کفی آن است. اگر شما می‌خواهید اتو کشیدن لباس‌هایتان را با سرعت بالاتری انجام دهید، بهتر است اتویی که خریداری می‌کنید دارای کفی بزرگ‌تری باشد. اگر اتو دارای کفی بزرگ‌تر باشد، اتو کشیدن لباس‌ها با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. همچنین مساحت بیشتری از لباس را صاف خواهد کرد.
خرید اتو
برای خرید اتوی شما می‌توانید با در نظر گرفتن نیاز و کاربری خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. در صورتی که شما می‌خواهید یک اتو برای مصارف روزانه خریداری کنید، بهتر است که اتو بخار خانگی یا اتو بخار پرسی انتخاب کنید.

چون این نوع اتوها به خوبی نیاز شما را برطرف می‌کنند. ولی اگر می‌خواهید با اتوی خریداری شده کار حرفه‌ای انجام دهید، بهتر است که اتوی پرس صنعتی برای کار خود انتخاب کنید. از دیگر مدل‌های اتو که می‌توان خریداری کرد، اتو بخار مخزن دار و ایستاده است که با آن‌ها می‌توان علاوه بر اتوکشی لباس از طریق سری هایی که دارند سطوح مختلف را نیز تمیز کرد.
قیمت اتوبخار
شرکت‌های مختلفی در دنیا وجود دارند که انواع اتو را در برندهای مختلفی تولید می‌کنند. این اتوها با توجه به امکانات و ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت‌های مختلفی برخوردار می‌باشند. برخی از این برندها شامل ژانومه، فیلیپس، دسینی، فوما، کنوود، تفال، بوش و … هستند.

در این میان شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف برای استعلام قیمت اتو پرس ژانومه، قیمت اتو بخار تفال، قیمت اتو بخار ایستاده، قیمت اتو بخار مخزن دار، قیمت اتو بخار فیلیپس، قیمت اتو بخار بوش، قیمت اتو بخار پارس خزر، قیمت اتو پرس اقدام کنید و اتوی متناسب با بودجه خود را خریداری کنید.
سخن پایانی
پس از اینکه با نکات مختلف برای خرید اتو آشنا شدید، ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با ۱۰ برند برتر از بهترین عرضه‌کنندگان اتو آشنا کنیم. شما می‌توانید پس از مطالعه خصوصیات این مراکز، در کمترین زمان و به آسانی نسبت به خرید اتوی مناسب اقدام نمایید.

جستجو در اتو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>