برندهای برتر تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم و سررسید همان دفترچه یادداشت کتابی شکل می‌باشد که دارای روز شمار روزانه است و به یقین یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود که می‌توانید به دوستان و اقوام در مناسبت‌های مختلف به خصوص عید نوروز هدیه بدهید. اما این محصول علاوه بر هدیه می‌تواند به عنوان تبلیغات شرکت و کسب و کار شما هم استفاده شود.

این نوع تبلیغ بسیار گیرا و اثربخش است و به علت استفاده مکرر افراد از سالنامه، تبلیغات شما ماندگاری طولانی مدتی در ذهن افراد دارد.به همین دلیل امروزه همه مشاغل سررسید اول سال را بهترین فرصت برای معرفی برند و محصول خود می‌دانند. بنابراین ما نیز در این بخش از برند آنالیز قصد داریم در رابطه با تقویم و سررسید صحبت کنیم و علاوه بر آشنایی با انواع تقویم و سررسید شما را با ۱۰ برند برتر و مرکز طراحی، تولید و فروش این محصولات آشنا کنیم تا بتوانید آن‌ها را از لحاظ نوع خدمات، قیمت‌ها و دیگر موارد مهم بررسی کرده و بهترین مرکز چاپ تقویم و سررسید را انتخاب کنید.

سررسید چیست؟

سررسید در واقع همان دفترچه یادداشت است؛ با این تفاوت که همراه با تقویم سال جاری چاپ می‌شود. بنابراین شما می‌توانید یادداشت‌های روزانه، قراردادهای کاری و هر چیز دیگر را به صورت دقیق در همان تاریخ وارد کرده یا نکته برداری کنید. سررسیدها می‌توانند موضوعات مختلفی داشته باشند و هر سازمانی که آن را برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود انتخاب می‌کند، می‌تواند تبلیغات و اطلاعات موردنظر خود را در آن ضمیمه کند؛ مانند سررسیدهای فرهنگی، ورزشی و انواع دیگر.

لازم است بدانید امروزه سالنامه‌ها به صورت نوین و مدرن‌تر چاپ می‌شوند که علاوه بر زیبایی و داشتن رنگ‌های مختلف، حاوی موارد سرگرم‌کننده هم برای مخاطبان هستند. سررسیدها و تقویم‌های تبلیغاتی معمولاً به درخواست سازمان‌ها و شرکت‌ها چاپ می‌شوند که با توجه به حرفه و نیاز ارگان یا شرکت موردنظر می‌تواند شامل مطالب اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باشد. البته افراد حقیقی هم برای توسعه و تبلیغ کار خود می‌توانند برای چاپ تقویم تبلیغاتی با برند و محصول خود درخواست کنند.

اقدامات لازم برای تبلیغات روی سررسید

برای تبلیغات بر روی سررسیدها لازم است تا به نکات مهمی از قبیل موارد ذیل توجه کنید، بنابراین به یاد داشته باشید که:

  • طراحی سررسیدها باید نوآورانه و چشم‌نواز باشد و نوع تبلیغ بر اساس هدف مخاطب انجام شود.
  • شکل و ابعاد تقویم به صورت‌های مختلف انجام می‌شود. پس شما باید اندازه آن را بر حسب نوع فعالیت خود انتخاب کنید.
  • کیفیت و صحافی سررسیدها و نوع جلد مهم است. زیرا باید بادوام باشد تا هدف تبلیغات را تا انتهایی سال به پایان برساند.
  • بازه زمانی سفارش چاپ تقویم حائز اهمیت است و باید در اواخر سال سفارش داده شود تا در ابتدای سال جدید آماده ارائه باشد.

انواع سررسید

تقویم و سررسید به صورت وزیری، رقعی، پالتویی و همچنین رومیزی هستند که در اندازه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. گفتنی است در بین همه این‌ها سررسید وزیری کاربرد بیشتری نسبت به بقیه دارد و تعداد صفحات آن نیز به مراتب زیادتر است. این نوع تقویم‌ها معمولاً بیشتر توسط مدیران و کارمندان مورد استفاده قرار می‌گیرند پس تبلیغات در آن نتیجه بهتری دارد.

سخن پایانی

توصیه ما برای همه شرکت‌های بزرگ و همچنین کسب و کارهای کوچکی که به فکر تبلیغ و گسترش کار خود هستند این است که با انتخاب روش مناسب تبلیغ به هدف و پیشرفت کار خود برسند.

در این میان امروزه سررسیدها و تقویم‌ها بهترین گزینه تبلیغ هستند زیرا به سبب استفاده دراز مدت ماندگاری طولانی دارند. بنابراین با انتخاب یک مرکز چاپ معتبر و باتجربه، سررسیدهای متنوع و با کیفیت بالا را همراه با طراحی زیبا و جذاب جهت تبلیغات خود داشته باشید. در این راستا ما در ادامه این بخش از برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر و حرفه‌ای در زمینه چاپ انواع تقویم و سررسید بازاریابی و تبلیغات شما را یاری می‌کنیم تا بهترین مرکز را بر حسب کیفیت و کارایی محصول و دیگر موارد مهم انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در تقویم رومیزی تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
مجتمع چاپ و تبلیغات کیانیکو
مجتمع چاپ و تبلیغات کیانیکو

تهران، خیابان انقلاب، خیابان نامجو جنوبی،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

2
سررسید آزاده
سررسید آزاده

تهران، چهارراه فرمانیه، ساختمان پارک سنتر،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>