برندهای برتر ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شناساندن و معرفی کسب و کار به مخاطبان است. اگر این محصول هوشمندانه انتخاب و طراحی شود کمک شایانی به معرفی محصول یا خدمات شما خواهد کرد. چرا که ماگ ها معمولاً در طول روز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که افراد زیادی تمایل به سرو نوشیدنی در لیوان مخصوص خود را دارند در نتیجه اگر این ماگ از طرف کسب و کار شما هدیه داده شود بخشی از علاقه فرد به سوی برند شما جذب خواهد شد.

ماگ تبلیغاتی چیست؟

ماگ دز واقع لیونی است که برای سرو نوشیدنی‌های گرم مانند چای، نسکافه و قهوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماگ تبلیغاتی در انواع مختلفی عرضه می‌شود که عبارتند از:

  • ماگ پلاستیکی: این نوع ماگ قابلیت بازیافت دارد و با محیط زیست نیز سازگار است. قیمت این نوع ماگ بسیار مناسب است. پس اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب هستید این محصول می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.
  • ماگ استیل: این نوع ماگ ها معمولاً داری درب‌هایی هستند که مانع نشت مایعات می‌شوند. از همین رو می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای افرادی که بیشتر در سفر هستند باشد.
  • ماگ سرامیکی: یکی از بهترین متریال های ساخت برای ماگ جنس سرامیک است. به دلیل اینکه گرما را تا مدت زیادی نگه می‌دارد. این محصولات تنوع زیادی دارند و می‌توان انواع طرح‌ها و لوگوها را بر روی این نوع از ماگ چاپ کرد. به همین دلیل اکثر ماگ های تبلیغاتی در این دسته قرار دارند.

راهنمای خرید ماگ تبلیغاتی

هنگام خرید ماگ تبلیغاتی علاوه بر کیفیت آن که مهم‌ترین مشخصه است باید به متریال ساخت هم توجه کرد و با توجه به میزان بودجه بهترین گزینه را انتخاب نمود. به دلیل تنوع زیادی که ماگ تبلیغاتی دارد به یکی از بهترین ابزارهای کارآمد در زمینه بازاریابی و تبلیغات تبدیل شده است که بهتر است نوع ماگ تبلیغاتی را با توجه به محصول یا خدمات شرکت و بازار هدف انتخاب نمایید. توجه به رنگ ماگ از دیگر معیارهای خرید این محصول به شمار می‌رود. همچنین باید قابلیت حمل آن آسان باشد.

مزایای استفاده از ماگ به عنوان هدیه تبلیغاتی

معمولاً هدف از دادن هدایای تبلیغاتی دیده شدن برند است. به این ترتیب باید محصولی را انتخاب کرد که کارایی زیادی داشته باشد و همیشه در معرض دید باشد. ماگ تبلیغاتی از جمله پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی است که شما آن را به هرکسی هدیه بدهید به دلیل کاربرد زیادی که دارد به بهترین شکل از آن نگهداری خواهد کرد. افزون بر اینکه شما با طراحی خاص و نوشته‌ای جذاب در رابطه با کسب و کارتان می‌توانید برای همیشه برند خود را در ذهن مخاطب حک کنید. علاوه بر این موارد نیاز به صرف هزینه‌ی زیادی ندارید و با کمترین بودجه می‌توانید وظیفه خود در قبال تبلیغات انجام دهید.

سخن پایانی

تنوع در دنیای ماگ ها بسیار زیاد است به گونه‌ای که شما می‌توانید با در نظر گرفتن مقدار بودجه بهترین نوع ماگ تبلیغاتی مناسب کسب و کارتان را سفارش دهید در زمان تهیه ماگ تبلیغاتی بهتر است که به مواردی چون قابل حمل بودن، رنگ و طراحی مناسب آن دقت نمایید. با توجه به اهمیت این موضوع ما نیز در ادامه این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین مراکز را جهت دریافت بهترین خدمات و محصولات انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در ماگ تبلیغاتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز