برندهای برتر لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن به عنوان بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد شناخته شده است که در مراکز پوست و مو و همچنین کلینیک های تخصصی با دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه این روزها افراد برای اینکه از دست موهای زائد خود خلاص شوند، با انتخاب خدمات مراکز زیبایی لیزر به دنبال روشی دائمی برای حذف این موها می‌باشند.ما نیز در این بخش از برند آنالیز شما را با لیزر موهای بدن و فوایدی که دارد و همچنین با انواع دستگاه‌هایی که می‌توان برای لیزر موهای بدن استفاده کرد، آشنا می‌کنیم تا شما با شناخت بهتر بتوانید بهترین دستگاه را برای لیزر موهای خود انتخاب کنید. ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی ویژگی‌های هر مرکز بهترین را انتخاب نمایید.

لیزر موهای زائد

یکی از روش‌های محبوب که امروزه برای رفع موهای ناخواسته و زائد به کار برده می‌شود، استفاده از لیزر می‌باشد. لیزر به عنوان یک روش دائمی برای از بین بردن این موها به کار برده می‌شود و موجب صاف و شفاف‌تر شدن پوست خواهد شد.

لیزر موهای زائد از جمله خدمات زیبایی محسوب می‌شود که توسط مراکز زیبایی و آرایشگاه و پوست و مو با استفاده از دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود. مانند دیگر روش‌های اصلاح کردن مو با تیغ و موم، لیزر موهای زائد یک روش پرطرفدار است. اما فرقی که با دیگر روش‌ها دارد، رفع دائمی موهای زائد می‌باشد. به همین دلیل در سال‌های اخیر رفع موهای زائد اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد.

این روش در سراسر دنیا یک روش شناخته شده برای رفع موهای زائد بدن است که مردان و زنان استقبال بسیار خوبی از آن برای از بین بردن موهای زائد خود کرده‌اند. در واقع می‌توان گفت استفاده از لیزر یک روش ایمن و مؤثر می‌باشد که تائید شده بوده و در طول زمان دارای اثربخشی مداوم برای کاهش رشد موها می‌باشد.

مراکز تخصصی برای لیزر موهای بدن

اما برای لیزر موهای زائد یکی از نکات مهمی که باید به آن دقت کرد، مراجعه به مراکز درست برای انجام این کار می‌باشد. همچنین نوع دستگاه استفاده شده برای لیزر موهای بدن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

با وجود مزایای بسیار زیادی که لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن دارد، می‌توان از آن به عنوان بهترین راه‌حل برای این کار استفاده کرد. اما این نکته را نیز یادآور می‌شویم که این کار را باید توسط افراد متخصص و مراکز تائید شده انجام داد تا درمانی مؤثر و ایمن باشد.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد بدن

در زمینه انواع دستگاه‌های لیزر برای رفع موهای زائد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

لیزر روبی

این دستگاه لیزر بسیار قدیمی بوده و دارای طول موج کوتاهی است که موجب می‌شود موهای ظریف و نازک‌تر با آن حذف شوند. لیزر روبی تقریباً بدون درد بوده و گزینه مناسبی برای پوست‌های حساس است‌.

پالس شدید نوری(IPL)

از جمله متداول‌ترین لیزرهایی که برای رفع موی زائد از آن استفاده می‌شود، لیزر IPl می‌باشد که در آن طیف وسیعی از امواج نوری مانند طیف مادون قرمز وجود دارد. برای لیزر موها با استفاده از این دستگاه به حداقل ۱۰ تا ۸ جلسه نیاز می‌باشد که فاصله زمانی آن‌ها دو تا هشت هفته‌ای می‌باشد.

لیزر الکساندر

لیزر الکساندر یکی از سریع‌ترین نمونه‌های لیزر می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان یک ناحیه بزرگ بدن را در یک مدت زمان کوتاهی لیزر کرد. این لیزر از طول موج کوتاه‌تری برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای پوست‌های رنگ روشن و زیتونی است. این لیزر برای موهای نازک و ظریفی که با استفاده از دیگر لیزرها حذف نشده‌اند مناسب خواهد بود.

لیزر دیود

از جمله دستگاه‌های جدید و محبوب است که برای لیزر موهای زائد بدن از آن استفاده می‌شود. این دستگاه دارای طول موج طولانی بوده و با استفاده از نور به عمق به فولیکول‌ها نفوذ پیدا می‌کند. همچنین خوب است بدانید با استفاده از این لیزر ممکن است رنگ پوست روشن‌تر شود.

سخن پایانی

برای اینکه موهای زائد شما به صورت دائمی حذف شوند، باید به مراکز معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه کنید. زیرا این کار به مهارت و تخصص و همچنین دستگاه‌های استاندارد نیاز دارد. بنابراین ما این بخش از برند آنالیز با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز تخصصی در زمینه‌ی لیزر موهای زائد این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا بتوانید بهترین دستگاه و برند را برای لیزر موهای خود انتخاب کنید و گزینه مناسب را از میان این ۱۰ مرکز تخصصی و حرفه‌ای با در نظر گرفتن نوع شرایط خود انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لیزر موهای زائد

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>