برندهای برتر لباس نظامی

لباس نظامی نشان‌دهنده پوشش و هویت یک کشور خواهد بود، پس باید دارای رنگ و طرح ویژه‌ای باشد.‌ البته هر منطقه‌ای لازم است متناسب با شرایط جوی خود، لباس مخصوصی را به عنوان لباس‌های نظامی افراد انتخاب کند.‌ بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع در این بخش از مقالات برند آنالیز به معرفی بیشتر انواع لباس‌های نظامی پرداخته‌ایم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه سعی کرده‌ایم بهترین فروشگاه را متناسب با شرایط شما در زمینه انتخابتان قرار دهیم‌‌. البته توجه داشته باشید که این مراکز فروش با در نظر گرفتن امتیازها و موقعیت‌های مکانی مختلف به شما معرفی شده‌اند، بنابراین شما می‌توانید در کمترین زمان بهترین گزینه را برای خرید لباس‌های نظامی مورد نظر خود انتخاب کنید.

خرید لباس نظامی

سال‌هاست که کشورهای زیادی در جهان لباس ویژه‌ای را به عنوان پوشش نظامی خود معرفی کرده‌اند. همچنین طرح خاصی را برای آن در نظر گرفته‌اند. این طرح باید به گونه‌ای باشد که هر فردی با دیدن آن بفهمد که این پوشش نظامی به کدام کشور تعلق دارد، مثلاً انواع لباس نظامی ارتش ایرانی با تمام پوشش های نظامی سایر کشورها تفاوت دارد. پس هر کسی با دیدن لباس‌های نظامی ارتش سریعاً تشخیص می‌دهد که این نیروی نظامی متعلق به کشور ایران می‌باشد‌.

ویژگی های لباس برای نظام

چنانچه شما قصد دارید وارد یکی از گروه های نظامی کشور جمهوری اسلامی ایران شوید، ضمن انتخاب لباس مخصوص برای گروه نظامی، باید به دنبال برخی ویژگی های برجسته در محصول انتخابی خود باشید. از جمله این ویژگی‌ها عبارتند از:

زیبایی

محیط نظامی تقریباً محیطی قانونمند است، پس اگر قرار باشد لباس‌های نظامی که سربازان به تن می‌کنند زشت و طراحی نازیبایی داشته باشند، قطعاً محیط نظام محیطی ملال‌آور برای افراد خواهد بود. از این رو بهتر است لباس سربازی و یا پوشش دیگر گروه های نظامی طراحی و دوخت مناسبی داشته باشد تا افراد آن را با میل و رغبت زیادی به تن کنند. از طرفی در هنگام مقابله با دشمن از ابهت و زیبایی خاصی برخوردار باشد، همچنین قدرتمندی زیادی را به دشمنان ایران زمین القا نماید‌.

راحتی

لباس‌های نظامی مختلف از قبیل لباس نظامی سپاه و لباس نظامی بسیج باید در عین طراحی و رنگ مناسب دارای راحتی باشد. یعنی نیروی نظامی در هنگام نبرد با دشمن و یا انجام تمرین های نظامی دارای چابکی زیادی باشد؛ زیرا پوشیدن یک پوشش نظامی بد فرم می‌تواند در کمترین زمان سرباز را کسل و خسته کند و باعث تحلیل قوای او شود.

پوتین مناسب

همیشه در کنار شیک ترین لباس نظامی توجه زیادی به خرید پوتین هم داشته باشید؛ چون که پوتین یک عامل مهم برای ایجاد راحتی سرباز و افراد نظامی خواهد بود. پس سعی کنید پوتین دارای ویژگی هایی از قبیل:

  • سبکی
  • قابل انعطاف
  • ضد رطوبت
  • دارای گردش هوا
  • قابلیت جذب شوک

بوده، همچنین در هر شرایط جوی از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

مقاومت لباس های نظامی

شاید بارها شنیده باشید زمانی که قرار است از مقاومت بالای یک پارچه صحبت کنیم می‌گوییم که این پارچه ارتشی است.‌ در حقیقت چون لباس های نظامی ارتش کیفیت و بافت بسیار فوق‌العاده‌ای دارد، پس می‌تواند در مقابل هر نوع اصطکاک و فشارهای دیگر دوام بالایی را از خود نشان دهد. معمولاً بالاترین کیفیت پارچه های موجود در بازار را تنها برای لباس های نظامی به کار می‌برند. حال ممکن است لباس نظامی مشکی و یا لباس نظامی خاکی باشد.

استتار

بارها در مراکز فروش لباس نظامی گمرک و یا سایر لباس نیروی نظامی ایران رنگ‌های مختلفی را دیده‌اید. در واقع این تنوع رنگ در مراکز فروش لباس های نظامی در تهران و سایر شهرها به علت استتار است.‌ یعنی باید یک پوشش نظامی بتواند افراد نظامی را در محیط‌های مختلف برای دشمنان این مرز و بوم غیرقابل تشخیص قرار دهد‌.

به همین دلیل مدل و رنگ لباس‌های نظامی غالباً متناسب با پوشش گیاهی هر منطقه‌ای طراحی می‌شود، مثلاً در مناطق کویری افراد نظامی پوششی قهوه ای و خاکی دارند و یا در محیط های جنگلی پوشش نظامی سربازان سبز لجنی است. اغلب در مناطق برف گیر لباس افراد نظامی به رنگ سفید است‌ و برخی دیگر دارای پوششی به رنگ طوسی هستند. البته به خاطر داشته باشید که طرح‌های پیچیده‌ یا همان طرح‌های رنگی برای یگان‌های تکاوری انتخاب شده‌اند؛ چون آن‌ها ممکن است در هر شرایطی قرار بگیرند‌.

سخن پایانی

با توجه به متعدد بودن لباس‌های نظامی هنگامی که شما بخواهید یک لباس نظامی بچه گانه و یا لباس افراد نظامی بزرگسال را تهیه کنید، طبیعتاً نیاز به شناخت بهتر آن‌ها خواهید داشت. از این رو ما این امکان را برایتان فراهم نموده‌ایم تا در این بخش از برند آنالیز با بهترین فروشگاه لباس نظامی و دیگر مراکز پخش لباس نیروی زمینی، هوایی و دریایی آشنا شوید. سپس سعی کرده‌ایم از بین آن‌ها نام ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را به شما معرفی کنیم، بنابراین شما با بررسی هر یک از این مراکز می‌توانید خرید لباس نظامی برای کودکان و سایر سربازان را با دقت و رضایت بیشتری انجام دهید.

جستجو در لباس نظامی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>