برندهای برتر جعبه و بسته بندی

جعبه و بسته بندی تبلیغاتی اگر مطابق با اصول برندینگ طراحی شود می‌تواند نقش بسزایی در موفقیت محصولات تولیدی شما داشته باشد‌. پس از آن جهت که بسته بندی باعث می‌شود تا اولین ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مشتری به وجود آید.ما در برند آنالیز سعی کرده‌ایم در ابتدا به اهمیت استفاده از بسته بندی هدایای تبلیغاتی در بازاریابی و تبلیغات و انواع آن بپردازیم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و شرکت فعال در زمینه طراحی و تولید جعبه و بسته بندی تبلیغاتی، شما را با بهترین مجموعه‌ها در این زمینه آشنا کنیم تا بتوانید با بررسی هر یک از این مراکز بر اساس موقعیت مکانی، خدمات مورد نظر، امتیازات آن مجموعه و دیگر موارد مهم، بهترین انتخاب را برای انجام این خدمات داشته باشید.

چرا جعبه و بسته بندی تبلیغاتی؟

از آنجایی که بسته بندی ارائه‌دهنده برند تجاری، کاربری محصول، خدمات پس از فروش، تاریخ تولید، معرفی شرکت تولیدکننده و بسیاری اطلاعات مورد نیاز مشتری است، بنابراین یک بسته بندی مطلوب و شکیل می‌تواند همانند یک چراغ قرمز باعث توقف عابران پیاده در برابر ویترین فروشگاه‌ها باشد.

در واقع بسته بندی کالا همانند یک فروشنده خاموش می‌تواند تبلیغات زیادی برای یک برند را انجام دهد و به عنوان چهره کالا در ذهن مشتری ماندگار بماند. بنابراین طرح و رنگ جعبه تأثیر بسیار زیادی در انتخاب محصول دارد پس باید تولیدکنندگان محصولات مختلف، جهت برندینگ و بازاریابی برند خود با دقت بسیار زیادی جعبه و بسته بندی را مورد انتخاب قرار دهند‌.

اهمیت جعبه و بسته بندی تبلیغاتی در بازاریابی

دقت کنید که بسته بندی به کالاهای مختلف شخصیت و هویت می‌بخشد و این توانایی را دارد تا پیام تولیدکننده را بدون دخالت هیچ واسطه‌ای به مشتریان برساند. هر چند که یک بسته بندی مرغوب می‌تواند کالا را در برابر تغییرات دمایی، نفوذ رطوبت، نفوذ گازها، حشرات موذی، ضربه‌های احتمالی و بسیاری خرابی‌های دیگر در امان بدارد.

امروزه اکثر تئوریسین‌های بازاریابی اصولاً طراحی جعبه های تبلیغاتی را پنجمین فاکتور مهم و قابل کنترل در کنار موارد دیگری نظیر کیفیت محصول، قیمت، منطقه و ترفیع می‌شناسند. همچنین بر این باورند که مشتریان ابتدا ظاهر کالا را موردپسند خود قرار می‌دهند و سپس کیفیت کالا را امتحان می‌کنند.

ویژگی‌های بسته بندی برای برندینگ و بازاریابی

این روزها بسته بندی و ساخت جعبه های مختلف به عنوان یک صنعت در دنیا و یکی از ابزارهای مؤثر در بازاریابی شناخته شده است. به طوری که شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت سبقت گرفتن از رقبای تجاری خود در بازارهای داخلی و بین‌المللی از آن به منفعت‌های کلانی رسیده‌اند‌. در حقیقت بسته بندی تنها برای حفاظت از کالا به کار نمی‌رود. بلکه با ایجاد ارزش‌افزوده می‌تواند به مشتریان پرستیژ و اطلاعات زیادی را ارائه بدهد‌‌. پس با این حساب جعبه و بسته بندی تبلیغاتی باید:

  • قدرت جذب مشتری را داشته باشد‌.
  • شخصیت مشتری را حفظ کند.
  • به مصرف‌کنندگان احترام بگذارد.
  • متناسب با فرهنگ کشور هدف باشد.
  • جنس بسته بندی ایمن و بهداشتی باشد.

تضمین کننده سلامتی مصرف‌کنندگان باشد و مطابق با استانداردهای لازم تهیه شود و همچنین هزینه گزافی را به کالا اضافه نکند.

بهترین نوع بسته بندی تبلیغاتی برای بازاریابی

به طور کلی جعبه و بسته بندی تبلیغاتی از نظر دو جنبه عمده می‌بایست موردتوجه مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی قرار بگیرد.

کاربردی بودن

یعنی بسته بندی علاوه بر داشتن ویژگی‌های لازم جهت حفاظت از محصول همچنان سبب سهولت استفاده بهینه از محصول شود و البته امکان جا به جایی آسان را نیز فراهم کند.

جذاب بودن

یعنی بسته بندی باید علاوه بر داشتن زیبایی طرح و رنگ همچنان دربردارنده اطلاعات محصول باشد. از طرفی با توجه به بررسی بازار و رقبای تجاری و کارفرما بتواند باعث جذب مشتریان هم شود.

سخن پایانی

اگر در نظر دارید تا با داشتن یک طراحی و تولید جعبه و بسته بندی تبلیغاتی به جایگاه مهمی از صنعت تجارت دست پیدا کنید مطمئناً باید در برآورده کردن سلیقه‌ها و انتظارات مشتریان اطلاعات مفیدی را به دست آورید و جعبه‌هایی را انتخاب کنید که ضمن حفاظت از کیفیت کالا دارای اندازه و نقش و طرحی مناسب با کالا باشد. البته مانع از افزایش قیمت بیش از اندازه محصول هم باشد‌.

پس جهت تهیه بهترین بسته بندی و کسب رضایت مشتریان می‌توانید با ما در این بخش برند آنالیز همراه شوید تا با شناخت ۱۰ برند برتر در زمینه طراحی و تولید جعبه و بسته‌بندی‌های تبلیغاتی بتوانید بهترین خدمات را دریافت کرده و میزان فروش خود را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در جعبه و بسته بندی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
مجتمع چاپ و تبلیغات کیانیکو
مجتمع چاپ و تبلیغات کیانیکو

تهران، خیابان انقلاب، خیابان نامجو جنوبی،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

2
جعبه سازی مسترپک
جعبه سازی مسترپک

تهران، میدان بهارستان، خیابان ظهیر الاسلام،...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>