برندهای برتر ماشین لباسشویی

در بازار انواع مختلفی از ماشین های لباسشویی با برندهای ایرانی و خارجی وجود دارند. در این میان اگر شما نیز قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا در این بخش از برند آنالیز با نکات مهم در زمینه خرید ماشین لباس‌شویی آشنا شوید. سپس ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که با توجه به موقعیت مکانی، شرایط و امتیازاتی که این مراکز دارند، می‌تواند بهترین گزینه را برای خرید باکیفیت‌ترین و ارزانترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی انتخاب کنید.
خرید ماشین لباس‌شویی
یکی از لوازم ضروری که تقریباً در هر خانه‌ای وجود دارد، ماشین لباس‌شویی است. برای خرید ماشین لباس‌شویی مناسب باید موارد بسیار را در نظر گرفت. از جمله آن‌ها می‌توان به قیمت ماشین لباس‌شویی، بهره‌وری انرژی، اندازه آن، ویژگی‌ها و قابلیت های ماشین لباسشویی، نوع و مدل آن اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید ماشین لباس‌شویی را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید بهترین ماشین لباس‌شویی ایرانی یا خارجی را خریداری کنید.
راهنمای خرید ماشین لباسشویی
پیش از هر اقدامی برای خرید ماشین لباسشویی، بهتر است که نکات مختلفی را در نظر بگیرید. یکی از این نکات، اصلی یا تقلبی بودن ماشین لباسشویی می‌باشد. ماشین‌های لباسشویی اصلی و تقلبی از نظر نتیجه شستشو، بهره‌وری انرژی، خراب شدن زود هنگام و یا طول عمر مفید و وجود قطعات یدکی با یکدیگر تفاوت دارند‌.

از دیگر نکات مهمی که هنگام خرید ماشین لباس‌شویی باید به آن دقت کرد، توجه به ظرفیت این دستگاه می‌باشد. ظرفیت ماشین لباس‌شویی بر حسب کیلوگرم تعیین می‌شود. هنگام استفاده از دستگاه باید دقت کنید که آن را بیش از اندازه پر نکنید. این کار باعث می‌شود تا مصرف انرژی لباس‌شویی بالاتر رفته و لباس ها نیز به خوبی شسته نخواهند شد. در انتخاب ظرفیت ماشین لباس‌شویی باید به تعداد اعضای خانواده دقت کرد. همچنین سبک زندگی نیز یکی از معیارهای تعیین دقیق ظرفیت لباسشویی است می‌باشد.
قیمت ماشین لباسشویی
در رابطه با قیمت ماشین لباس‌شویی باید گفت که معمولاً ماشین‌های لباسشویی که دارای قیمت بالاتری هستند، از کیفیت بیشتری نیز برخوردار می‌باشند. ماشین های لباس شویی باکیفیت نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری پیدا می‌کنند؛ از این رو کارآمدتر خواهند بود. پس هزینه های مربوط به انرژی، مواد شوینده نیز برای این ماشین‌ها به صرفه تر است.

هنگامی که قصد خرید ماشین لباس‌شویی را دارید باید به طول عمر آن دقت کنید و ماشین لباسشویی با کیفیت را خریداری کنید. خوشبختانه امروزه با ایجاد بستر فروش اینترنتی شما با مراجعه به سایت های فروش معتبر می‌توانید پس از دریافت قیمت ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی، با آگاهی از قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما، قیمت ماشین لباسشویی بوش، قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ و … برند مورد نظر را خریداری کنید.
انواع ماشین لباسشویی
اما در زمینه انواع این محصول در ادامه به معرفی موارد مختلف می‌پردازیم:

ماشین لباس‌شویی نیمه اتوماتیک

این دستگاه‌ها دارای بخش شستشو و خشک کن جداگانه می‌باشند. پس این ماشین ها در زمان کار نیازی به مداخله دست ندارند و امکان متوقف کردن برنامه شست و شو بر روی این ماشین ها وجود دارد. این نوع ماشین های لباسشویی دارای مصرف انرژی کم هستند و قدرت آن‌ها نیز کمتر می‌باشد. عملکرد این ماشین ها ساده بوده و در نتیجه تعمیر آن‌ها نیز به سادگی صورت می‌گیرد.
ماشین لباس‌شویی تمام اتوماتیک
فضایی که ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک اشغال می‌کنند، بسیار کم بوده و این ماشین ها مطابق با برنامه های شستشو و حالت‌های سفارشی که دارند، برای شستن انواع مختلف پارچه‌ها مناسب می‌باشند. با کمک این ماشین ها حتی هنگامی که از منزل خارج می‌شوید، نیز امکان شست و شوی لباس ها برایتان وجود دارد. ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک دارای دوام و طول عمر طولانی هستند.
ماشین های لباس‌شویی درب از جلو و درب از بالا
ماشین های لباسشویی درب از جلو و درب از بالا در برخی موارد با یکدیگر فرق دارند. در نوع درب از جلو، یک درام افقی تعبیه شده است که برای شستشوی لباس ها از توان قدرتی موتور استفاده می‌کند. در صورتی که ماشین‌هایی که دارای درب از بالا هستند، در آن‌ها یک درام عمودی وجود دارد که برای حرکت لباس ها از یک پروانه مرکزی استفاده خواهد کرد.
ویژگی های بهترین ماشین لباسشویی
در مورد ویژگی‌های بهترین ماشین لباس‌شویی باید گفت که بهترین لباسشویی ها از قیمت ارزان تری برخوردار می‌باشند و زمان شستشوی لباس ها در آن‌ها کوتاه‌تر است. همچنین از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می‌باشند. بهترین نوع ماشین لباس‌شویی دارای این قابلیت است که در وسط برنامه شستشو بتوان لباس ها را به آن اضافه کرد، همچنین دارای قدرت شستشوی بسیار مناسبی است.
سخن پایانی
پس از مطالعه راهنمای خرید ماشین لباسشویی در این بخش از برند آنالیز ما قصد داریم به شما ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر را در زمینه فروش انواع ماشین لباسشویی معرفی کنیم. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود بهترین برند را برای خرید انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید.

جستجو در ماشین لباسشویی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>