برندهای برتر ساعت و اکسسوری

ساعت و اکسسوری از جمله لوازم جانبی هستند که در کنار پوشاک استفاده می‌شوند. با این حال ما در این بخش از برند آنالیز شما را با انواع اکسسوری مردانه و زنانه آشنا می‌کنیم. همچنین اگر به دنبال بهترین مراکز برای خرید این لوازم زیبا هستید خوب است بدانید ما با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر در این زمینه به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در کمترین زمان و به راحتی فروشگاه مورد نظر خود را با توجه به امتیازاتی که کاربران به این مجموعه‌ها داده‌اند و همچنین با در نظر گرفتن تنوع محصولات، خدمات و موقعیت مکانی آن‌ها انتخاب کرده و بهترین خرید را تجربه کنید.

خرید اکسسوری

به وسایل جانبی که به همراه دیگر لباس‌های اصلی پوشیده می‌شوند و جلوه زیبایی به استایل می‌دهند، اکسسوری گفته می‌شود. امروزه این واژه در دنیای فشن و مد زیاد به کار برده می‌شود. همچنین می‌توان گفت اکسسوری ها در دو گروه قابل پوشیدن و قابل حمل قرار می‌گیرند و شامل انواع نمونه‌های زنانه و مردانه می‌باشند.

نقش اکسسوری روی استایل

برخی از افراد تصور می‌کنند که انواع‌ ساعت اکسسوری جنبه تزیینی دارند. اما در صورتی که ساعت و اکسسوری های دیگر به خوبی انتخاب شوند، روی استایل و جذابیت آن از نظر هارمونی رنگ تأثیر زیادی می‌گذارند. به طوری که با انتخاب درست سبک اکسسوری می‌توان تغییرات چشمگیری در استایل به وجود آورد.

برای مثال در برخی مواقع یک اکسسوری کوچک که به درستی انتخاب شده است، موجب افزایش جلوه زیبایی استایل شما خواهد شد. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که اکسسوری را باید با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند فصل، محیط و نوع کار، فرهنگ و علایق انجام داد.

اکسسوری های پوشیدنی

به اکسسوری هایی که قابل پوشیدن باشند، اکسسوری پوشیدنی گفته می‌شود. برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: شال و روسری، جوراب، جواهرات و بندهای شلوار دستمال گردن، شال گردن، کروات، چکمه و کفش، کت، دستمال سر، کلاه، جوراب، دستکش، ساعت و دستبند

اکسسوری های حمل کردنی

به وسایلی مثل عینک آفتابی، چتر آفتابی، چوب دستی، کیف جیبی، کیف پول، جاکلیدی آویزی، کراوات، بادبزن‌های دستی و … اکسسوری های حمل کردنی می‌گویند که در زمان انتخاب آن‌ها باید از رنگ‌های شاخص استفاده کرد تا موجب جذابیت استایل شوند.

انواع اکسسوری مردانه

با توجه به تنوعی که اکسسوری ها دارند در ادامه به معرفی برخی از انواع اکسسوری هایی که برای آقایان لازم است، می‌پردازیم.

کمربند

از جمله وسایل ضروری برای مردان که از گذشته تاکنون پرکاربرد بوده است، کمربند می‌باشد. ست کمربند و کفش را باید متناسب با کت و شلوار و لباس‌های خود انتخاب کرد.

کراوات

استفاده کردن از کروات به همراه کت و شلوار زیبا استایل را بسیار چشمگیر می‌کند. برای یک کت و شلوار می‌توان چند کروات با رنگ‌های متفاوت انتخاب کرد و از این طریق به پوشش خود تنوع داد.

دستبند مردانه

دستبند مردانه و خاص یکی دیگر از اکسسوری هایی است که استایل شما را چشمگیر خواهد کرد. با لباس‌های اسپرت می‌توان از دستبندهای چرمی استفاده کرد. در کنار لباس‌های رسمی نیز می‌توان از دستبندهای فلزی و استفاده کرد.

ساعت مردانه

از انواع اکسسوری می‌توان به ساعت اشاره کرد که پوشیدن آن در کنار لباس‌های رسمی نقش مهمی ایفا می‌کند. انتخاب ساعت را باید بر اساس اصول انجام داد.

انگشتر مردانه

علاوه بر ساعت و اکسسوری های دیگر از جمله انواع اکسسوری که برای آقایان استفاده می‌شود، انگشتر است که باید متناسب با استایل انتخاب شود.

انواع اکسسوری زنانه

در میان اکسسوری های زنانه نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عینک آفتابی

عینک آفتابی علاوه بر اینکه موجب سلامتی می‌شود، در صورتی که به درستی انتخاب شود، استایل ساده را زیبا و شیک خواهد کرد.

گوشواره زنانه

گوشواره از انواع اکسسوری های زنانه است که طراحان مد به آن توجه زیادی می‌کنند. گوشواره‌های ساده و ظریف برای استفاده روزمره مناسب هستند.

گردنبند زنانه

از جمله اکسسوری های لازم برای خانم‌ها گردنبند می‌باشد. استفاده از گردنبند خاص که دارای طراحی متفاوتی است، استایل خانم‌ها را بسیار چشم‌گیر می‌کند.

النگو یا دستبند زنانه

برای زیباتر نشان دادن دست‌ها می‌توان از النگو و دستبندهای همرنگ با دیگر اجزای استایل استفاده کرد. دستبندهای مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توان متناسب با استایل بدنی و سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرد.

ساعت زنانه

برای اینکه ساعت بر زیبایی استایل شما تأثیر داشته باشد، باید آن را با رعایت نکات ضروری انتخاب کرد. برای مجالس رسمی بهتر است از ساعت‌های نقره ای استفاده شود. برای دورهمی ها و استفاده روزمره نیز می‌توان ساعت های اسپرت را استفاده کرد.

شال و روسری

هر چند که ساعت و اکسسوری های زنانه استایل شما را زیبا می کند اما لازم است بدانید استفاده از شال و روسری رنگی در کنار لباس‌های تک رنگ و ساده نیز تأثیر زیادی در جلوه استایل دارد. در این میان لازم است انتخاب شال و روسری را متناسب با فصل، نوع الیاف آن و دیگر اجزای استایل انجام داد.

سخن پایانی

پس از اینکه با انواع ساعت و اکسسوری آشنا شدید، در این بخش از برند آنالیز نوبت به معرفی ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه می‌رسد. شما می‌توانید با توجه به شرایطی که این برندها دارند، یکی را برای خرید جدیدترین و زیباترین اکسسوری های زنانه و مردانه انتخاب کنید.

جستجو در ساعت و اکسسوری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز