برندهای برتر جراحی حیوانات 

از جمله خدماتی که امروزه در کلینیک‌های حیوانات ارائه می‌شود، انواع جراحی حیوانات از جمله جراحی بافت نرم و جراحی بافت سخت می‌باشد. همچنین باید بدانید جراحی بافت نرم حیوانات خود نیز به دو دسته اختیاری و اجباری تقسیم شده که جراحی‌های زیبایی و عقیم کردن حیوان در دسته جراحی‌های اختیاری قرار دارد.

اگر شما تمایل دارید در خصوص این خدمات اطلاعات بیشتری داشته باشید پیشنهاد می‌شود در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید. همچنین در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز ما سعی کرده‌ایم با معرفی 10 برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه به شما کمک کنیم تا راحت‌تر بتوانید مرکزی معتبر را برای دریافت این خدمات انتخاب کنید.

جراحی بافت سخت حیوانات

همان‌طور که گفته شد جراحی‌هایی که بر روی حیوانات انجام می‌شود در دو دسته کلی قرار می‌گیرد. اولین دسته که جراحی بافت سخت است شامل جراحی‌های ستون فقرات و استخوان می‌باشد. به طوری که در مراکز ارائه‌دهنده این خدمات همواره سعی شده از نیروهای باتجربه و همچنین وسایل پیشرفته و به روز استفاده شود تا امکان انجام همه عمل‌ها بر روی بافت سخت حیوان وجود داشته باشد.

در این جا اگر بخواهیم در مورد جراحی بافت سخت حیوان صحبت کنیم لازم است بدانید که این جراحی‌ها در قسمت‌های مختلف مانند مفاصل، استخوان‌ها، ستون فقرات، عفونت های استخوان، پیوند استخوان و … انجام می‌شود.

 جراحی بافت نرم حیوانات

دسته دیگر از خدمات جراحی حیوانات، جراحی بافت نرم است. همان‌طور که گفته شد این نوع جراحی در دو دسته جراحی بافت نرم اختیاری و اجباری قرار می‌گیرد.

دقت داشته باشید مهم‌ترین خدمات جراحی بافت نرم حیوانات شامل جراحی دستگاه ادراری، جراحی تناسلی، جراحی‌های کلیه مثانه، مجاری ادرار، تخمدان، پستان جراحی‌های دستگاه گوارش از جمله غدد، بزاق، مری، معده، روده، مقعد، کبد، لوزالمعده، زبان می‌باشد. ضمن اینکه جراحی‌های دستگاه تنفسی و قفسه صدری مانند تیغه بینی، سینوس‌ها، ریه‌ها، دیافراگم، حفره‌ های بینی و همچنین جراحی‌های ترمیمی و مدیریت زخم چون پیوند پوست و سوختگی نیز جزو این نوع عمل جراحی قرار می‌گیرند.

نکات مهم در انتخاب کلینیک جراحی حیوانات

با توجه به اینکه امروزه نگهداری از حیوانات خانگی در منازل بسیار بیشتر از قبل می‌باشد بنابراین مشاهده می‌شود برای رفع مشکلات این حیوانات در سراسر کشور کلینیک‌های بسیاری آغاز به کار کرده‌اند. به طوری که در این کلینیک‌ها دامپزشکانی باتجربه خدمات متنوعی ارائه می‌دهند.

همان‌طور که قبلاً هم ذکر شد یکی از این خدمات انواع جراحی بافت نرم و با بافت سخت حیوان می‌باشد؛ و اما نکته بسیار مهمی که در هنگام انتخاب یک مرکز معتبر باید به آن دقت کنید دارا بودن سالن‌های مجهز و تیم متخصص در این مراکز است که سلامتی حیوانات خانگی شما را فراهم می‌کند.

اگر تمایل دارید بدون استرس این خدمات را دریافت کنید پس طبیعتاً باید از کلینیک‌های که دامپزشکان باتجربه در آن مشغول به کار هستند کمک گرفته و بدون کوچک‌ترین نگرانی خدمات جراحی برای حیوان خود را دریافت کنید. یکی از مهم‌ترین تجهیزات کلینیک‌های مجرب داشتن ست کامل جراحی محوطه شکمی می‌باشد. ضمن اینکه ست کامل جراحی ارتوپدی و ست کامل جراحی قرنیه چشم نیز از دیگر وسایل مهم برای این کلینیک‌ها می‌باشد.

نکات مهم برای دریافت خدمات جراحی حیوانات

حال با وجود آن چه گفته شد اگر شما هم می‌خواهید برای حیوانات خانگی خود از خدمات جراحی حیوانات استفاده کنید لازم است بدانید برای انجام پروژه‌هایی چون جرم ‌گیری دندان، عقیم کردن حیوان و یا دیگر جراحی‌های زیبایی نیاز به تعیین وقت قبلی دارد.

اما چنانچه جراحی‌های اورژانس چون پارگی مثانه، بیرون زدگی چشم، پیچ خوردگی روده، انسداد کامل دستگاه گوارش، عفونت رحمی یا و موارد این چنین پیش بیاید شما می‌توانید سریعاً به این مراکز مراجعه کرده و بدون وقت قبلی این خدمات را برای حیواناتتان دریافت کنید. علاوه بر این باید بدانید چنانچه قصد استفاده از خدمات جراحی غیر اورژانسی را داشتید حیوان باید 4 الی 6 ساعت ناشتا بوده و حدود یک الی دو ساعت هم آب نخورد.

همچنین قبل از جراحی چکاپ قلبی باید توسط متخصص داخلی جهت کنترل وضعیت سلامت حیوان انجام شود. استفاده از یک حوله مناسب برای گرم نگهداشت حیوان پس از خارج شدن از اتاق بیهوشی نیز لازم می‌باشد.

سخن پایانی

با توجه به حساس بودن فرآیند جراحی حیوانات در بافت نرم و بافت سخت طبیعتاً افراد همواره به دنبال انتخاب بهترین کلینیک هستند تا برای حیوانات خود این خدمات را دریافت کنند. حال با وجود معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز تخصصی در این بخش از وب‌سایت آنالیز به طور حتم شما راحت‌تر می‌توانید یکی از بهترین آن‌ها را پیدا کنید. ضمن اینکه شما می‌توانید این مراکز را بر اساس خدمات آن‌ها، امکانات و امتیازاتی که دارند، موقعیت مکانی‌شان و بسیاری موارد دیگر مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای دریافت خدماتی تخصصی انتخاب نمایید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در جراحی حیوانات 

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>