برندهای برتر مبلمان و دکوراسیون

مبلمان و دکوراسیون یکی از فاکتورهای مهمی هستند که به سبک‌های مختلفی انتخاب می‌شوند. امروزه زیباترین المان‌هایی که در یک دکوراسیون لوکس در نظر گرفته می‌شود استفاده از انواع مبلمان در مدل‌های مختلف می‌باشد. اگر شما نیز می‌خواهید با چیدمان یک دست مبلمان مدرن، دکوراسیون فوق‌العاده‌ای را در فضای منزل خود ایجاد کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم در ادامه با ما همراه باشید. ضمن اینکه ما در پایان این بخش از وب‌سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم ۱۰ برند برتر و مجموعه معتبر در زمینه فروش مبل و اجرای دکوراسیون را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بر اساس موقعیت مکانی، خدمات فروش آنلاین، تنوع محصولات و همچنین امتیازات این مراکز، بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید.

ارتباط مبلمان و دکوراسیون با یکدیگر

دقت کنید که انتخاب مبل و داشتن یک دکوراسیون زیبا برای تعداد زیادی از افراد یک چالش بزرگ محسوب می‌شود؛ زیرا ایجاد یک فضای مناسب در طراحی و نحوه چیدمان منزل تا حد زیادی تحت تأثیر انتخاب مدل و رنگ مبل قرار دارد. بنابراین لازم است تا در زمان خرید مبل از تولیدی به قوانین مهمی توجه کنید تا بتوانید ضمن خرید مبل ارزان یک طراحی بی‌نظیری را در دکوراسیون منزل خود ایجاد نمایید.‌

نحوه استفاده از مبل در دکوراسیون

قبل از خرید مبل کلاسیک، مبل استیل و یا کاناپه‌های مختلف اول از همه به ابعاد فضای مورد نظر خود توجه داشته باشید، سپس متناسب با دیگر المان‌ها موجود در منزل مانند رنگ فرش، رنگ پرده، رنگ دیوار و غیره سعی کنید با یک تناسب ایده آل رنگ مبلمان خود را انتخاب نمایید. حتماً قبل از خرید مبل، سبک دکوراسیون خود را مشخص کنید، به مهم‌ترین مسئله یعنی میزان نور موجود در فضا توجه کرده و انعکاس نور را در نظر بگیرید. همیشه سعی کنید با انتخاب رنگ‌های شاد و خنثی یک گرمی بصری در فضای خانه به وجود آورید.

مهم‌ترین نکته در دکوراسیون منزل

قبل اینکه به نوع مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل خود فکر کنید، بهتر است یک نقطه کانونی برای فضای مورد نظر خود مشخص کنید. سپس مبلمان کلاسیک، مبلمان سلطنتی و یا هر نوع مبل دیگری را بر اساس آن نقطه مرکزی بچینید، توجه داشته باشید که این نقطه می‌تواند تلویزیون، پرده، پیانو، شومینه و هر چیز دیگری باشد.‌ تنها کافیست در موقع چیدمان مبل، اندازه‌ها و تقارن‌ها را رعایت کنید.

دکوراسیون های ساده را فراموش نکنید

همیشه به خاطر داشته باشید که در انتخاب مبلمان و دکوراسیون هیچ وقت استفاده از مدل‌های ساده تکراری نمی‌شود‌‌. پس سعی کنید دکوراسیون خود را به صورت خلوت با مبلمان روشن در فضایی پرنور انجام دهید، اگر عاشق سبک‌های مدرن و یا دکوراسیون خانه‌های اروپایی هستید سعی کنید در زمان خرید مستقیم مبل از تولیدی حتماً مدل پارچه و رنگ چوب مبل را با سلیقه و علاقه خود انتخاب کنید و کاری به مد روز نداشته باشید.‌ از آنجایی که امروزه اغلب خانه‌ها آپارتمانی و کوچک هستند حتماً در نظر داشته باشید که خرید مبل‌های بزرگ به طور کلی می‌تواند نتیجه معکوسی در زیبایی دکوراسیون شما داشته باشد.‌

اولویت‌بندی چیدمان مبلمان در دکوراسیون

شاید بارها در یک فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون تهران دیده باشید که مبل‌های سه نفره در وسط قرار می‌گیرد و همچنان مبل‌های تک‌نفره در اطراف آن چیده شده‌اند. پس همیشه بزرگ‌ترین مبل که اغلب سه نفره هستند را درست رو به روی نقطه کانونی دکوراسیون خود قرار دهید، سپس مبل‌های یک نفره را به صورت تقارن در اطراف نقطه کانونی بچینید، البته برای ایجاد یک حالت صمیمی در میهمانی‌های خود نباید فاصله بین مبل‌های قرار گرفته در رو به روی هم بیشتر از دو متر و نیم باشد.

تناسب رنگ‌ها و چیدمان را حفظ کنید

تناسب و تعادل رنگ‌ها میان مبلمان و دکوراسیون از اهمیت زیادی برخوردار است.‌ چنانچه رنگ مبلمان شما رنگ‌های سردی مانند کرم، طوسی و سفید است سعی کنید در فضای دکوراسیون خود از متریال با رنگ گرم مانند رنگ چوب استفاده کنید. نباید چیدمان منزل در کوتاه مدت شما را خسته کند، مطمئناً به کار بردن گل‌های طبیعی در لابه‌لای مبلمان می‌تواند یک فضای بسیار دل‌نشین و جذابی را در دکوراسیون شما به وجود آورد.

چنانچه فضای مورد نظر شما یک فضای رسمی مانند اتاق پذیرایی است قطعاً قرار دادن چند مجسمه لوکس و زیبا در کناره‌های اتاق سبک کلاسیک فوق‌العاده‌ای را ایجاد خواهد کرد.‌ همیشه مسیرهای ورودی را خالی نگه دارید یعنی با قرار دادن مبل‌های بزرگ در قسمت پرتردد باعث ایجاد خستگی در خانه نشوید. به طور حتم چیدن مبلمان در کنار دیوار زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.‌

سخن پایانی

اگر در تلاش هستند تا زیباترین و جدیدترین مبلمان و دکوراسیون را در فضای منزل خود داشته باشید بهتر است به برخی نکات اساسی توجه کنید؛ چرا که فضای خانه باید همیشه یک فضای دل‌نشینی باشد.‌ از این رو ما در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز در نظر گرفته‌ایم تا با معرفی ۱۰ برند برتر و مجموعه معتبر در این زمینه شما را یاری کنیم تا بتوانید در کمترین زمان و به راحتی بهترین فروشگاه را برای خرید محصولات مورد نظر خود انتخاب کنید.

جستجو در مبلمان و دکوراسیون

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • >
 • >>