برندهای برتر کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه از جمله لباس های مردانه است که امروزه بسیار رایج بوده و در هر کمدی حداقل یک دست از آن مشاهده می‌شود. حال اگر شما هم برای خرید کت و شلوار دچار مشکل شده و تمام بازار را زیرورو کرده‌اید و حتی مدل‌های مختلف کت و شلوار را امتحان کرده‌اید اما نتوانسته‌اید خرید کنید؛ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که راهنمای خرید این پوشش را مطالعه کرده تا راحت‌تر بتوانید لباس مناسب با سلیقه خود را پیدا کنید.همچنین ما با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در زمینه فروش انواع کت و شلوار مردانه در این قسمت از وب‌سایت برند آنالیز به شما کمک می‌کنیم تا راحت‌ بتوانید خرید کنید. چرا که تمامی این مراکز از نظر موقعیت مکانی، خدمات و محصولات مختلف و همچنین امتیازاتی که دارند دسته بندی شده و شما می‌توانید با بررسی هر یک از این فروشگاه‌ها بهترین انتخاب را برای خرید حضوری یا اینترنتی داشته باشید.

دقت در انتخاب کت

پوشش‌های متفاوت برای آقایان و خانم‌های امروزی شرایطی به وجود آورده که افراد می‌توانند برای فضاهای مختلف نوع متفاوتی از آن را انتخاب کنند. در این بین به طور حتم هر آقایی حداقل یک دست کت و شلوار دارد که برای موقعیت‌های خاص از آن استفاده می‌کند. حال وقتی شما قصد خریده کت و شلوار شیک داشته باشید نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کنید بررسی کت آن می‌باشد. به طوری که برای داشتن خرید دلپذیر معیار خود را نباید روی شلوار قرار دهید. به طور کلی باید بدانید دوخت و دوز شلوار در صورت تنگ یا گشاد بودن آن بسیار راحت‌تر از کت می‌باشد پس معیار انتخاب خود را کت قرار بدهید.

توجه به تعداد دکمه های کت

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در هنگام خرید کت و شلوار مردانه توجه به دکمه های کت می‌باشد؛ به طوری که هر چه تعداد آن‌ها کمتر باشد برای پوشیدن و شرکت در مجالس رسمی مناسب‌تر است. زیرا تعداد کم دکمه های موجود در کت موجب یقه باز کت می‌شود، در نتیجه پیراهن زیر کت دیده شده و حالت رسمی پیدا می‌کند.

جنس کت و شلوار مردانه را بررسی کنید

علاوه بر آنچه گفته شد یکی دیگر از مواردی که رسمی و غیر رسمی بودن کت و شلوار را مشخص می‌کند جنس آن است؛ لذا هرچه پشم پارچه کت شلوار مردانه بیشتر باشد مشاهده می‌شود که کت شلوار دوخته شده رسمی‌تر خواهد بود. به طوری که کت‌های صددرصد پشم کاملاً رسمی بوده و مرغوبیت آن نیز بسته به نوع پشم به کار رفته متفاوت می‌باشد. البته دقت داشته باشید این نوع پارچه چروک می‌شود از این رو استفاده از آن برای محیط‌های اداری و کاری مناسب نمی‌باشد.

بررسی سرشانه های کت

در هنگام انتخاب کت و شلوار مردانه انتخاب اصولی کت بسیار اهمیت دارد. به طوری که برای این امر شما ابتدا باید به سرشانه آن توجه کنید زیرا اگر به این امر دقت نکنید استایل شما کاملاً به هم خواهد خورد. در صورتی که سرشانه کت کمی بزرگ‌تر یا کوچک‌تر باشد و اندازه شما نباشد تیپ نامناسب و نامتقارن برای شما به وجود خواهد آمد.

استاندارد بودن کت و شلوار

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد اندازه بودن کت و شلوار بسیار در هنگام خرید آن اهمیت دارد. بنابراین اگر کت و شلوار کمی برای شما کوچک یا بزرگ باشد جذابیت چندانی نخواهد داشت. به طور کلی در حالتی که ایستاده‌اید و دست‌هایتان به موازات بدن به سمت پایین قرار دارد بلندای کت باید به نوک انگشت شست شما برسد. آستین هم باید به گونه‌ای باشد که اندازه آن یک تا دو سانتی متر بیشتر از اندازه لبه آستین پیراهن باشد. همچنین خوب است بدانید قد شلوار نیز بسیار اهمیت دارد. به طوری که لبه پشت آن باید تا لبه پایین پاشنه رسیده و وقتی راه می‌روید جورابتان دیده نشود.

انتخاب کت و شلوار مردانه متناسب به اندام شما

افراد مختلف با وجود اینکه اندام متفاوتی دارند طبیعتاً باید در انتخاب کت و شلوار مردانه دقت زیادی داشته باشند. به طوری که آقایان با اندام توپرتر و چاق‌تر نباید از کت‌وشلوارهایی با پارچه‌های براق استفاده کنند زیرا این پارچه‌ها شما را از چیزی که هستی چاق‌تر نشان می‌دهد. همچنین پارچه‌های ضخیم و کلفت و با طرح‌های چهارخانه نیز موجب نشان دادن شما خواهد شد. از این رو این رو کت شلوار برای افراد لاغر مناسب است اما آقایان چاق بهتر است کت و شلوارهایی با رنگ تیره و مات استفاده کرده و به طور کلی کت‌هایی که در پشت خود چاک دارند و به خصوص اگر دو چاک در پشت داشته باشند برای این افراد مناسب نمی‌باشد.

معرفی انواع کت و شلوار مردانه

علاوه بر آنچه گفته شد در هنگام خرید کت و شلوار مردانه توجه به انواع مدل‌های این پوشش نیز اهمیت زیادی دارد. به طوری که باید بدانید یکی از انواع کت و شلوارها، کت‌های دو طرف دکمه دار و نوع دیگر آن کت‌های یک طرف دکمه دار می‌باشد. انواع کت های تک چاک، دو طرف چاک و بدون چاک نیز مدل‌های دیگر این پوشش می‌باشند. از لحاظ اندازه کمر کت نیز کت و شلوار شامل مدل اروپایی و مدل آمریکایی می‌شود.

سخن پایانی

با توجه به تنوعی که در بین انواع کت و شلوار مردانه وجود دارد طبیعتاً افراد هنگامی که قصد خرید این نوع لباس را داشته باشند باید با دقت کافی خرید خود را انجام دهند. با این حال توجه به برند تولیدکننده این نوع پوشش نیز اهمیت زیادی دارد. ضمن اینکه مراجعه به بهترین فروشگاه‌ها نیز به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر لباس شیک و جذابی را خریداری کنید. به همین دلیل ما در ادامه 10 برند برتر از بهترین فروشگاه‌های عرضه کننده انواع کت و شلوار را به شما معرفی می‌کنیم تا با بررسی هر یک از این مراکز بتوانید بهترین‌ها را متناسب با سلیقه و شرایط خود انتخاب کنید.

جستجو در کت و شلوار مردانه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>