برندهای برتر مبل راحتی

مبل راحتی ارزان‌ترین و سبک ترین مبل هایی هستند که نسبت به مبل های استیل و کلاسیک کاربری بیشتری دارند. حال اگر شما هم قصد خرید مبل های راحتی را دارید لازم است تا با انواع مدل های مبلمان راحتی بیشتر آشنا شوید و در خصوص موارد استفاده از آن اطلاعات بیشتری را به دست آورید. پس به شما توصیه می‌کنیم با ما در ادامه متن همراه باشید؛ زیرا ما در این مقاله قرار است در مورد انواع مبل های راحتی صحبت‌های مفیدی داشته باشیم.

همچنین شما می‌توانید در این بخش از وب سایت برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در این زمینه مشاهده نمایید. سپس با توجه به موقعیت مکانی خود، خدمات فروش آنلاین، تنوع محصولات و البته امتیازاتی که مرکز موردنظر دارد، بهترین برند را انتخاب کنید و خرید مطلوب را به دست آورید.

مبل راحتی چیست؟

این روزها طرفداران مبل سلطنتی و کلاسیک بسیار زیاد هستند؛ اما به دلیل بالا بودن قیمت این نوع مبل ها کمتر کسی توان خرید آن‌ها را دارد، پس با این حساب جمع زیادی از افراد به سمت خرید مبل راحتی در رنگ و مدل های مختلف روی آورده‌اند. این نوع مبل ها حالت اسپرت دارند و معمولاً بیشتر حجم مبل را پارچه و اسفنج پوشانده است، پس نشستن بر روی آن‌ها خیلی راحت و دلنشین خواهد بود.

با توجه به محدودیت فضایی که در اغلب خانه‌ها خصوصاً آپارتمان‌ها وجود دارد بیشتر تولیدی مبلمان راحتی شیک سعی می‌کنند عرضه کننده مبلمان راحتی در حالت‌های مختلفی مانند ال، گرد و غیره باشند.‌

خرید مبل های راحتی

شاید دلیل اصلی خرید مبل راحتی ارزان بودن قیمت آن باشد؛ اما ساده بودن و سبک بودن این نوع مبل ها از نظر خیلی افراد بسیار مناسب می‌باشد. معمولاً در بیشتر مراکز فروش مبل راحتی تولیدکنندگان سعی می‌کنند این نوع مبل های راحتی را به صورت ست ۶ نفره عرضه کنند، البته در زمان خرید مبل های راحتی تهیه چند کوسن را فراموش نکنید؛ چرا که بیشتر مبل های راحتی حجم بزرگی دارند، بنابراین برای پر کردن گودی کمر استفاده از کوسن لازم است‌.

خرید کاناپه

نمونه شناخته شده‌ای از مبل راحتی را کاناپه می‌گویند. معمولاً کاناپه‌ها به صورت ست ۴ نفره به فروش می‌رسند، البته ممکن است کاناپه‌ها کمی جمع و جورتر از مبل های راحتی باشند‌. کاناپه‌ها به دلیل طراحی متفاوت خود ظریف تر و کم حجم تر هستند، بنابراین خرید کاناپه می‌تواند یک گزینه مناسب برای آپارتمان های متراژ پایین باشد‌.

خرید تختخواب شو

امروز عده‌ای از افراد که فضای کافی برای خرید سرویس خواب را ندارند علاقه زیادی به خرید مبل های تختخواب شو پیدا کرده‌اند. در واقع این مدل تختخواب‌ها نوعی مبلمان راحتی هستند که به راحتی توسط یک دسته اهرمی باز و بسته می‌شوند‌. این نوع مبل ها همان‌طور که از نامشان پیداست می‌توانند هم کاربری مبل های راحتی را داشته باشند و هم کاربری یک تختخواب راحت را فراهم آورند. این نمونه مبل های راحتی تاشو بیشتر به صورت دو رنگ تولید می‌شوند و به عنوان یک مبل راحتی جدید معرفی شده‌اند‌.

مبل های راحتی ال

این نمونه مبل های راحتی زیباترین مبلمان راحتی هستند. قیمت مبل راحتی ال تقریباً ارزان‌تر از هر نوع مبل دیگری است؛ چون هر کدام از مبل ها نیاز به دسته جداگانه ندارند و تقریباً تمامی صندلی‌ها به هم چسبیده هستند‌.

مبل های چستر

برخی از مبل های راحتی اغلب بر روی تکیه گاه خود فرورفتگی هایی دارند که به آن‌ها دکمه‌های زیبایی دوخته شده است‌‌. این نمونه مبل ها را در بین مبل هایی مانند مبل راحتی کلاسیک، مبل راحتی ایتالیایی و سایر مبل ها با نام مبل های راحتی چستر بیان می‌کنند. در واقع این نوع مبل ها در قسمت دسته‌هایشان یک لوله استوانه‌ای قرار دارد و همین موضوع نشستن افراد و تکیه گاه دست را راحت تر می‌کند.

محبوب ترین رنگی که تا به حال برای مبل های چستر در نظر گرفته شده است رنگ طوسی می‌باشد، پس شما می‌توانید در زمان تهیه مبل های چستر نمونه های مختلفی از مبل های چستر قایقی و مدل های متنوع دیگری به شکل مبل چستر تختخواب شو را در رنگ های طوسی مشاهده کنید.

سخن پایانی

با وجود آنچه که گفته شد درمی‌یابیم که جهت انتخاب مبل های راحتی لازم است به نکات اساسی توجه داشته باشید؛ و اما چنانچه می‌خواهید زیباترین مبل راحتی با ماندگاری بالا را به آسانی تهیه کنید.

بهتر است معتبرترین نمایشگاه های فروش مبل در کشور را بشناسید، از این رو ما با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در این زمینه سعی کرده‌ایم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید. پس با توجه به موقعیت خود، سلیقه شخصی، بودجه مالی و بسیاری موارد دیگر می‌توانید در کمترین زمان و به راحتی بهترین برند عرضه کننده مبل های راحتی را انتخاب کنید.

جستجو در مبل راحتی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>