برندهای برتر بخارشو

از آنجایی که یکی از اصول بسیار مهم در خانه داری نظافت منزل می‌باشد. بنابراین با خرید بخارشو می‌توانید قسمت‌های مختلف منزل مانند کفپوش، سرامیک، پرده‌ها، فرش‌ها، موکت‌ها و یا مبل‌ها را خیلی راحت تر و تمیزتر شست و شو کنید.

با این حال ما در این بخش از برند آنالیز می‌خواهیم شما را با نحوه خرید بهترین بخارشو و کاربرد بخارشوی آشنا کنیم. سپس با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در زمینه عرضه پرفروش ترین بخارشوی های موجود در بازار به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین فروشگاه را با در نظر گرفتن نوع خدمات آن و امتیازاتی که دارد، همچنین با توجه به شرایط و موقعیت مکانی آن مرکز انتخاب کنید.‌
انواع بخار شو
بخارشوها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به معرفی برخی از مدل های بخارشو می‌پردازیم.

تی بخارشوی: این نوع بخارشو ها شباهت زیادی به جاروبرقی دارند و از یک دستی بلند و مخزنی تشکیل شده‌اند که به آن دسته وصل شده است. این مدل برای تمیز کردن سطوحی مانند پارکت، سرامیک و سنگ کاربرد دارد. به علت اینکه در این مدل دستی بلند وجود دارد، نمی‌توان با آن شیشه‌ها و پنجره‌ها یا اجاق گاز را تمیز کرد. پس در صورتی که قصد دارید با کمک بخار شوی کف زمین را تمیز کنید، خرید این مدل به شما توصیه می‌شود.

بخارشوی دستی: اندازه این بخارشوی خیلی کوچک می‌باشد و دارای وزن سبکی است. عملکرد آن با کمک شارژ کردن باتری صورت می‌گیرد. از این مدل می‌توان برای تمیز کردن سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی، اجاق گاز و شیشه و پنجره استفاده کرد.

بخارشوی مکش دار: در این نوع بخارشو دو مخزن به منظور آب تمیز و آب کثیف به کار رفته است. پس با کمک آن دیگر لازم نیست که پس از پایان کار دستمال بکشید. چون در این مدل یک مکش وجود دارد. بنابراین آب کثیفی که ایجاد شده است را در مخزن جمع آوری می‌کند و دیگر سطوح را کثیف نخواهد کرد.

بخارشوی چندمنظوره: این مدل بخارشوی از تنوع بیشتری برخوردار است و برای تمیز کردن کف زمین از سری بزرگ‌تر آن استفاده می‌شود. البته در صورتی که بخواهید تمیز کردن سطوح کوچک را انجام دهید، سری کوچک‌تر آن مناسب است. به گونه‌ای که این مدل برای تمیز کردن سطوح مختلف خانه مناسب می‌باشند. چون مخزن این مدل بزرگ است، بنابراین به فضای بیشتری نیاز دارد. این مدل از بخارشوی دارای قیمت بالایی است و با کمک آن می‌توان فشاری که به سطوح مختلف وارد می‌شود را تنظیم کرد.
نکات مهم برای خرید بخارشو
هنگامی که قصد خرید بخارشو را دارید، باید به نکات مهم و کاربردی در این زمینه دقت کنید. یکی از این نکات ظرفیت دستگاه می‌باشد. در بازار بخارشو هایی که وجود دارند دارای ظرفیتی از ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳۰ لیتر هستند.

اگر ظرفیت بخارشوی خریداری شده پایین است، پیشنهاد می‌کنیم نوعی را انتخاب کنید که در زمان کار بتوانید به آن آب اضافه کنید. از دیگر نکات مهم هنگام خرید بخار شو که لازم است در نظر گرفته شود قدرت دستگاه است که کیفیت و توانایی آن در تولید بخار را نشان می‌دهد. به طوری که هر چقدر قدرت آن بیشتر و بالاتر باشد، در هنگام کار کردن با آن خیلی سریع آبی که در مخزن وجود دارد به بخار تبدیل می‌شود. معمولاً بخارشوهای موجود در بازار دارای قدرت بخاری بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ هستند.

از دیگر نکات کاربردی برای خرید بخارشوی توجه به ایمنی دستگاه است. بنابراین این دستگاه‌ها نباید به افراد صدمه وارد کنند پس می‌توان گفت یک دستگاه بخارشوی ایمن باید دارای مخزن ضد انفجار، قفل کودک و سوپاپ قفل شونده باشد.
قیمت بخارشو
بخارشوها با توجه به مدل و برندی که دارند از قیمت‌های مختلفی برخوردار می‌باشند. امروزه شرکت‌های گوناگونی وجود دارند که انواع بخارشوی را با برندهای مختلف تولید می‌کنند. از انواع برندهای بخار شو می‌توان به بوش، سامسونگ، کنوود، کارچر و … اشاره کرد. بنابراین شما برای استعلام قیمت بخارشوی بوش، قیمت بخارشوی سامسونگ، قیمت بخارشوی کارچر، قیمت بخارشوی کنوود و…‌ می‌توانید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و بهترین محصول را با در نظر گرفتن بودجه‌ای که دارید، خریدار کنید.
سخن پایانی
پس از اینکه با انواع بخارشوی و کاربردهایی که این دستگاه دارد، آشنا شدید، در این بخش از برند آنالیز قصد داریم شما را با ۱۰ برتر و مرکز مورد اعتماد آشنا کنیم که در زمینه عرضه بخارشوی باکیفیت و ارزان فعالیت می‌کنند. بنابراین شما با مطالعه ویژگی‌های هر مرکز می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و بهترین بخارشوی را با قیمت مناسب تهیه کنید.

جستجو در بخارشو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز


  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>