برندهای برتر اسباب بازی حیوانات

امروزه انواع مختلفی از لوازم سرگرمی و اسباب بازی حیوانات تولید و روانه بازار شده است. در صورتی که شما نیز به دنبال تهیه کردن اسباب بازی برای حیوان خانگی خود هستید، ما در این بخش از برند آنالیز ابتدا انواع اسباب بازی حیوانات خانگی را برای شما معرفی می‌کنیم. سپس در این زمینه شما را با ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر در این زمینه آشنا می‌کنیم. به طوری که شما می‌توانید از میان این مراکز گزینه‌ای را که دارای خدمات، امتیازات و‌ موقعیت مکانی مناسب با شرایط شما می‌باشد؛ انتخاب کنید.

خرید اسباب بازی حیوانات خانگی

خرید لوازم سرگرمی حیوانات خانگی برای رسیدگی بهتر به آن‌ها و همچنین به وجود آوردن لحظاتی شاد و جذاب برای آن‌ها بسیار تأثیرگذار است. به طوری که برای هر نوع حیوان خانگی می‌توان یک وسیله جذاب به عنوان اسباب بازی خریداری کرد تا حیوان با آن سرگرم شود.

هنگامی که یک حیوان خانگی با یک وسیله سرگرم شود، به آن اسباب بازی علاقه‌مند شده و آن را دیگر کنار نمی‌گذارد. در برخی مواقع ممکن است صاحبان حیوانات خانگی یک اسباب بازی معمولی برای آن‌ها تهیه کنند، ولی در صورتی که این وسیله برای حیوان مناسب نباشد ممکن است موجب مریضی و یا حساسیت در او شود. همچنین لازم است بدانید که اگر برای حیوان خانگی خود اسباب بازی تهیه نکنید ممکن است با وسایل شخصی شما سرگرم شود. پس تهیه وسایل مخصوص برای بازی حیوانات امری مهم و جدی است.

لوازم سرگرمی و اسباب بازی پرنده خانگی

یکی از لوازم و اسباب بازی هایی که می‌توان برای پرندگان خانگی تهیه کرد، اسباب بازی جویدنی پرنده است که معمولاً آن را از جنس سنگ و استخوان ماهی می‌سازند.

طراحی مناسب این نوع اسباب بازی ها برای حیوانات خانگی مثل پرنده ها، آن‌ها سبب شده تا حیوان چندین ساعت با این وسایل سرگرم باشند. در اسباب بازی جویدنی پرنده یک زنگوله وجود دارد که با ایجاد صدا موجب برانگیخته شدن حس کنجکاوی پرندگان خواهد شد. همچنین در این اسباب بازی کلسیم وجود دارد و چون پرندگان نوک خود را به آن می‌زنند، از کلسیم آن نیز بهره‌مند شده و استخوان های آن‌ها از این طریق بیشتر تقویت می‌شود.

لوازم سرگرمی و اسباب بازی برای سگ

یکی از انواع اسباب‌بازی حیوانات خانگی وسیله سرگرمی برای سگ های خانگی است. معمولاً برای ساخت این اسباب بازی ها از لاستیک طبیعی استفاده می‌شود که خیلی سخت و محکم است. این اسباب بازی ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند تا سگ‌ها ترغیب شوند به دنبال آن رفته و با گاز گرفتن با این وسیله بازی کنند. این وسیله با حرکت بر روی زمین موجب می‌شود سگ با هیجان به دنبال آن بدود.

اسباب بازی گربه

از دیگر اسباب‌بازی حیوانات خانگی می‌توان به وسیله‌ی سرگرمی برای بازی گربه‌ها اشاره کرد که مانند یک ربات اسباب بازی می‌باشد. اسباب بازی گربه‌ها به گونه‌ای طراحی شده است تا حس کنجکاوی و شیطنت آن‌ها را ترغیب کند و صاحبان حیوانات خانگی می‌توانند با کمک ریموت کنترل این وسیله را کنترل کرده و سرگرمی گربه خانگی خود را هیجان انگیز تر کنند.

فواید اسباب بازی حیوان خانگی

خرید اسباب‌بازی برای حیوانات خانگی مزایای زیادی خواهد داشت. به طوری که این حیوانات به اسباب بازی ها وابستگی خاصی پیدا خواهند کرد. در این میان لازم است بدانید گربه‌ها معمولاً علاقه‌مند به اسباب بازی هایی هستند که بیشتر با آن سرگرم شوند.

اما سگ‌ها به اسباب ‌بازی‌ هایی علاقه دارند که امکان گاز گرفتن و یا جویدن آن‌ها وجود داشته باشد. این وسایل نقش بسیار مهمی در تربیت حیوانات خانگی خواهند داشت. خوب است بدانید تهیه کردن اسباب بازی برای حیوانات آپارتمانی و خانگی موجب می‌شود تا تحرک این حیوانات بیشتر شده و میزان استرس در آن‌ها کاهش پیدا کند.

انتخاب اسباب بازی مناسب برای حیوانات خانگی

هنگام انتخاب اسباب‌‌یازی حیوانات خانگی باید به سن و اندازه حیوان دقت کرد. در صورتی که شما یک توله سگ دارید و می‌خواهید برای او یک اسباب بازی تهیه کنید، باید اسباب بازی مناسب توله‌ها را انتخاب نمایید. چون این نوع از اسباب بازی ها دارای جنس نرم تری هستند و سایز آن‌ها کوچک‌تر می‌باشد. انتخاب اسباب بازی برای حیوانات خانگی مثل توله‌سگ‌ها که کوچک هستند باید طوری باشد که به سلامتی آن‌ها آسیبی وارد نکند و یا حیوان را دچار خفگی نکند.

سخن پایانی

خرید اسباب‌بازی حیوانات خانگی موجب می‌شود تا این حیوانات با داشتن یک وسیله سرگرمی دارای سلامت جسمی و روانی بهتری باشند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید اسباب بازی برای حیوانات خانگی خود هستید، ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و پت شاپ معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید از میان آن‌ها فروشگاه مناسب را انتخاب کرده و برای خرید اسباب بازی حیوانات خانگی در بهترین شرایط و بالاترین تنوع به صورت حضوری و آنلاین مراجعه کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در اسباب بازی حیوانات

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>