برندهای برتر گاز

خرید گاز جزو مهم‌ترین کالاهای آشپزخانه به حساب می‌آید، بنابراین با توجه به اهمیت زیادی که این محصول در سبک آشپزی هر فردی دارد ما در این بخش از مقالات برند آنالیز به معرفی انواع اجاق گاز پرداخته‌ایم.‌ پس شما می‌توانید با ویژگی‌های هر کدام از اجاق گازها آشنا شوید، ضمن اینکه در انتهای مقاله ۱۰ برند برتر در زمینه بهترین مراکز فروش اجاق گازهای ایرانی و خارجی را معرفی کرده‌ایم.

با این حال می‌توانید به راحتی متناسب با شرایط مالی و فضای آشپزخانه خود برند موردنظر خود را انتخاب کنید. همچنین خوب است بدانید این برندها بر اساس مناطق مختلف و همچنین امتیازبندی که از طرف کاربران دریافت کرده‌اند دسته‌بندی ‌شده‌اند.
خرید گاز
امروزه بیشتر افراد ضمن توجه داشتن به طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود همیشه به دنبال اجاق گازهایی هستند که فردار باشد. همچنین با داشتن قیمت مناسبی خرید آن با صرفه باشد؛ اما انتخاب گازهای صفحه ای که فاقد فر هستند بیشتر از هر نوع مدل گاز دیگری توانسته است علاقه خانم‌های خانه دار را به سمت خود بکشاند.

با این حساب در کنار گازهای صفحه ای لازم است تا آشپزخانه شما مجهز به یک فر توکار نیز باشد. هر چند که خرید اجاق‌گاز همراه با فر و یا بدون فر کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد؛ اما با شناخت مدل های مختلف اجاق‌گاز می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشید.
انواع اجاق گاز
در هنگام خرید گاز شما با دو نوع اجاق‌گاز برخورد خواهید داشت. البته از لحاظ انرژی مصرفی معمولاً اجاق گازها به دو شکل برقی و گازی در بازارهای فروش گاز موجود هستند.
معرفی اجاق گازی
بسیاری از افرادی که به آشپزی علاقه دارند ترجیح می‌دهند از اجاق‌های گازی استفاده کنند؛ زیرا به راحتی می‌توان حرارت گاز را تنظیم کرد. این مدل گازها نسبت به اجاق های برقی حرارت دقیق‌تری دارند؛ چون شما می‌توانید شعله گاز را ببینید و متناسب با ظرف خود شعله را تنظیم کنید.

ضمن اینکه مصرف انرژی در این مدل اجاق گازها نسبت به نمونه گازهای برقی با صرفه‌تر و کمتر خواهد بود.
معرفی اجاق برقی
از آنجایی که اجاق های برقی به علت:

زیبایی ظاهری
تمیز کردن راحت
طرح های متنوع
کم حجم بودن
جا به جایی آسان
۲ شعله، ۳ شعله، ۴ شعله، ۵ شعله و ۶ شعله بودن گاز

با استقبال خوبی رو به رو شده‌اند؛ اما توجه داشته باشید که کاربری از این نمونه گازها به متصل بودن برق ساختمان بستگی دارد، یعنی ممکن است در یک شبی که شما مهمانی دارید برق‌ها رفته و کار آشپزی شما نیمه کاره بماند.
راهنمای خرید گاز رومیزی
اگر شما توان خرید گاز فردار را ندارید، از طرفی خانواده کم جمعیتی هستید به شما پیشنهاد می‌دهیم اجاق‌گاز رومیزی بخرید؛ زیرا قیمت گاز صفحه ای تقریباً برابر با قیمت اجاق‌گاز طرح فر است.

همچنین به صورت گاز یک شعله تا چند شعله در بازار وجود دارد. البته توجه داشته باشید که گازهای صفحه ای توان اجاق گازهای معمولی را ندارند و با گذاشتن قابلمه های بزرگ و سنگین و بر روی این نوع گازهای رومیزی ممکن است صفحه گاز شکسته شود‌.
راهنمای خرید اجاق گاز ایستاده
در خرید گازهای ایستاده توجه داشته باشید که این مدل گازها به دو صورت فردار و بدون فر هستند. این نمونه اجاق گازها نسبت به گازهای صفحه ای وزن و حجم بیشتری دارند. در اجاق‌گاز طرح فر از فضای پایین گاز می‌توان به عنوان یک کابینت برای چیدن برخی ظروف آشپزخانه استفاده کرد. تمامی این اجاق ها گازی هستند و تحمل پخت غذاهای زیاد با حجم زیاد را دارند.
بهترین مارک اجاق گاز
این روزها بیشتر تازه‌عروس‌ها و حتی خانم‌های باسلیقه به دنبال پاسخ این سؤال هستند که اجاق گاز خوب چی بخرم؟ در جواب باید گفت ارزان ترین اجاق‌گاز فردار از قیمت اجاق گاز طرح فر بالاتر خواهد بود. پس اگر بودجه مناسبی برای خرید گاز دارید شما می‌توانید با خرید اجاق گازهای رومیزی ۶ شعله جلوه خاصی را به آشپزخانه خود بدهید، همچنین با کار گذاشتن فر توکار شرایط و فضای مدرن تری را در منزل خود به وجود آورید.
سخن پایانی
اگر چه داشتن فر در فضای هر آشپزخانه‌ای می‌تواند نقش پر رنگی داشته باشد؛ اما در انتخاب گازهای متنوعی مانند گاز شیشه‌ای، گاز استیل، گاز شیشه استیل، گاز سر چدن و غیره. بهتر است این کار را با حساست بالایی انجام دهید.

بنابراین ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و فروشگاه معتبر را در این زمینه به شما معرفی کرده‌ایم. پس شما به راحتی می‌توانید میان طیف گسترده‌ای از اجاق های زیبا گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. ضمن اینکه شما بر اساس موقعیت مکانی خود، امتیازبندی تعلق گرفته به مراکز فروش و برند موردنظر خود خرید خوبی از برندهای مختلف خواهید داشت.

جستجو در گاز

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>