برندهای برتر شال و روسری

شال و روسری علاوه بر اینکه یک پوشش برای خانم‌ها می‌باشد، از جمله ابزارهای مهم برای مد نیز به شمار می‌آید. شال یا روسری ویژه و خاص تأثیر زیادی روی زیباتر دیده شدن شما دارد. از این رو اگر به دنبال بهترین مراکز برای خرید این اکسسوری زیبا هستید می‌توانید در این بخش ما را همراهی کنید. چرا که ما در این بخش از برند آنالیز شما را با این نوع پوشش بیشتر آشنا می‌کنیم. همچنین با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین مرکز برای خرید شال و روسری را متناسب با خدمات، تنوع محصولات، امتیازات و موقعیت مکانی که دارد، انتخاب کنید.

خرید شال و روسری مناسب

انتخاب روسری و شال مناسب تأثیر بسیاری روی شیک پوشی خانم‌ها دارد. شال‌ها و روسری‌ها علاوه بر اینکه پوشش کامل‌کننده مانتو، پیراهن و کت هستند، در صورتی که به درستی استفاده شوند، موجب دگرگون کردن استایل خانم‌ها خواهند شد. بنابراین برای ست کردن یک مانتو و یا یک کت باید از مدل خاصی از روسری و شال  استفاده کرد. در صورتی که بین لباس و شال یا روسری تناسبی وجود نداشته باشد، ممکن است استایل افراد به اندازه کافی زیبا جلوه نکند. با این حال می‌توان گفت یکی از دغدغه‌های مهمی که خانم‌ها پس از خرید مانتو و کت دارند، انتخاب شال یا روسری مناسب می‌باشد که با لباس آن‌ها هماهنگ باشد. همچنین شال یا روسری انتخاب شده باید با فرم صورت هماهنگ باشد.

فروش شال و روسری

در کشور ما یکی از پوشش‌های مهمی که خانم‌ها در زمان انتخاب آن وسواس زیادی به خرج می‌دهند، انتخاب شال یا روسری می‌باشد. از بزرگترین برندهای روسری و شال می‌توان به برند دیور، باربری، فندی و غیره اشاره کرد که سالانه طراحی روسری و شال را به همراه کالکشن های خود انجام می‌دهند. از جمله پرفروش ترین برندهای شال و روسری در بازار ایران نیز می‌توان برندهایی مانند میس اسمارت، ویو، زیبو، لاویتا، قلم‌ فلزی و سرژه را نام برد.

انواع روسری یا شال

به پارچه‌های مستطیلی شکل شال گفته می‌شود و روسری‌ها پارچه‌های مربعی شکل هستند. این نوع پوشش با در نظر گرفتن سایز، جنس و فصل در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. به طوری کلی روسری ها و شال ها دارای دو نوع ساده و طرح دار هستند. با این حال می‌توان به همراه لباس های طرح دار و شلوغ از شال یا روسری ساده استفاده کرد. در این میان بهتر است شال و روسری‌هایی را که طرح دار هستند بالباس‌های ساده و بدون طرح ست کرد.

تناسب شال و روسری

هر خانمی با در نظر گرفتن معیارهایی که در نظر دارد، انتخاب شال و روسری را انجام می‌دهد. یکی از این معیارهای مهم تناسب آن می‌باشد. به گونه‌ای که تمامی افراد در زمان انتخاب کردن روسری و شال مناسب به آن دقت می‌کنند. بنابراین در صورتی که روسری و شال برای پوشش یا با هدف تزئینی استفاده شود، لازم است که با استایل فرد هماهنگ بوده یا دارای هارمونی باشد.

جنس روسری و شال

یکی دیگر از معیارهای مهمی که برای انتخاب شال یا روسری به آن دقت می‌شود، جنس این اکسسوری ها می‌باشد. انواع روسری ها و شال ها با توجه به جنس پارچه در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. چرا که امروزه جنس روسری و شال از تنوع بالایی برخوردار بوده و با در نظر گرفتن فصل و محیط استفاده می‌توان جنس مورد نظر خود را انتخاب کرد. برای مثال برای استفاده روزمره در فصل‌های بهار و تابستان شال های نخی مناسب هستند. همچنین برای مهمانی‌ها و مجالس رسمی بهتر است که از شال یا روسری ابریشمی، ساتن، توری و حریر استفاده کرد.

سایز شال و انواع روسری

یکی دیگر از معیارهای مهم برای دسته‌بندی انواع شال و یا روسری که به آن دقت می‌شود، توجه به سایز آن است. اخیراً شال و روسری‌هایی که دارای قواره بزرگی هستند با استقبال بسیار خوبی روبرو شده‌اند. اما هنوز تولید کارهای قواره های کوچکتر ادامه دارد. ضمن اینکه از سایزهای کوچکتر می‌توان برای دستمال گردن یا اکسسوری کیف استفاده کرد.

سخن پایانی

پس از آشنایی با انواع شال و روسری و معیارهای مهم برای انتخاب آن‌ها، ما در این بخش از برند آنالیز به معرفی 10 برند برتر و فروشگاه مورد اعتماد پرداخته‌ایم تا شما بتوانید انتخاب مناسبی از میان آن‌ها داشته باشید و برای خرید شال یا روسری شیک و باکیفیت به صورت حضوری یا اینترنتی به این مراکز مراجعه کنید.

جستجو در شال و روسری

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>