برندهای برتر گیرنده و پخش کننده

این روزها گیرنده و پخش کننده برنامه های تلویزیونی لذت بیشتری را در تماشای فیلم و سریال های مختلف ایجاد کرده‌اند. حال اگر شما هم قصد دارید تا با استفاده از این گیرنده ها تصویر باکیفیت‌تری داشته باشید، لازم است اطلاعات مفیدی در این خصوص به دست آورید. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم در این بخش از مقالات برند آنالیز ما را همراهی کنید؛ زیرا ما قصد داریم در این متن بیشتر در مورد انواع گیرنده ها و پخش کننده های تلویزیونی صحبت کنیم‌.

سپس در پایان متن با معرفی ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر در زمینه فروش انواع این گیرنده ها سعی کرده‌ایم شما را در انتخاب بهترین گیرنده های تلویزیون یاری کنیم. البته توجه داشته باشید که این مراکز بر اساس مناطق مختلف، خدمات فروش اینترنتی، تنوع محصولات و امتیازات مختلف مورد بررسی قرار گرفته‌اند، بنابراین شما به راحتی می‌توانید برند مورد نظرتان را در کمترین زمان به دست آورید.

گیرنده و پخش کننده چیست؟

قطعاً در تماشای برنامه های تلویزیونی، کیفیت تصویر می‌تواند جذابیت زیادی را در پخش نمایش‌های مختلف ایجاد کند. در واقع زمانی شما می‌توانید بالاترین کیفیت را در تصاویر ایجاد شده تماشا کنید که تصویرهای تلویزیونی توسط دستگاه گیرنده و پخش کننده دیجیتال به دور از هر گونه آنتن های هوایی ایجاد شود. این نوع دستگاه‌ها در هر گونه شرایط جوی نامساعد می‌توانند تصاویر صاف و شفافی را پخش نمایند. از طرفی دیگر انواع گیرنده ها مانند یک گیرنده بلوتوث ماشین و یا گیرنده بلوتوثی موزیک می‌توانند صدای فوق‌العاده‌ای را در اختیار شما قرار دهند‌.

چگونگی عملکرد گیرنده دیجیتال

دستگاه پخش کننده که ستاپ باکس یا همان Set Top Box نیز گفته می‌شوند، نمونه مدرنی از گیرنده های تلویزیون می‌باشد. در حقیقت این دستگاه جهت دریافت کانال های دیجیتالی یا همان سیگنال های تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک گیرنده و پخش کننده به راحتی می‌تواند کدهای دیجیتالی را توسط گیرنده های خود از منابع فرستنده در فاصله‌های دور دریافت کند، سپس کدهای دریافتی را به کدهای آنالوگی یا همان نمایشی تبدیل کند. در نتیجه این امکان به وجود می‌آید تا شما تصاویر باکیفیتی را در صفحه نمایشگر تلویزیون خود مشاهده نمایید.

مزیت گیرنده های تلویزیونی

دقت کنید که شما با استفاده از یک دستگاه پخش کننده تلویزیون می‌توانید از نصب آنتن های هوایی بی‌نیاز شوید، این نوع گیرنده ها در هر شرایط و هر مکانی صدا و تصاویر دریافتی را با کیفیت عالی پخش می‌کند. همچنین شما می‌توانید ضمن داشتن شبکه‌های سراسری به برخی کانال های بیشتر دسترسی پیدا کنید. نکته مهم اینکه نسل جدید تلویزیون‌ها مجهز به گیرنده های دیجیتال هستند که این ویژگی می‌تواند مزیت‌های زیادی را برای شما به وجود آورد، البته خرید گیرنده های تلویزیونی به طور جداگانه می‌تواند صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های شما ایجاد کند.

انواع گیرنده و پخش کننده

در دنیای دیجیتال به پخش کننده های دیجیتال DVB گفته می‌شود، البته این سری از دستگاه‌ها نمونه‌های بسیار متنوعی دارند. جالب است بدانید که برنامه های دیجیتالی در شهرهای کشورمان توسط سیستم DVB T قابل پخش هستند. البته امروزه نوع پیشرفته‌تری با نام DVB T2 قابلیت پخش برنامه های دیجیتالی را مهیا کرده است.

جدیدترین پخش کننده های خانگی

یکی از وسیله‌هایی که امروزه مهمان بیشتر خانه‌ها شده است گیرنده‌های دیجیتالی یا همان دی وی دی پلیر می‌باشد.‌ در واقع این نوع دستگاه های DVD با متصل شدن به USB می‌توانند هر نوع فیلم، بازی و موسیقی های دل‌نشین را برای شما با صدا و تصویر بسیار فوق‌العاده پخش می‌کند.

خرید دستگاه دی وی دی پیلر

اگر به دنبال یک دستگاه گیرنده و پخش کننده دی وی دی و یا گیرنده بلوتوث صدا با کیفیت عالی هستید قطعاً انواع دستگاه های دی وی دی پیلر جدای از برند و شرکت تولیدکننده می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد‌. امروزه بهترین فرستنده بلوتوث با برندهای خارجی مانند گیرنده های سونی، پخش کننده های سامسونگ، ال جی و غیره معرفی شده‌اند‌. در صورتی که شما می‌توانید در بین گیرنده های بلوتوث صدا، همچنین گیرنده دیجیتال و پخش کننده های ایرانی نیز برندهای مشهوری را انتخاب کنید.

سخن پایانی

با وجود آنچه گفته شد در می یابیم که گیرنده ها و پخش کننده‌های تلویزیونی انواع مختلفی دارند. پس اگر شما به دنبال یک گیرنده و پخش کننده ایده آل با قابلیت‌های فراوان و مدرن هستید، قطعاً نیاز به شناخت فروشگاه‌های بزرگ و شرکت‌های معتبر دارید. از این رو ما در این بخش از وب سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم ۱۰ برند برتر و مرکز فروش معتبر در این زمینه را به شما معرفی کنیم. بنابراین شما با شناخت و بررسی این ۱۰ مرکز برتر می‌توانید بهترین انتخاب را در بین طیف گسترده‌ای از گیرنده ها و پخش کننده‌های متنوع داشته باشید.

 

جستجو در گیرنده و پخش کننده

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>