برندهای برتر کراتینه مو

کراتینه مو یک روش مناسب برای لخت کردن و صاف شدن مو است. شما با کمک مواد کراتینه که نوعی مواد طبیعی می‌باشد به راحتی می‌توانید از استفاده مداوم دستگاه‌های صاف کننده مو مانند اتو مو، سشوار و غیره نجات پیدا کنید.به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز در مورد انواع ماده کراتینه و نوع عملکرد آن صحبت کنیم. ضمن اینکه در ادامه ۱۰ برند برتر از معتبرترین مراکز زیبایی و آرایشگاه فعال در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی خدمات، موقعیت مکانی و امتیازهای هر مرکز بهترین گزینه را برای دریافت خدمات تخصصی در این زمینه انتخاب نمایید.‌

کراتینه مو چیست؟

کراتینه کردن یک روش مدرن است که جهت تقویت مو و صاف کردن تارهای مو به کار می‌رود. این روش به دلیل داشتن مواد مخصوص باعث می‌شود تا سلول‌های مو به خوبی تغذیه شوند.

پس اگر شما از داشتن موهای مجعد و خشک رنج می‌برید از طریق کراتینه کردن مو می‌توانید درخشندگی و زیبایی فوق‌العاده‌ای را به موهای خود ببخشید. اما باید دید کراتین چیست و چه کاربردی می‌تواند داشته باشد؟

ضرورت کراتینه کردن مو

کراتین ها مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده تارهای مو هستند که بیش از 80 درصد از ساختار و زیبایی مو را تشکیل می‌دهند؛ اما از آنجایی که امروزه استفاده از دستگاه‌هایی مانند اتو مو، سشوار و مواد صاف کننده‌ای مثل گلت رواج پیدا کرده است. بنابراین همیشه کراتین مو در حال تخریب شدن است به همین دلیل کراتینه کردن مو به عنوان یکی از روش‌های مدرن توانسته راهگشای این مشکل باشد.‌

در حقیقت مواد کراتینه مو به راحتی با کمترین عوارض می‌تواند آسیب دیدگی، خشک بودن و در هم ریختگی مو را برطرف کند.

خوب است بدانید که کراتینه کردن مو می‌تواند رطوبت مو را افزایش دهد از این رو موها همیشه حالت نرمی دارند و صاف‌تر از همیشه خواهند بود. پس اگر موهای شما بر اثر مصرف بیش از اندازه سشوار، اتو مو، مواد شیمیایی، رنگ و دکلره مو کراتین خود را از دست بدهد قطعاً دچار آسیب‌های جبران ناپذیری خواهد شد.

اهمیت کراتین تا اندازه‌ای است که آرایشگران باید در زمان رنگ و دکلره مو از مواد کراتینه استفاده کنند.

کراتین درمانی مو

خوب است بدانید که اکثر آرایشگران اجرای کراتینه را بهترین روش برای درمان موهای آسیب دیده می‌دانند؛ اما این که کراتینه کردن مو در چه زمانی و چند بار در سال باید انجام شود بسته به نوع موها، نحوه نگهداری از موهای کراتینه شده شما و همچنین جنس آن‌ها دارد.

اگر چه مواد کراتینه نوعی ماده تقویت کننده مو است ولی کاربرد کراتینه مو با توجه به شرایط فرد باید انجام شود؛ چرا که استفاده از دستگاه‌های حرارتی نظیر سشوار و بیگودی، همچنین شنا کردن، زیاد حمام کردن و شستن موها با شامپوهای قوی می‌تواند در زمان کوتاهی ماده کراتین را از بین ببرد.

کراتینه حرفه ای مو

در انجام این روش کراتینه آرایشگر سعی می‌کند تا با قوی‌ترین مواد کراتینه نیز پیوندهای پیچیده مو را کاملاً بشکند و باعث صافی و لخت شدن مو شود. دقت کنید که ماندگاری کراتین ممکن است با توجه به جنس مو بین 2 تا 5 ماه باشد.

بهترین مارک کراتین موها

امروزه محصولات مختلفی مانند:

  • شامپو کراتینه
  • نرم کننده کراتینه
  • ماسک مخصوص کراتینه و…

حاوی مقادیر قابل توجهی کراتین هستند. به همین دلیل استفاده مداوم از برندهای معتبر می‌تواند موجب کراتینه شدن و پروتئین سازی در موهای شما شود. در واقع مصرف موادی که در ترکیبات آن‌ها کراتین وجود دارد می‌تواند سبب شکستگی پیوندهای مو شود و یک حالت صافی و درخشندگی در موهای شما به وجود آورد.‌

آیا کراتین برای مو ضرر دارد؟

در بیشتر مواقع افراد به دنبال شناخت عوارض کراتینه هستند. در پاسخ این افراد باید گفت در روش کراتینه کردن مو اگر تنها مواد کراتین به کار رود هیچ عوارضی موهای شما را تهدید نخواهد کرد؛ ولی اگر در مواد کراتینه مقدار حتی ناچیزی فرمالدهید به کار رفته باشد قطعاً عوارضی گریبان گیر موهای شما خواهد شد.‌

سخن پایانی

اگر به دنبال یک راهکار مناسب برای از بین بردن فر موهای خود هستید قطعاً کراتینه موها می‌تواند راهکار کاملاً مطمئنی برای شما باشد. در حقیقت این روش می‌تواند مانع از خشک شدن و وز بودن موهایتان شود؛ ولی توجه داشته باشید که کراتینه کردن به همین سادگی نیست بلکه یک آرایشگر ماهر باید با شناخت جنس و نوع موهایتان بهترین مواد کراتینه را برای شما به کار ببرید.

از طرفی لازم است تا کراتینه با مناسب‌ترین روش به طور یکنواخت روی کل سطح مو خصوصاً قسمت ریشه‌ها استفاده شود تا بتواند بیشترین کاربرد را برای شما داشته باشد. بر همین اساس انتخاب یک سالن آرایشی باتجربه و معروف کار ساده‌ای نیست.

بنابراین ما در وب‌سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم تا با استفاده از معتبرترین برندهای کشور نیز ۱۰ برند برتر از خوش‌نام‌ترین مراکز زیبایی در این زمینه را به شما معرفی کنیم. از این رو شما در کمترین زمان می‌توانید متناسب با مناطق مختلف و امتیازبندی این برندها معتبرترین سالن فعال در زمینه کراتین مو را بشناسید و برای دریافت خدمات مو حرفه ای مراجعه نمایید.

 

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در کراتینه مو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز7
سالن زیبایی مروارید
سالن زیبایی مروارید

تهران، خیابان پیروزی، مقابل مترو نیروهوایی، مجتمع...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید
  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>