برندهای برتر فر موقت و دائم

‌داشتن موهایی با فر موقت و دائم تقریباً یکی از خواسته‌هایی است که برخی از خانم‌ها و حتی آقایان به سمت آن کشیده شده‌اند. امروزه موهایی که دارای موج‌های خوشگلی هستند حسابی می‌توانند با انجام شینیون مو زیبایی فوق‌العاده‌ای را در شما به وجود آورند.اما متأسفانه فر کردن مو به طور موقت یا دائم کلی هزینه‌بر، وقت‌گیر و حوصله بر خواهد بود. بر همین اساس ما سعی کرده‌ایم در این مطلب یکی از روش‌های فر کردن مو را آموزش دهیم.

ضمن اینکه در پایان متن ۱۰ برند برتر از بهترین سالن‌های آرایشی فعال در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید در کمترین زمان و با بررسی خدمات مو و امتیازهای هر یک از این مراکز زیبایی  و آرایشگاه بهترین گزینه را برای مراجعه انتخاب نموده و زیباترین موی فر را داشته باشید.

آموزش فر موقت و دائم

برای انجام هر نوع فر کردن مو اعم از فر موقت یا فر دائم بهتر است ابتدا موهای خود را با شامپوهای مخصوصی حسابی شسته و خشک کنید. سپس موهایتان را به دسته‌های کوچکی تقسیم بندی کرده و با آبپاش هر دسته را کمی مرطوب کنید.

اگر خواستید تا فر موقت را انجام دهید حالا در این مرحله موها را کاملاً به موس آغشته نمایید و در نهایت سعی کنید با مهارت زیاد موها را به دور یک کش یا سنجاق بپیچانید.

برای بهتر فر شدن موها توسط سشوار به قسمت پیچیده شده حرارت دهید این کار را چندین بار انجام دهید. حتی اگر عجله‌ای برای باز کردن موهای خود ندارید بهتر است ۲۴ ساعت موهای فر خورده را به همان حالت اولیه نگه دارید.

درنهایت شما صاحب موهایی فرفری و کاملاً زیبا خواهید شد؛ ولی اگر می‌خواهید تا موهای خود را به صورت دائم فر کنید لازم است تا توسط یک آرایشگر ماهر این کار را با استفاده از برخی مواد شیمیایی انجام‌ دهید.

فر کردن موی دائم

برای اینکه بتوانید از فر بودن دائم موهای خود لذت ببرید  بهتر است ابتدا موهای خود را شسته و تقسیم بندی کنید. سپس مواد فرکه شبیه رنگ مو است را به طرز اصولی به هر دسته از موها بزنید توجه داشته باشید که این مواد به ریشه مو برخورد نکند.

در مرحله بعدی نوک موها را درون کاغذ پرمننات بگذارید با حوصله تمام موهای تقسیم بندی شده را به صورت بیگودی بپیچانید.

چنانچه تماشا کردید که موهای شما حالت S لاتین به خود گرفته است مطمئن باشید که کار خود را به خوبی انجام داده‌اید. بعد از گذشت چند ساعت موهای را خوب آبکشی کنید. در اینجا شما به مدت چندین ماه موهای فر خورده‌ای خواهید داشت‌.

جدیدترین روش فر موقت و دائم

با توجه به استقبال زیادی که امروزه از مدل موهای فر موقت و دائم صورت گرفته است. بنابراین شما می‌توانید با داشتن برخی وسایل حرارتی موهای لخت و صاف خود را به مدت چند روز به حالت فر درآورید.‌ در واقع فر کردن می‌تواند حجم زیادی را در موهایتان ایجاد کند و باعث زیبایی هر بیشتر چهره شما شود‌.

فراموش نکنید که همیشه فر موقت با حمام رفتن از بین خواهد رفت در صورتی که فر دائم چون توسط برخی مواد شیمیایی انجام می‌شود قطعاً ماه‌ها حالت فر بودن خود را ماه‌ها حفظ  می‌کند.

پس در ادامه چند ابزار حرارتی برای فر کردن موقت مو را به شما معرفی می‌کنیم.

  • بیگودی های الکتریکی
  • اتوی مو
  • دیسپانسر سشوار
  • بابلیس

سخن پایانی

چنانچه قصد دارید با انجام فر موقت و دائم چهره زیباتری داشته باشید به شما توصیه می‌کنیم از روش‌های سالم فر موقت استفاده کنید؛ چرا که برخی از آرایشگران برای انجام فر دائم از موادی استفاده می‌کنند که عملکرد شیمیایی بالایی دارد و به طور کلی ساختار مو را تغییر می‌دهد. در نتیجه فرد پس از مدتی دچار ریزش مو، خشکی و بسیاری عوارض دیگر خواهد شد.

بر همین اساس ما به شما توصیه می‌کنیم اگر تمایل به انجام فر موقت و دائم را دارید حتماً به سراغ آرایشگرانی بروید که این کار را با مهارت کافی انجام می‌دهند. از این رو ما در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز سعی کرده‌ایم ۱۰ برند برتر از حرفه‌ای‌ترین مراکز زیبایی در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

تا شما با اطمینان کامل سلامت و زیبایی موهای خود را به بهترین آرایشگران باتجربه بسپارید. البته فراموش نکنید که این سالن‌ها متناسب با مناطق مختلف و امتیاز کسب شده از طرف کاربران دسته بندی شده‌اند تا شما به راحتی بتوانید معتبرترین و نزدیک ترین سالن آرایشی خود را پیدا کنید.

 

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در فر موقت و دائم

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>