برندهای برتر لیفت مژه

این روزها برای اینکه خانم‌ها بتوانند مژه‌های خود را رو به بالا برده و به آن‌ها فرم زیبایی دهند، از روش‌های مختلفی مانند لیفت مژه، کاشت‌ مژه و لمینت مژه استفاده می‌کنند. اگر شما نیز می‌خواهید در مورد لیفت کردن مژه بیشتر بدانید و قصد دارید با انجام این روش چشمانی زیبا، شاداب و خوش‌حالت داشته باشید، ما در این بخش از برند آنالیز قصد داریم شما را با این کار و قیمت آن و میزان ماندگاری‌اش آشنا کنیم.

همچنین نحوه انجام لیفت مژه در آرایشگاه توسط مژه کاران را بررسی خواهیم کرد تا شما در مورد این روش زیبایی مژه‌ها اطلاعات کافی را به دست آورید. ضمن اینکه در انتهای این بخش 10 برند برتر و مرکز تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با بررسی هر یک از مراکز زیبایی و آرایشگاه بهترین گزینه را برای انجام خدمات مژه انتخاب نمایید.

لیفت مژه چیست؟

امروزه می‌توان از روش‌های بسیار زیادی برای داشتن مژه‌های زیبا استفاده کرد. لیفت کردن مژه یک روش جدید و بسیار خوب برای تغییر چهره به ویژه مژه‌ها می‌باشد که به آن لمینت مژه نیز گفته می‌شود. این روش را می‌توان بر روی هر نوع مژه‌ای پیاده‌سازی کرد و برای انجام آن به هیچ‌گونه آمادگی قبلی نیاز نیست. لیفت مژه و لمینت مژه هر دو برای بالا کشیدن مژه‌ها به‌کاربرده می‌شوند که به مژه‌ها حالتی زیبا و فر مانند خواهند داد. اما لازم است بدانید در لمینت مژه روکش‌هایی از نوع کراتین یا ژلاتین استفاده می‌شوند که مانند ریمل موجب ضخیم‌تر شدن و مشکی‌تر شدن مژه‌ها خواهند شد.

لیفت کردن مژه در آرایشگاه

برای انجام این کار در آرایشگاه، متخصص پیش از شروع کار از مراجعه‌کنندگان در مورد علایق و عادت آرایشی آن‌ها در زمینه آرایش مژه سؤالات مختلفی را خواهد پرسید. بنابراین متخصصان با کمک این پرسش‌ها در مورد اندازه فر مژه و همچنین ابزارهای مناسبی که باید برای لیفت مژه انتخاب کنند، اطلاعات کافی را به دست می‌آورند.

پس از آن متخصص، مژه‌ها را از مواد آرایشی پاک کرده و مژه‌های پلک پایین و پلک بالا را از یکدیگر جدا خواهد کرد. در مرحله بعدی با استفاده از یک لایه سیلیکونی و با چسب مخصوص بر روی مژه‌ها یک لایه زده و آن را به پوست پشت چشم می‌چسباند.

سپس مژه‌ها به همان حالتی که فرد علاقه دارد کشیده می‌شوند و از یک لوسیون مخصوص برای نرم کردن مژه‌ها استفاده خواهد شد. بعد از آن در صورتی که فرد علاقه داشته باشد، رنگ مژه‌های او را نیز تغییر خواهد داد و مژه‌ها با کمک رنگدانه های مخصوص رنگ می‌شوند.‌

از آن پس، نوبت به استفاده از روغن مخصوص برای حالت دار کردن مژه‌ها، سفت شدن و شکل گرفتن آن‌ها می‌رسد و در آخر نیز یک لوسیون مغذی به روی مژه‌ها زده می‌شود که کمک می‌کند مژه‌ها همیشه مرتب باشند و از خشکی دور بمانند.

ماندگاری لیفت مژه

با توجه به نوع مژه‌های هر فرد میزان ماندگاری لیفت روی مژه بر روی چشمان هر فردی متفاوت خواهد بود. اما معمولاً این روش ۶ تا ۸ هفته دوام دارد و بعد از گذشت این مدت زمان در صورت علاقه‌مندی دوباره لیفت مژه‌ها انجام می‌شود.

قیمت لیفت و فر کردن مژه

برای اینکه فر کردن مژه‌ها به روش لیفت نتیجه‌ای مطلوب داشته باشد، بهتر است که این روش زیبایی چشم‌ها و مژه‌ها زیر نظر آرایشگاه و افراد متخصص در این زمینه انجام شود. با توجه به مواد به‌کاربرده شده در این روش و همچنین با در نظر گرفتن آرایشگاه و منطقه‌ای که آرایشگاه در آن واقع شده است، می‌توان گفت که لیفت کردن ‌مژه با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود.

سخن پایانی

برخی از افراد با توجه به قیمت لیفت و لمینت مژه در کلینیک‌ها این هزینه را با قیمت‌های پک لیفت و فر کردن مژه مقایسه کرده و از این رو ممکن است خودشان در منزل برای انجام این کار اقدام کنند. اما خوب است بدانید انجام لیفت روی مژه یک کار تخصصی است و بهتر است توسط بهترین مژه کار انجام شود. بنابراین ‌ما در این بخش از برند آنالایز شما را با ۱۰ برند برتر و مرکز حرفه‌ای در زمینه لیفت مژه آشنا می‌کنیم.

این مراکز، انجام لیفت مژه را به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌دهند و شما با مطالعه مشخصات هر یک از این برندها می‌توانید یکی را برای انجام لیفت بر روی مژه‌های خود انتخاب کنید و می‌توانید با در نظر گرفتن خدماتی که توسط این مراکز ارائه می‌شود و همچنین با توجه به موقعیت مکانی که دارید، بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در لیفت مژه

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

5
مهرناز فیاضی
مهرناز فیاضی

تهران، فرمانیه شرقی، روبروی بیمارستان فرمانیه،...

مشخصات و اطلاعات تماس اولین امتیاز را برای این برند ثبت کنید

  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>