برندهای برتر پرنده ها

پرنده ها تنوع زیادی دارند و هر کدام دارای ویژگی‌های متفاوتی می‌باشند؛ اما در بین آن‌ها پرندگان زیبایی وجود دارد که اغلب از آن‌ها به عنوان پرندگان خانگی یاد می‌شود، معمولاً آن‌ها صحبت می‌کنند و رفتارهای عاطفی زیادی را از خود نشان می‌دهند.البته این دسته از حیوانات مشخصه‌های زیاد دیگری دارند که ما سعی کرده‌ایم در این بخش از وب‌سایت برند آنالیز در مورد برخی از آن‌ها صحبت کنیم. ضمن اینکه در ادامه ۱۰ برند برتر و مرکز معتبر را در زمینه پرورش و مراقبت از پرندگان، فروش انواع پرنده و لوازم نگهداری و غذای آن‌ها به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی این مراکز را با توجه به نوع خدمات، تنوع محصولات، امتیازبندی آن‌ها و دیگر موارد مدنظرتان بررسی کرده و بهترین گزینه را برای مراجعه انتخاب نمایید.

پرنده های خانگی

بسیاری از پرندگانی که در طبیعت زندگی می‌کنند در حقیقت می‌توانند به عنوان یک پرنده خانگی در یک فضای بسته نگهداری شوند. البته زمانی که شما پرنده مورد علاقه خود را انتخاب کردید لازم است تا در اسرع وقت آن را به یک دامپزشک ببرید، همچنین آزمایش‌های مربوط به پرندگان را انجام دهید تا از سلامت جسمی و روحی آن‌ها مطمئن شوید‌. شاید با شنیدن سلامت روحی پرندگان کمی تعجب کنید؛ ولی در حقیقت بسیاری از پرندگان مانند انواع طوطی دچار افسردگی می‌شوند بنابراین بعد از مدتی ممکن است شروع به پرکنی کنند و در نهایت از بین بروند. پس جهت نگهداری پرندگان خانگی در منزل خود حتماً توصیه‌های یک دامپزشک را جدی بگیرید، همچنین سعی کنید متناسب با شرایط زندگی پرنده در محیط طبیعی از او مراقبت کنید.

زیباترین پرندگان خانگی

اگر قصد دارید تا نمونه‌ای از پرنده های خانگی را تهیه کنید. بهتر است در لیست خرید پرندگان خود چندین نمونه‌ی زیبا را در نظر داشته باشید. از جمله این پرندگان عبارت‌اند از:

طوطی پاراکت یا همان طوطی کوچک دم دراز

این پرنده جزو محبوب ترین پرندگانی است که طرفداران زیادی دارد. تا به حال هزاران نژاد از این نوع موجود زنده دیده شده است که معمولاً رابطه خوبی با مرغ عشق دارند‌. غذای پاراکیت ها اغلب دانه‌ها و دسته‌ای از گیاهان مانند هویج و کلم بروکلی است، این نوع پرندگان نگهداری آسانی دارند؛ ولی همیشه سعی کنید یک کاسه آب تازه در قفس این طوطی قرار دهید.

عروس هلندی

یکی دیگر از پرنده های محبوب که شاید بارها آن‌ها را در انواع پرندگان با عکس و اسم دیده باشید عروس هلندی است‌. این نوع از پرندگان به خوبی صحبت می‌کنند و معمولاً غذای آن‌ها هویج و بروکلی است. خوب است بدانید که در آموزش پرندگان به کودکان به این پرونده طوطی مینیاتوری گفته می‌شود‌.

نگهداری از قناری

شاید بارها شما در برخی از خانه‌ها یک قنادی در قفس دیده باشید‌. معمولاً این نوع پرندگان آهنگ زیبایی دارند، جیک جیک پرنده ها برای هر فردی لذت بخش است. البته آهنگ برای پرنده ها یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید که متأسفانه تمامی آن‌ها از این نعمت برخوردار نیستند‌. غذای قناری اغلب سیب زمینی پخته به همراه برخی سبزیجات مانند اسفناج است‌، قناری‌های دارای نژادهای دیگری نظیر هرز رولر نیز هستند. چنانچه قصد دارید از این حیوان نگهداری کنید باید در فضای اطراف قنادی سیگار نکشید، همچنین موادی مانند تفلون در قفس او نگذارید. همیشه به یاد داشته باشید که از دادن میوه‌های شیرین به این پرنده های زیبا خودداری کنید.‌

طوطی خورشیدی

زیباترین پرنده‌ای که می‌توانید در محیط زندگی خود داشته باشید طوطی خورشیدی است. این گونه از پرندگان در هر اندازه و رنگی وجود دارند، معمولاً هوش بالایی داشته و زیاد سر و صدا می‌کنند؛ ولی تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند صحبت کنند.‌ همیشه مراقب این پرنده باشید؛ چون اگر عصبانی شود قطعاً شما را گاز خواهد گرفت. غذای طوطی‌های خورشیدی اغلب چغندر و سبزیجات دیگری مانند نخود سبز است.

مراقبت از کاسکو

پرحرف‌ترین پرنده‌ای که تا به حال شناسایی شده است کاسکو می‌باشد. تحقیق در مورد پرندگان خانگی ثابت کرده است که دایره لغات این نوع طوطی‌ها بسیار زیاد است. معمولاً در بین عکس انواع پرنده های زیبا شاید عکس یک کاسکو را دیده باشید، آن‌ها علاقه زیادی به بازی پازل دارند. شاید برایتان پیش آمده باشد که این پرندگان چی میخورند؟ طوطی کاسکو معمولاً از توت و غذای آماده تغذیه می‌کند؛ اما هیچ‌گاه از خوردن تخمه آفتابگردان سیر نمی‌شوند‌.

طوطی آمازون

پرنده دیگری که شباهت زیادی به کاسکوها دارند طوطی آمازون است. این پرنده به خوبی صحبت می‌کند و بسیار به صاحبش ابزار علاقه نشان می‌دهد‌، به همین دلیل افراد زیادی علاقه‌مند به نگهداری طوطی آمازون هستند.

طوطی پروتلت

این نوع پرنده معمولاً جثه ریزی نسبت به کاسکو و طوطی آمازون دارد؛ ولی توانایی اجرای دلقک‌بازی‌های زیادی را خواهد داشت.‌ مثلاً دور خودش می‌چرخد و یا اینکه تنها روی یک انگشت پا راه می‌رود‌. اغلب فروشندگان به آن‌ها پرنده جیبی می‌گویند، به همین دلیل برای نگهداری در آپارتمان‌ها گزینه مناسبی هستند، فقط سعی کنید به آن‌ها سیب و پرتقال ندهید.‌

سخن پایانی

باید گفت هر پرنده‌ای مثل انسان شخصیت منحصربه‌فردی دارد و عموماً خوراک و شرایط نگهداری آن‌ها متفاوت است. بر همین اساس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم محبوب ترین پرنده خود را تنها از مراکز معتبر تهیه کنید. ضمن اینکه اگر در خانه پرنده‌ای دارید و به دنبال بهترین مراکز برای درمان ناهنجاری‌ها و یا کنترل رشد و مراقبت از او هستید یا اینکه می‌خواهید غذا و لوازم نگهداری موردنیازتان را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید با ما در این بخش همراه شوید. زیرا ما در این بخش از برند آنالیز ۱۰ برند برتر و مرکز و فروشگاه مورد اعتماد در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید متناسب با شرایط خود و امتیازبندی هر کدام از این برندها خدمات و محصولات مورد نیاز خود را از مرکز مورد نظر دریافت کنید.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در پرنده ها

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
فروشگاه دانه سرا

تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس،...

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)

2
بیمارستان دامپزشکی ایران زمین

كرج، مهرویلا ،بعد از خیابان عطار،خیابان...

مشخصات و اطلاعات تماس
1 ( 1 رای)

 • <<
 • <
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • >
 • >>