برندهای برتر واردات و صادرات پوشاک

برای آشنایی با واردات و صادرات پوشاک با ما همراه باشید تا در این بخش از برند آنالیز شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم. همچنین خوب است بدانید ما در اینجا 10 برند برتر و مرکز معتبر نیز معرفی کرده‌ایم که در زمینه واردات و صادرات پوشاک در حال فعالیت می‌باشند. شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از این برندها از خدمات مختلف آن‌ها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید انتخاب این برندها را با در نظر گرفتن نوع خدمات، امتیازات و موقعیت مکانی که دارند به راحتی و در کمترین زمان انجام دهید.

واردات پوشاک به ایران

در بازار کشور ما واردات پوشاک از کشورهای چین و ترکیه دارای بازار مصرف بزرگی می‌باشد. بنابراین این موضوع همواره نظر بازرگانان را به خود جلب کرده است. تجار نیز برای صادرات پوشاک به مواردی مانند کیفیت لباس و مقرون به صرفه بودن آن برای مشتری و قانونی بودن فرآیند واردات توجه می‌کنند. واردات پوشاک از کشورهای دیگر با در نظر گرفتن مواردی مانند سلایق و برندهای مورد نظر انجام می‌شود. همچنین یکی از موارد مهم در این زمینه کیفیت پوشاک وارداتی در کنار قیمت آن‌ها می‌باشد که باید همواره به آن‌ها دقت کرد.

موانع واردات پوشاک

تجار و واردکنندگان پوشاک در کشورمان برای اینکه بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند، انواع پوشاک باکیفیت را وارد کشور می‌کنند. اما برخی موانع برای واردات پوشاک نیز وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به قوانین بازدارنده در رابطه با واردات پوشاک اشاره کرد. همچنین عدم ارسال به هنگام و مطمئن نیز از موانع سر راه واردات پوشاک می‌باشد. برخی از افراد نیز واردات پوشاک را به صورت غیرقانونی انجام می‌دهند، بنابراین این موارد سبب نگرانی واردکنندگان پوشاک می‌شوند.

اهمیت کیفیت در واردات پوشاک

از آنجایی که هزینه تمام شده واردات پوشاک از کشورهای چین و ترکیه پایین می‌باشد، بنابراین در سال‌های اخیر واردات پوشاک از این کشورها نظر وارد کنندگان زیادی را به خود جلب کرده است. اما لازم است که در این زمینه کیفیت کار نیز در نظر گرفته شود. چرا که پایین بودن کیفیت پوشاکی که از چین وارد می‌شوند موجب شده تا بسیاری از مصرف‌کنندگان تصور خوبی از این پوشاک وارداتی نداشته باشند. پس لازم است که وارد کنندگان پوشاک برای ایجاد رقابت در بازار به کیفیت بالای پوشاک وارداتی توجه کنند.

صادرات پوشاک

پیدا کردن بازار مصرفی از اصلی ترین امور برای تولیدکنندگان پوشاک به شمار می‌آید. کشورهای مختلفی وجود دارند که صادرات پوشاک را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند. از جمله آن‌ها می‌توان به بنگلادش، ترکیه، چین، هند و تایلند اشاره کرد که از قدرت‌های مهم تولید و صادرات پوشاک در دنیا می‌باشند. پوشاک تولیدشده توسط این کشورها دارای ویژگی‌های لازم برای صادرات هستند. ازجمله ویژگی‌هایی که لازم است پوشاک برای صادرات داشته باشند، می‌توان به مواردی مانند کیفیت، گستردگی تولیدات، زیبایی پوشاک و لباس و قیمت آن‌ها اشاره کرد. بنابراین این کشورها با داشتن این شاخص‌ها توانسته‌اند در صادرات پوشاک موفق عمل کنند.

پوشاک ایرانی به چه کشورهایی صادر می‌شوند؟

برای صادرات پوشاک از ایران هر کشوری این شرایط را ندارد. اما برخی کشورها نیز وجود دارند که دارای پتانسیل خوبی برای این کار هستند و شرایط مطلوبی را جهت صادرات پوشاک ایرانی ایجاد کرده‌اند. از جمله این کشورها می‌توان به افغانستان، یمن، عراق، تاجیکستان و عمان اشاره کرد. حتی برخی از پوشاک را نیز می‌توان به روسیه و یا برخی از کشورهای اروپایی نیز صادر کرد. با این حال برای اینکه بتوان پتانسیل کشورها برای صادرات پوشاک از ایران را شناسایی کرد، لازم است که در مورد شرایط کشورها تحقیقات لازم صورت گیرد.

ایران چه پوشاکی را صادر می‌کند؟

لباس های ایرانی که از کیفیت قیمت و سبک مناسبی برخوردار باشند، قابلیت صادرات به دیگر کشورها را دارند. ولی به طور معمول برخی لباس‌ها که دارای دوخت زیادی هستند و کار دست در آن‌ها وجود دارد، شرایط مطلوب‌تری برای صادرات از ایران خواهند داشت. از جمله لباس های ایرانی که امکان صادر شدن به دیگر کشورها را دارند، می‌توان به لباس‌هایی مثل لباس عروس، صنایع دستی چرمی، لباس های زنانه کار شده، پوشاک گرم و بافتنی اشاره کرد. اما لازم است که دوباره ذکر شود که لباس و پوشاکی که دارای کیفیت و قیمت مطلوب در حد رقابت باشند، قابلیت صادر شدن به دیگر کشورها را دارند.

سخن پایانی

پس از مطالعه مطالب مربوط به واردات و صادرات پوشاک، اگر شما نیز قصد واردات و صادرات این محصولات را دارید ما در این بخش از برند آنالیز 10 برند برتر معرفی کرده‌ایم که در زمینه واردات و صادرات پوشاک مشغول به فعالیت هستند. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مربوطه این موارد را مورد بررسی قرار داده و به گزینه مورد نظرتان مراجعه کنید.

جستجو در واردات و صادرات پوشاک

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

متاسفانه برندی مطالبق با ویژگی‌های جستجوی شما یافت نشد

معرفی برند با ویژگی‌های مورد نظر

  • <<
  • <
  • >
  • >>