برندهای برتر میلوگرافی

میلوگرافی حیوانات خانگی یکی از روش های درمانی برای حیوانات است که در آن به روش تصویربرداری دامپزشک ضایعاتی را که به نخاع فشار وارد می‌کند، شناسایی می‌نماید.

حال اگر شما هم اهمیت ویژه‌ای به حیوانات خانگی خود می‌دهید و تمایل دارید این خدمات را به نحو احسن دریافت نمایید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید زیرا ما در این بخش از برند آنالیز سعی کرده‌ایم در خصوص میلوگرافی بیشتر صحبت کنیم. همچنین در ادامه 10 برند برتر و کلینیک معتبر میلوگرافی برای حیوانات خانگی را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید به راحتی یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در حقیقت شما می‌توانید این مراکز را بسته به خدمات ارائه شده، منطقه مکانی، کیفیت خدمات و موارد این چنینی دسته بندی و انتخاب نمایید.

میلو گرافی حیوانات خانگی چیست؟

حیوانات خانگی که امروزه جزو موجودات بسیار مهم شمرده می‌شوند در دسته‌های مختلف قرار گرفته و از این رو کلینیک‌هایی نیز برای این حیوانات افتتاح شده‌اند تا انواع بیماری‌های این موجودات را به خوبی تشخیص داده و درمان کنند. در این بین از جمله خدمات ارائه شده در این کلینیک‌ها میلوگرافی حیوانات خانگی می‌باشد.

این نوع خدمات به گونه‌ای است که از داخل کانال مهره‌های کمر حیوان رادیوگرافی گرفته می‌شود. لازم است بدانید این آزمایش‌ها به صورتی است که برای انجام آن باید ماده‌ای خاص به مایع مغزی نخاعی وارد شود. هنگام تزریق این مایع در ناحیه کمر، از ستون مهره عکس‌برداری می‌شود که با این تصویربرداری می‌توان ضایعاتی که به نخاع حیوان فشار وارد می‌کند را تشخیص داد. با این حال می‌توان گفت امروزه این روش درمانی کاربردهای متعددی دارد.

کاربرد میلوگرافی حیوانات خانگی

تصویربرداری میلوگرافی به گونه‌ای است که برای موارد مختلفی چون تشخیص تنگی ستون نخاعی، تومورها کانال نخاعی، ریشه‌های عصبی، تشخیص محدود شدن ساب اراکنوئید و موارد این چنینی استفاده می‌شود.

با این حال اگر حیوانی دارای دیسک بیرون زده یا دیسک و نخاعی پاره شده باشد لازم است برای درمان ابتدا آزمایش میلوگرافی از این حیوان گرفته شود. همچنین دقت داشته باشید که میلوگرافی مشکلاتی را که با عروق خونی در ارتباط هستند نیز نشان می‌دهد. همچنین در صورتی که التهابات غشای، طناب نخاعی یا مغز را پوشانده باشد با استفاده از این روش قابل تشخیص است.

علاوه بر این موارد یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم میلوگرافی برای حیوانات خانگی هنگامی است که شما مشاهده کنید حیوان در دست و پا بی‌حسی‌هایی دارد یا ضعف و درد احساس می‌کند که در این مواقع لازم است یک کلینیک مناسب را برای انجام میلوگرافی انتخاب نمایید.

بررسی روند میلوگرافی

همان‌طور که گفته شد برای انجام میلوگرافی حیوانات خانگی و حتی اشخاص لازم است که ماده خاصی به مایع مغزی نخاعی تزریق شود. جهت این امر سوراخی در ناحیه کمر حیوان ایجاد می‌شود که در این زمان لازم است حیوان به روی شکم یا پهلو بر روی میز اشعه ایکس دراز بکشد.

دامپزشک داروی بی حس کننده به پوست حیوان تزریق کرده و بعد از اینکه ناحیه بی حس شد در کانال نخاعی سوزن کوچکی قرار می‌گیرد که در اینجا جریان اشعه ایکس به قرار دادن سوزن در جای درست کمک می‌کند. هنگامی که این ماده به مایع نخاع وارد شد حیوان باید بی‌حرکت مانده تا عکس‌های اشعه ایکس گرفته شود‌. بعد از گرفتن عکس‌ها باند کوچکی بر روی کمر حیوان، در جایی که سوزن وارد شده، قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که این تست معمولاً ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد.

سخن پایانی

کاربردهای متعدد میلوگرافی حیوانات خانگی موجب شده که امروزه این آزمایش در کلینیک های دامپزشکی متعددی انجام گیرد. اما اگر شما اهمیت ویژه‌ای به حیوانات خود می‌دهید و تمایل دارید این روش درمانی به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد پیشنهاد ما به شما این است که در انتخاب کلینیک مجهز دقت کافی داشته باشید تا خدمات جامعی دریافت کنید.

با وجود این امر ما سعی کرده‌ایم در این قسمت از وب سایت برند آنالیز با معرفی 10 برند برتر و کلینیک معتبر و تخصصی به شما کمک کنیم تا سریع‌تر و راحت‌تر کلینیک مجهز برای دریافت خدمات میلوگرافی حیوانات خانگی را پیدا کنید. توجه داشته باشید که شما می‌توانید با بررسی هر کدام از این کلینیک‌ها در نهایت به راحتی بهترین آن‌ها را انتخاب نمایید. توضیحات ارائه شده در مورد هر کدام از این مراکز بدون شک مفید خواهد بود.

سایر دسته‌بندی‌های حیوانات خانگی

جستجو در میلوگرافی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>