برندهای برتر تبلیغات در مترو

با توجه به اینکه امروزه بیشتر مردم چند ساعت از روز در حال استفاده از مترو هستند. به طور حتم تبلیغات در مترو می‌تواند بسیار کارآمد باشد و موجب معرفی هرچه بهتر کسب و کار شما شود. اما در اینجا کمک گرفتن از شرکت‌های باتجربه در زمینه این امر می‌تواند بسیار مؤثر باشد.با این حال ما در این بخش ابتدا سعی کرده‌ایم در خصوص تبلیغات‌ مترو بیشتر صحبت کنیم و در ادامه این مقاله از برند آنالیز ۱۰ برند برتر را در این خصوص معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید بر اساس منطقه مورد نظر، خدمات دلخواه و امتیازات هر شرکت و دیگر پارامترهای مهم آن‌ها را دسته بندی کرده و بهترین شرکت تبلیغات شهری را در این میان انتخاب کنید.

تبلیغات در فضای مترو چگونه است؟

در سراسر جهان امروزه قشر زیادی از جمعیت برای جابجایی از وسایل نقلیه مختلف چون مترو استفاده می‌کنند. به همین دلیل می‌توان گفت فضای داخلی و بدنه مترو یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغ و آگاهی بوده و شما می‌توانید از این وسیله نقلیه به عنوان یک رسانه استفاده کنید. تبلیغات‌ مترو به طور کلی در دو بعد داخلی و خارجی یعنی در داخل قطار و در ایستگاه مترو انجام می‌شود.

وقتی تبلیغات در داخل مترو انجام می‌شود فضای بسته آن موجب شده تا افراد در طول مسیر توجه بیشتری به اطراف خود داشته و با این حال بر روی هر تبلیغ چند دقیقه‌ای مکث می‌کنند. حال اگر تبلیغات شما به صورت خلاقانه و غیرمتعارف باشد به طور حتم بهترین نقد در ذهن مخاطب ثبت خواهد شد. به ویژه نصب تبلیغ در خصوص یک محصول و اپلیکیشن جدید در چنین محیط‌هایی بیشتر به چشم می‌خورد و در نهایت بازدهی بهتری خواهد داشت.

مزایای تبلیغات در مترو

به طور کلی درمیابیم که تبلیغات محیطی در فضای مترو مزایای زیادی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها همان‌طور که گفته شد، قابل مشاهده بودن این تبلیغات در طول مسیر می‌باشد. همچنین با وجود این که اقشار مختلف برای جابجایی از مترو استفاده می‌کنند این نوع تبلیغات طیف گسترده‌ای از مخاطبان را در بر خواهد گرفت.

از طرفی دیگر مزیت این نوع تبلیغات مناسب بودن آن برای تبلیغ برندهای منطقه‌ای می‌باشد. در کنار این امر، متنوع بودن ابزارهای تبلیغاتی چون بدنه مترو، دیوارها و دستگیره‌ها موجب شده که تبلیغات در مترو امروزه بسیار مهم برشمرده شود.

فضاهای مناسب برای تبلیغات در مترو

همان‌طور که اشاره شد متنوع بودن ابزارهای تبلیغاتی در مترو یکی از مهم‌ترین مزایای تبلیغات در این وسیله حمل و نقل می‌باشد. بنابراین لازم است بدانید در این وسیله فضاهای متعددی وجود داشته که در این بین بهترین فضاها در مترو برای تبلیغات به شرح زیر است:

تبلیغ بر روی بدنه

یکی از بهترین مکان‌ها در مترو برای تبلیغات بدنه مترو بوده زیرا بزرگی واگن‌های آن موجب می‌شود تبلیغات بهتر در دید مخاطب قرار بگیرد.

تبلیغ بر روی دستگیره‌ها

یکی دیگر از مکان‌های مناسب در مترو برای تبلیغات، دستگیره‌ها هستند. به طوری که امکان نمایش در دو طرف این دستگیره‌ها وجود دارد و می‌توان به شکل ۲ و ۳ بعدی این تبلیغات را اجرا کرد. همچنین لازم است بدانید تبلیغات در این مکان بهترین راه برای یادآوری برند بوده و طراحی خلاقانه‌ای در آن امکان‌پذیر می‌باشد.

لایت باکس

تبلیغات بر روی لایت باکس نیز بسیار جذاب است. زیرا به دلیل وجود کنتراست توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند و از آنجایی که نور زیادی دارد کاملاً در چشم مخاطب است.

در کنار این موارد، تبلیغات در دیواره پله برقی، در دیواره‌های مترو، درب‌ها، کتیبه‌ها، تابلوهای تبلیغاتی روی سکو، نمایشگرهای حریم ریلی و… نیز امکان‌پذیر می‌باشد و هر کدام از آن‌ها مزیت خود را دارند.

سخن پایانی

استفاده روز افزون از مترو موجب شده که تبلیغات در این مکان بسیار مؤثر واقع شود. حال لازم است بدانید که هم اکنون شرکت‌ها و مراکز بسیاری جهت انجام خدمات تبلیغاتی در مترو و سطح شهر فعالیت دارند که شناسایی و انتخاب بهترین مرکز علاوه بر سخت بودن زمان زیادی را از شما می‌گیرد. بنابراین شما به راحتی می‌توانید در این بخش از برند آنالیز بهترین برند و شرکت را در این زمینه را پیدا کنید.

همواره در این سایت سعی شده 10 برند برتر و بهترین مراکز معرفی شود. بنابراین امکان انتخاب بهترین شرکت بازاریابی و تبلیغات به آسانی برای شما و خدمات موردنظرتان فراهم شده است.

سایر دسته‌بندی‌های بازاریابی و تبلیغات

جستجو در تبلیغات در مترو

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
سروش ایماژ

شهریار، شهر جدید اندیشه ، روبروی میدان...

مشخصات و اطلاعات تماس
4 ( 1 رای)
  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>