برندهای برتر اصلاح مو و صورت

اصلاح مو و صورت آقایان با شمع، با ماشین و یا با تیغ یکی از کارهای ضروری است که در طول ماه می‌بایست چندین بار انجام شود؛ اما اینکه چه روشی می‌تواند برای اصلاح مو و صورت مردانه به عنوان بهترین روش انتخاب شود همچنان سؤالی است که ما در این بخش از برند آنالیز به توضیح آن می‌پردازیم، پس تا انتهای این مقاله می‌توانید با ما همراه شوید.ما در بخش پایانی به معرفی 10 برند برتر و مرکز تخصصی در زمینه اصلاح آقایان نیز می‌پردازیم. بنابراین شما می‌توانید این مراکز زیبایی و آرایشگاه را بر اساس موارد مختلف از جمله خدمات آن‌ها، موقعیت مکانی‌شان و همچنین امتیازاتی که دارند موردبررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای انجام این خدمات انتخاب نمایید.

اصلاح مو و صورت مردانه چیست؟

یکی از کارهای مهمی که همه آقایان به آن نیاز دارند اصلاح کردن مو و صورت می‌باشد‌. حتی افرادی که موهای بسیار کم پشت یا با نوعی کچل هستند و همچنین افرادی که دارای ریش و سبیل بلند هستند قطعاً به طور مرتب می‌بایست به زیبایی ظاهری خود رسیدگی کنند و در طول روز چهره آراسته‌ای از خود بسازند؛ اما از آنجایی که ریش و سبیل آقایان رشد سریع‌تری نسبت به موی سر آن‌ها دارد پس اصلاح صورت ممکن است به طور روزانه انجام شود ولی اصلاح مو غالباً در طول ماه تنها دو بار انجام می‌شود‌.

اصلاح صورت با تیغ ریش تراش

جمع زیادی از آقایان تمایل دارند تا در اصلاح مو و صورت خود از تیغ ریش تراش استفاده کنند، اینکه استفاده از این روش کار درستی است یا خیر به نوع پوست شما و طرز استفاده از تیغ بستگی دارد. زیرا برخی افراد تنها با تیغ راحت هستند ولی برخی دیگر از آقایان برای اصلاح صورت خود ممکن است وسیله‌های دیگری مانند کرم موبر، ماشین ریش تراش و شاید هم شمع را انتخاب کنند.

به هر حال بهتر است برای استفاده از تیغ ریش تراش قبل از هر گونه اقدامی پوست صورت خود با یک حوله گرم یا آب گرم حرارت دهید تا ریشه‌ی موها سست شوند. سپس از یک کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید تا تیغ برخورد زیادی با پوست نداشته باشد و کار اصلاح صورت را با یک تیغ تیز در جهت رویش مو انجام دهید.

در نهایت مقداری افترشیو بدون الکل یا لوسیون های مخصوص اصلاح را به کار ببرید تا صورت شما دچار التهاب و جوش‌های ریز قرمزرنگ نشود.

اصلاح صورت با ماشین ریش تراش

برخی از آقایان در اصلاح مو و صورت استفاده ماشین ریش تراش را انتخاب می‌کنند. در طرز کار این وسیله لازم است بدانید ۶ نوع شانه از شماره ۱ تا ۶ بر روی ماشین سوار می‌شود و هر کدام می‌توانند در اندازه مختلفی موی صورت را کوتاه کنند. پس در زمان اصلاح صورت با ماشین سعی کنید اول اندازه شانه را انتخاب کنید سپس ماشین را برعکس رویش موها بر روی پوست صورت بکشید. هر چند که با اجرای این کار می‌توانید اصلاح صورت سایه روشن را نیز به‌ درستی انجام دهید.

اصلاح صورت با شمع

اگر چه یکی از راه‌های اصلاح صورت استفاده از شمع می‌باشد؛ اما این کار تنها برای تمیز کردن بخشی از صورت مانند اصلاح موی زیرگونه‌ها، اصلاح موهای درون بینی و یا اصلاح موهای درون گوش قابل استفاده است؛ زیرا عمدتاً موی ریش و سبیل آقایان دارای ریشه بسیار محکمی است که کندن آن‌ها با شمع یا همان وکس کردن صورت آقایان کار بسیار دشوار و غیر ممکنی خواهد بود.

اصلاح صورت آقایان با قیچی

می‌توان گفت ساده‌ترین روش اصلاح مو و صورت مردانه استفاده از قیچی می‌باشد. اما انجام این کار بیشتر برای اصلاح مدل ریش‌های بلند مناسب است.

اصلاح موی مردانه با قیچی

بیشتر افراد برای کوتاهی موی خود تمایل دارند تا آرایشگر از قیچی استفاده کند، چون با تمرکز بیشتری کار اصلاح مو انجام می‌گیرد. البته قبل از کار با قیچی بهتر است جهت تمیز کردن دور سر و اطراف گردن، اصلاح مو با ماشین ریش تراش مورداستفاده قرار بگیرد تا محدوده مناسب و خط مرتبی دور سر ایجاد شود.

اصلاح مو با تیغ

اگر چه کمتر کسی تصمیم به اصلاح مو با تیغ را دارد؛ اما هستند کسانی که در آرایشگاه‌های مختلف تقاضای این را دارند تا برای اصلاح مو با کمک تیغ سطح صاف و یکنواختی را ایجاد کنند.‌

سخن پایانی

چنانچه می‌خواهید از جدیدترین مدل های اصلاح مو و صورت با مدرن ترین روش‌ها مطلع شوید و برای انجام این کار یک آرایشگاه مردانه باتجربه را انتخاب کنید ما در ادامه این بخش از برند آنالیز سعی کرده‌ایم با معرفی 10 برند برتر و مرکز تخصصی در زمینه اصلاح مو و صورت آقایان، بهترین سالن های آرایش و پیرایش مردانه را مطابق با منطقه شما و خدمات موردنیازتان در اختیار شما قرار بدهیم تا در کمترین زمان و به راحتی بهترین مرکز را انتخاب نموده و بهترین خدمات زیبایی آقایان را دریافت کنید.

سایر دسته‌بندی‌های مراکز زیبایی و آرایشگاه

جستجو در اصلاح مو و صورت

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز

1
آرایشگاه داماد حمید بخشی
آرایشگاه مردانه حمید بخشی

تهران، زعفرانیه، میدان اعجازی

مشخصات و اطلاعات تماس
5 ( 1 رای)


  • <<
  • <
  • 1
  • 2
  • >
  • >>