برندهای برتر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده از جمله ماشین های مخصوص برای شست و شوی ظروف آشپزخانه است که در ظرفیت‌های مختلفی موجود می‌باشد‌. این محصول انواع مختلفی دارد، بنابراین ما در این بخش از مقالات برند آنالیز شما را با این ویژگی‌های بارز این دستگاه آشنا می‌کنیم.

همچنین در ادامه متن ۱۰ برند برتر و مرکز فعال و معتبر را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم، بر همین اساس شما می‌توانید هر یک از این برندهای خارجی و ایرانی را انتخاب کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. این مراکز بر اساس تا شما به سادگی بتوانید متناسب با شرایط خود بهترین فروشگاه و باکیفیت‌ترین برند را انتخاب کنید.

خرید ماشین ظرفشویی

این روزها بعضی از خانواده‌ها در قسمتی از آشپزخانه خود وسیله‌ای را جا داده‌اند با نام ماشین ظرف شویی، در حقیقت این وسیله کار شستن ظروف آشپزخانه را انجام می‌دهد. پس با خرید ماشین ظرفشویی شما می‌توانید به سادگی ظروف هر وعده غذایی خود را بدون شستن با دست انجام دهید.

امروزه با توجه به سبک زندگی افراد و مشغله‌های کاری، دیگر کمتر کسی فرصتی برای شستن ظروف هر وعده غذایی را با دست دارد، به همین دلیل شرکت های ایرانی و خارجی ماشینی را به شکل رومیزی با ظرفیت‌های کم و ماشین‌هایی را به شکل ایستاده در ظرفیت‌های زیاد طراحی و تولید کرده‌اند. از این رو هر خانواده‌ای با هر تعداد اعضایی می‌تواند از این نوع ماشین های ظرفشویی بهره مند شوند. اما اینکه کدام نوع ماشین می‌تواند کاربری بیشتری برای شما داشته باشد به عواملی مانند:

 • بودجه مالی
 • فضای آشپزخانه
 • برند محصول
 • ویژگی‌های محصول
 • ظرفیت ماشین ظرف شویی

رومیزی و یا ایستاده بودن محصول و بسیاری پارامترهای دیگر بستگی دارد.

انواع ماشین های ظرفشویی

به طور کلی دو نمونه ماشین ظرف شویی از قبیل:

 • ماشین ظرفشویی رومیزی
 • ماشین ظرفشویی ایستاده یا همان مبله

در مراکز عرضه کننده وجود دارد. برخی از این ماشین‌ها تنها ظروف سبک غذاخوری مانند بشقاب، لیوان، قاشق و چنگال را می‌شویند در صورتی که برخی دیگر از این ماشین های پیشرفته از قابلمه‌های بزرگ گرفته تا پارچ آب و بسیاری لوازم دیگر غذاخوری را با مصرف کمترین میزان آب شسته و آبکشی می‌کنند.

معرفی ماشین ظرف شویی رومیزی

ارزان ترین ماشین های ظرفشویی که معمولاً جزو ساده ترین ماشین‌ها به حساب می‌آیند به شکل رومیزی هستند. این نوع ماشین های شست و شوی ظروف، معمولاً برای افرادی که خانواده کمی دارند و اغلب زیاد اهل آشپزی نیستند به کار می‌رود. این وسیله شست و شوی، هر نوع ظروف شیشه ای، کریستال، چینی و هر نوع جنس دیگری را در کمترین زمان انجام می‌دهد.

همچنین تمامی ظروف را با پودر، مایع و برخی قرص های مخصوص، شسته و بدون دخالت دست به صورت تمیز به شما تحویل می‌دهد‌. کوچک ترین ماشین های ظرف شویی که به شکل رومیزی طراحی شده‌اند ظرفیت شستن ظروف ۴ تا ۶ نفر را دارند. آن‌ها در قسمتی از آشپزخانه، نزدیک سینک ظرفشویی بر روی کابینت‌ها جا داده می‌شوند.

معرفی ماشین ظرف شویی ایستاده

از آنجایی که نوع ماشین های ظرفشویی بر اساس ظرفیت آن‌ها مشخص می‌شود، بنابراین ماشین های ظرفشویی ایستاده که اغلب به آن‌ها ماشین های ظرفشویی مبله گفته می‌شود ظرفیتی بین ۸ تا ۱۴ نفر را دارند. این نمونه ماشین‌ها با ظرفیت ۱۴ نفر دارای چندین طبقه هستند، بنابراین به راحتی می‌توان ارتفاع طبقات آن را تنظیم کرد و ظروف بزرگی مانند قابلمه را در ماشین جا داد. معمولاً این نوع ماشین های شستشو می‌تواند برای خانواده‌های متوسط و بزرگ گزینه مناسبی باشند‌؛ چرا که افراد می‌توانند تمام ظروف کثیف و روی هم جمع شده را در طول روز تنها در یکبار شسته و تمیز کنند.

سخن پایانی

اگر به دنبال تهیه باکیفیت‌ترین ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره و یا ماشین هایی با ظرفیت‌های کمتر هستید، بهتر است ارزان ترین و گران ترین ماشین ظرف شویی خارجی و ایرانی را بشناسید. همچنین خوب است قبل از خرید با قیمت ماشین ظرف شویی ایرانی ارزان و قیمت انواع برندهای خارجی آشنا شوید؛ سپس از میان برندهای مختلف بهترین ماشین ظرف شویی را انتخاب کنید.

از این رو ما این امکان را برایتان فراهم نموده‌ایم تا شما بتوانید در این بخش از برند آنالیز با بهترین فروشگاه های فعال در این زمینه آشنا شوید. سپس در بین پرفروش ترین برندهای خارجی و ایرانی بهترین گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این ۱۰ برند برتر به عنوان معتبرترین مراکز عرضه کننده انواع ماشین ظرفشویی در کشور معرفی شده‌اند، پس شما می‌توانید خرید خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی با در نظر گرفتن شهر، استان و موقعیت مکانی خود همچنین بر اساس امتیازبندی این مراکز انجام دهید.

 

جستجو در ماشین ظرفشویی

بر اساس محله هابر اساس امکانات

بر اساس امتیاز • <<
 • <
 • 1
 • >
 • >>